Aktuální formy VIII.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuální formy VIII.  Úvodní stránka -> Fotografie -> Aktuální formy VIII.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cmeni


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ryvaru tobě třeba sypání a jeho negativní účinky nevaděj ale jelikož má diamond atraktivní ženu, tak musí myslet i na jiné mužské funkce než jsou síla a množství svalů, protože by se klidně mohlo stát, že kdyby něco nestálo, tak mu pláchne třeba s darkillerem (blbej příklad, to je sypač, ale chápete mě )
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni: Jsem nejlehčí sypač na světě !!!

Zlata: Co se směješ
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já? nic.. jen vas fakt zbožňuju
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ryvaru


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Proč je zbytečný sypat jsem se tu nedávno vyjadřoval a na co bych měl prosímtě čekat? Na to, až budu v chlapech, kde už si vůbec nevrznu? Na moji výšku můžu mít max. 92kg a pokud dobře vím, tak už je to sjednocený pro celý svět. Tak si vlastně vem, že až budu mít 92kg, tak se vlastně nemám kam dál posunout jak z hlediska ČR, tak dokonce i světa (A ano, uvědomuju si, že i když bych měl těch 92kg v dobrý kvalitě, tak bych byl rád za bednu i u nás a na nějakej svět myslet je naprostá utopie).


těch maximálně 92kg jsem teda vážně nepochopil... objasníš mi to prosím? vážně nevím proč by jsi měl mít max 92kg, na tu výšku mi to nepřijde nějak moc...

namakaný tyranosaurus no nic že by mi to nevadilo neříkám...a jelikož tomu hovno rozumím, tak se mi do toho kecat moc nechce, ale to jestli bude sypat nebo ne je jeho věc, tak jako každýho (tím neříkám že bych byl nějakej zastánce sypání... sám bych do toho momentálně určitě nešel, takže to chápu)
-btw, taky potřebuju i jiný mužský funkce né že bych teda měl atraktivní ženu... ale atraktivní holka se taky počítá ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
btw, taky potřebuju i jiný mužský funkce né že bych teda měl atraktivní ženu... ale atraktivní holka se taky počítá ne?


Neboj, je 21. storočie, počíta sa aj hošan, keby náhodou
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
DiamonD123 napsal:
Proč je zbytečný sypat jsem se tu nedávno vyjadřoval a na co bych měl prosímtě čekat? Na to, až budu v chlapech, kde už si vůbec nevrznu? Na moji výšku můžu mít max. 92kg a pokud dobře vím, tak už je to sjednocený pro celý svět. Tak si vlastně vem, že až budu mít 92kg, tak se vlastně nemám kam dál posunout jak z hlediska ČR, tak dokonce i světa (A ano, uvědomuju si, že i když bych měl těch 92kg v dobrý kvalitě, tak bych byl rád za bednu i u nás a na nějakej svět myslet je naprostá utopie).


těch maximálně 92kg jsem teda vážně nepochopil... objasníš mi to prosím? vážně nevím proč by jsi měl mít max 92kg, na tu výšku mi to nepřijde nějak moc...

namakaný tyranosaurus no nic že by mi to nevadilo neříkám...a jelikož tomu hovno rozumím, tak se mi do toho kecat moc nechce, ale to jestli bude sypat nebo ne je jeho věc, tak jako každýho (tím neříkám že bych byl nějakej zastánce sypání... sám bych do toho momentálně určitě nešel, takže to chápu)
-btw, taky potřebuju i jiný mužský funkce né že bych teda měl atraktivní ženu... ale atraktivní holka se taky počítá ne?


Klasická kulturistika má váhový omezení vůči výšce. Moje výška je 188cm a mohu mít tedy max. výška-100 + 4kg=92kg. Můžeš namítat, že mám jít tím pádem do váhovky, ale co bych asi do prdele dělal ve váhovce proti nejnastřelenějším borcům o hlavu menší Klasická kulturistika je pro mě jedinou možnou formou soutěžení (Pak už jenom fitness, ale na to nemám dostatečnej gymnastickej skill).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samec


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samec proč se nevyfotíš zas nějak jinak, třeba stát blíž fotoapárátu, ať je víc vidět detail. Tyhle fotky jsem tady viděl už tak 4x za posledních pár měsíců.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samec


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se fotím vždycky když sem sám doma ...mám položený mobil na obývací stěně a samospoušť ... musím říct někdy ženské ať mě vyfotí. Jak doberu věci, tak tu v létě hodím kvalitní fotky. Švagr fotí svatby atd. tak mi udělá fotky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samec chce totiž ukázat, že je větší než dveře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samec


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velký moc nejsem ...aktuálně 187cm 92kg na lačno. Počítám že 7-8 kg půjdu nahoru. Fotky hodně zkreslujou. Mám hodně slabé hlavně stehna, hrudník ...lýtka nekomentuju. Musím ještě hodně zamakat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Dobrý den. 132kg. Nemusíte mi psát, že jsem tlustý, o tom není pochyb. Ale pár lidí chtělo vidět jak vypadám nyní, po rovných 50kg úbytku. Osobně chci ještě 20kg dolů, ale tentokrát v dietě zvýším bílkoviny aspoň na 240g, jelikož jsem v těch 50kg shodil i 15kg masa:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

50kg je neuvěřitelný kus cesty! Supr práce Johne!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy
Vypadáš jako Ilja Muromec, ruský bohatýr:
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuální formy VIII. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: