Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirus


PříspěvekZaslal: út červen 21, 2016 2:04 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

21.6. 2016

PRSA

tlaky na rovné + šikmé lavici
rozpažky
protisměrky FST - 7

BICEPS

VČ + jednoručky, Scotovka + izolovaný na šikmé lavici + koncentrovaný + kladiva s JČ

Ve zkratce jaký cviky, váhy opakování intenzita pokaždé jiný.
Netypický trénink pro zápis všech údajů.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: st červen 22, 2016 12:03 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

22.6. 2016

NOHY

předkopávání v sedě
3x15 - 20kg

dřepy
3x10 - osa 10kg na střídačku s předkopáváním
1x10 - 50kg
1x10 - 90kg
1x8 - 120kg
1x8 - 140kg
1x6 - 150kg
1x5 - 160kg
1x5 - 170kg
1x3 - 180kg
1x8 - 140kg
1x8 - 120kg
1x10 - 100kg

dřepy s činkou v předu
1x10 - 50kg
1x8 - 80kg
1x8 - 90kg
1x8 - 100kg

Extenze s VČ
2x10 - 50kg
1x8 - 80kg
1x8 - 90kg

Výpony ve stoje na MP + výpony špiček (přední sval holení, dlouhý natahovač prstů)
5x10 - 100kg + 5x20

Jestliže včera nemělo smysl zapisovat každou sérii a opakování, tady to je celkem jasný. Prostě dřepy dřepy dřepy, hlavní složka dnešního tréninku. Odvařil sem se pěkně, k tomu velký vedro, takže tělo dostalo pokouřit až až.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2016 11:50 am    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

23.6. 2016

VOLNO

Bílkoviny jsou třeba
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 12:17 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

24.6. 2016

ZÁDA

stahování kladky nadhmatem
přítahy VČ nadhmatem
přítahy JČ v předklonu
stahování kladky V držák
stahování kladky podhmatem

LÝTKA

výpony v sedě
výpony na legpressu
výpony ve stoje
oslý výpony

BŘICHO

zvedání nohou na šikmé lavici
zvedání noh ve visu
stahování kladky ve stoje

Hrozně málo času na zapsání všech sérií a vah a počtech opakování, časový pres.
Chystání mnoho jídla do práce na odpolední šichtu (pařák jak práva, ale přesto pořád jím stejně a piju o mnoho víc 8- 9l vody denně).

Jen pro představu - můj potréninkový oběd (část, jen maso, brambory k tomu ).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 7:56 pm    Předmět: m Odpovědět s citátem

25.6. 2016

RAMENA

upažování s JČ na šikmé lavici
1x15 - 10kg
1x12 - 12kg
1x12 - 14kg
1x12 - 18kg

tlaky v sedě na MP za hlavou
1x12 - 50kg
1x12 - 60kg
1x10 - 65kg
1x8 - 70kg + 1x8 - 40kg

upažování s JČ v úklonu + upažování s JČ ve stoje
4x10 - 20kg + 4x12 - 10kg

tlaky v sedě na stroji + delt deck
2x15 - 50kg + 2x15 - 20kg

TRICEPS

stahování lana v předklonu u hlavy
2x15 - 35kg

tlaky v sedě na stroji
1x12 - 60kg
1x12 - 65kg
1x12 - 70kg
1x12 - 80kg
1x12 - 85kg

francouzský tlak na šikmé lavici s ezetou
4x10 - 35kg

spodní kladka ve stoje za hlavou + stahován lana
4x10 - 45kg + 4x10 - 25kg

Hotovo v tom vedru, propocený komplet všechno, vypito 1,5l vody bcaa s glutaminem a argininem.
Po tréninku zasloužená odměna

_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 3:48 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

26.6. 2016

KARDIO - kolo na lačno 30 minut.

Prostě volno, výlet do kina Hledá se Dory a samozřejmě jídlo jídlo jídlo .
Návštěva Ikea nábytku do koupelny a zase jídlo jídlo jídlo .
Zbytek dne pohoda relax u filmů. Od zítra nanovo.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 9:24 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

27.6. 2016

PRSA

bench na MP
2x15 - 55kg
1x10 - 70kg
1x10 - 80kg
1x8 - 90kg
1x2 - 100kg (byla sila na tři, ale strach nedovolil, přece jen úpon ještě trochu bolel)
6x6 - 80kg

šikmý tlaky na MP
4x6 - 60kg (hodně pomlau se stopkou na prsou, už nebyl asíla na větší váhu, příště)

rozpažky s JČ na šikmé lavici
3x10 - 20kg

horní protisměrný střihy na kladkách FST - 7
7x12 - 35kg

BICEPS
jednoručky ve stoje
1x10 - 10kg
1x10 - 12kg
1x10 - 14kg
1x10 - 16kg
1x6 - 18kg
1x6 - 20kg (to nebylo vůbec špatný)

ezeta ve stoje
3x12 - 40kg

Scotovka stroj
3x10 - 26kg

Kladiva v sedě na šikmé lavici FST - 7
7x10 - 10kg

BŘICHO

sedy lehy na lavici
3x10

zvedání noh na lavici
3x10

Dnes jsem doufal, že dám na to rameno stovku a podařilo se. Byla sila ještě i na víc, ale mám z toho velký strach, aby to znovu nekřuplo a konec. Ale i tak je to pro mě velký zlepšení za měsíc, stovka už trošku je nějaká váha. Celkově trénink sedl krásně, cítím zlepšení a zesílení. Něco to má do sebe to požírání ( i lehce dietování ).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 8:05 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

28.6. 2016

NOHY

zakopávání v leže jednou nohou
1x10 - 5kg
1x10 - 10kg
1x10 - 15kg
1x8 - 20kg
1x5 - 15kg + 1x5 - 10kg + 1x5 - 5kg (i s malou váhou se dají hamstringy dobře zničit, vše bez pauzy)

extenze s JČ
2x15 - 26kg - to jen na protažení a než se uvolní legpress

legpress
1x10 - 100kg
1x10 - 200kg
1x10 - 300kg
1x10 - 350kg
1x10 - 390kg
1x10 - 430kg
1x10 - 350kg
1x40 - 150kg (dokud sem neudělal čtyřicet nesměli nohy dolů )

iso - lateral legpress
3x10 - 240kg

V - squat
3x10 - 100kg (sic jen tak málo, ale každá série jinak postavení nohou, maximální hloubka a pomaluuuu)

předkopávání v sedě FST - 7
7x10 - 55kg

zakopávání v sedě FST - 7
7x12 - 50,5kg (110 lbs)

výpony na horizontal seated legpress
4x12 - 85kg

calf extension
4x12 - 85kg shazovaný na 55kg

Co říct? Maximální spokojenost s tréninkem a výkonem, takhle jsme to chtěl, svaly šokovat a unavit. Dostaly zabrat zase jinak. Po tréninku důkladný strečink nohou a páteře. No jestli přežiju Makuščino strečování, tak už všechno. Zjistil jsem, že to bude hodně zajímavý až mě bude dostávat do těch bolestivých poloh a s Draperem bude dva co je zničí jedna holka . Snad si to nepřečtou .
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 7:17 am    Předmět: Re: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

mirus napsal:
Co říct? Maximální spokojenost s tréninkem a výkonem, takhle jsme to chtěl, svaly šokovat a unavit. Dostaly zabrat zase jinak. Po tréninku důkladný strečink nohou a páteře. No jestli přežiju Makuščino strečování, tak už všechno. Zjistil jsem, že to bude hodně zajímavý až mě bude dostávat do těch bolestivých poloh a s Draperem budem dva co je zničí jedna holka . Snad si to nepřečtou .


Tak Draper má jedinou výhodu, že už ví, co ho čeká a může se na to nervově připravit - tak ať je to aspoň trochu fér, tak si dáme stejný strečing, co měl Draper posledně tzn. fullbody a trošku pošetříme páteř (ale jen trošku) čili můžeš mrknout na zápis a začít to rozdýchávat.
Přežijete to oba - za to ručím. Neručím za to, že mi to během toho tréninku budete věřit a nebudete chtít umřít dobrovolně. Ale odměnou vám bude další den nádherný trénink, kdy to všechno pofrčí jak na drátkách a vy jste kuci šikovní, takže vy to dáte.

Jinak já ničím chlapy prý běžně na počkání. Nemožné ihned, zázraky do dvou dnů.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 12:38 pm    Předmět: Re: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Tak Draper má jedinou výhodu, že už ví, co ho čeká a může se na to nervově připravit - tak ať je to aspoň trochu fér, tak si dáme stejný strečing, co měl Draper posledně tzn. fullbody a trošku pošetříme páteř (ale jen trošku) čili můžeš mrknout na zápis a začít to rozdýchávat.
Přežijete to oba - za to ručím. Neručím za to, že mi to během toho tréninku budete věřit a nebudete chtít umřít dobrovolně. Ale odměnou vám bude další den nádherný trénink, kdy to všechno pofrčí jak na drátkách a vy jste kuci šikovní, takže vy to dáte.


Páteř? To mě zajímá. Z jakého fyzio přístupu vycházíš? Nebo máš vyloženě nějaký kurz na spinálku? Můj fyzio vyloženě podle postavení těla, kloubů a podoby chůze ti uvolňuje zatuhlé partie a doporučuje cvičení na doma a je úžasný! Máš něco podobného?
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 12:46 pm    Předmět: Re: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Makuška napsal:
Tak Draper má jedinou výhodu, že už ví, co ho čeká a může se na to nervově připravit - tak ať je to aspoň trochu fér, tak si dáme stejný strečing, co měl Draper posledně tzn. fullbody a trošku pošetříme páteř (ale jen trošku) čili můžeš mrknout na zápis a začít to rozdýchávat.
Přežijete to oba - za to ručím. Neručím za to, že mi to během toho tréninku budete věřit a nebudete chtít umřít dobrovolně. Ale odměnou vám bude další den nádherný trénink, kdy to všechno pofrčí jak na drátkách a vy jste kuci šikovní, takže vy to dáte.


Páteř? To mě zajímá. Z jakého fyzio přístupu vycházíš? Nebo máš vyloženě nějaký kurz na spinálku? Můj fyzio vyloženě podle postavení těla, kloubů a chůze ti uvolňuje zatuhlé partie a doporučuje cvičení na doma a je úžasný! Máš něco podobného?


Netuším, co myslíš tím, z jakého fyzio směru vycházím??? Nejsem fyzioterapeut a kurzy taky nemám. U všech svých strečingů vycházím z praxe a lekcí našich lektorek strečingu na pole dance, které sama absolvuju - strečing u nás učí fyzioterapeutky, které sice tak úplně nesouhlasí s extrémním rozsahem, který potřebujeme, ale aspoň nás učí jak ho dosáhnout šetrně, ale to tu každý ví (samozřejmě že extrémní rozsahy neučím běžný lidi a ani na ně nepraktikuju naše zádové extrémy).
Část cvičení vychází z jógy, část z doporučení a praxe našich lektorek - všechno víceméně statický strečing s delšími výdržemi (okolo 30sec na cvik na jednu stranu). Někdy s využitím fitballů, někdy s expandery, hodně cviků bez pomůcek.
Tvůj fyzio ti zřejmě doporučuje cviky podle diagnostiky mobility, kterou fyzio dělávají. Já cvičím cviky na protahování zad obecně, tak jak se učí u nás ve studiu od lektorek.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, jasně, chápu. Nejsem odborník, ale na rehabilitaci člověka máš několik metod a pohledů, můj fyzio vychází např. ze spirální dynamiky http://www.clr-fyzioterapie.cz/spiralni-dynamika.html, proto mě zaujala ta páteř. Já myslela, že víc pracuješ s anatomií a dysbalancemi člověka. Ale pokud jen radíš základní strečink, co jsi viděla případně zkusila, tak jasný. Moje chyba.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee já jsem tu několikrát psala na fóru, že vycházím z lekcí strečingu na pole dance, které sama absolvuju a mám ozkoušené sama na sobě, tak nechápu moc o co ti teď konkrétně jde??
Ale specielně pro tebe, jestli tě ta informace minula: nejsem fyzioterapeut, nepracuji na léčebných procesech nápravy dysbalancí ani na léčbě bolestivých stavů, pouze mám dost natrénováno ve strečingu a vím jak ho cvičit u zdravých lidí, takže pokud má zájem někdo další, tak mu ráda poradím. Týká se to zdravých jedinců - necvičím s lidmi, které něco nepřirozeně bolí. Snad je to už jasnější a pokud jde konkrétně o páteř - tak její strečing je běh na velmi dlouhou trať např. v řádech i 2-3 let k výraznému progresu.

Jinak jsem tu také říkala, že se naopak od fyzioterapeutů nechávám napravovat v tom, co si spáchám extrémním nastrečováním.

Makuška napsal:
jnerez napsal:
Makuška: ty seš fyzioterapeutka?


Právě naopak..... Fyzioterapeuty nechávám napravovat, co si sama způsobím extrémním strečingem.

Né, teď vážně....mám troufám si říct dobře natrénovanou techniku strečingu celého těla, protože jako pole dancerka ho prostě potřebuju a potřebuju dosahovat extrémní flexibility a bez zranění svalů, šlach, úponů apod., takže sama strečuju strečuju strečuju a díky tomu umím strečing naučit i ostatní. Což samozřejmě neznamená, že bych kohokoliv nechala strečovat do takových rozsahů jako sebe.....


Víc bych Mirusovi nerada spamovala v logu, pokud se neurazíš.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 2:03 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

29.6. 2016

KARDIO - kolo 40 minut.

A dlouho jsem si přál tyhle boty, tak jsem se rozhodl a koupil si je.


_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 6:57 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

30.6. 2016

ZÁDA

shyby
1x20
1x15
1x8 - + řetěž 12kg
1x6 - + dva řetězy 24kg
1x5 - + dva řetězy 24kg
1x6 - + řetěz 12kg
1x8 - neutrálním úchopem
1x8 - neutrálním úchopem (ani sem netušil, že tolik shybů )

Přítahy VČ v předklonu podhmatem
1x10 - 50kg
2x10 - 80kg
1x10 - 50kg (nějak nebyla síla a chuť tahat těžší váhu, tak pomalu hodně technicky)

přítahy kladky v sedě na balonu s V držákem
3x10 - 60kg
2x10 - 55kg s lanem

dotahy od kolen
1x10 - 90kg
1x8 - 130kg
1x6 - 170kg
1x5 - 200kg (dneska nebyla síla, ani chuť, tak jen napůl silově)

přítahy T osy FST - 7
7x12 - 45kg

ZADNÍ DELTY

delt deck
1x10 - 25kg + 1x10 - 20kg + 1x10 - 15kg + 1x10 - 10kg
1x12 - 20kg + 1x12 - 15kg + 1x15 - 10kg

BICEPS

bicepsový zdvih Ez osy metoda KAATSU ,,21,,
4x21 - 7 spodní, 7 horní rozsah, 7 celých

LÝTKA

výpony ve stoje
6x10 - 70kg (s vytáčením špiček)

výpony v sedě
4x15 - 50kg

Dnešní trénink nebyl silově vůbec dobrý, ani energie nebyla, nemastný neslaný to bylo. Ne zrovna dobrý den pro mě (úmrtí v rodině, ikdyž se to dalo čekat, že staří lidé umírají, stejně mě to rozhodilo a nemohl jsme se plně soustředit a odtrénovat naplno. A to se odrazilo v tréninku).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: