BCAA

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - BCAA  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> BCAA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Théby

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 10:29 am    Předmět: BCAA Odpovědět s citátem

Jak je to se suplementem BCAA? Je doopravdy nezbytný? Jsem začátečník a beru prozatím pouze protein
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 10:56 am    Předmět: Re: BCAA Odpovědět s citátem

Théby napsal:
Jak je to se suplementem BCAA? Je doopravdy nezbytný? Jsem začátečník a beru prozatím pouze protein

Bcaačka jsou uplně zbytečný, pro začátek ti stačí protein, maltodextrin po tréninku (ovoce není nejvhodnější) a vitamíny (Bkomplex, Vitamin C, Chrom, Vápník hořčík a zinek, klidně Omega 3)
Olejnas

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud mas vyresene jidlo (dostatek kalorii a bilkovin) tak jsou tri hlavni suplementy, ktere bys mel resit:

- multivitamin
- omega3
- travici enzymy

Pokud mas jidelnicek tak jakoze napul, "potrebujes" jeste protein. BCAA jsou az nekde uplne na konci, i kdyz fitness marketing ti bude tvrdit, ze bez bcca spalis vsechny svaly, zkatabolizujes a zmensi se ti penis.
Mablung

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Pokud mas vyresene jidlo
, nepotřebuješ žádné suplementy

Promiň za opravu

Edit: Ještě dodám. Jediný vhodný "suplement", který je ale pro začátečníky strašně důležitý, je dobrý trenér.
Study

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 2:59 pm    Předmět: Re: BCAA Odpovědět s citátem

FrantaatnarF napsal:
Théby napsal:

...klidně Omega 3)

Zrovna omega 3 je stejna hovadina jako krealkalin a podobne věci, bez nich se v pohode obejde pokud ma dobry jidelníček

https://www.instagram.com/studynkapetr/
FrantaatnarF

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 3:02 pm    Předmět: Re: BCAA Odpovědět s citátem

Study napsal:
FrantaatnarF napsal:
Théby napsal:

...klidně Omega 3)

Zrovna omega 3 je stejna hovadina jako krealkalin a podobne věci, bez nich se v pohode obejde pokud ma dobry jidelníček

Tak at si kupuje drahyho lososa nebo se prdi s makrelou. 100 kapsli omega 3 je kolem 280kc.
AldaB

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2016 1:42 pm    Předmět: cas Odpovědět s citátem

to je.. to poznas casem :) chce to ve vsem cas. ale koukni tady na to bcaa ja s nim jsem spokojeny allmax aminocore 1166g
BednaSvalu

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2016 5:03 pm    Předmět: Re: BCAA Odpovědět s citátem

Théby napsal:

BCAA nech až do dietky :) ze začátku potřeba nejsou, pokud nemáš problémy s regenerací, ale to už jsou výjimky
AldaB

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2016 8:44 pm    Předmět: Re: BCAA Odpovědět s citátem

BednaSvalu napsal:
Théby napsal:

BCAA nech až do dietky :) ze začátku potřeba nejsou, pokud nemáš problémy s regenerací, ale to už jsou výjimky
Tak to je casty problem ta regenerace. to je obtizny. ale na to si clovek zvykne jak zacne chodit pravidelne pak uz neni ani unavenej ale bcaacka jsou vyborny krok. ja mam od gonutrition bcaa+ 180 tabletek a je to bomba urcite vyzkousej .)

Rychle na stránku:

Přejdi na: