Crossfit Games 2016


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Crossfit Games 2016  Úvodní stránka -> Crossfit -> Crossfit Games 2016
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Devátý Event

THE SEPARATOR

Muži:
na čas:
12 ring handstand push-ups
15 back squats (225 lb.)
20 burpees
9 ring handstand push-ups
18 front squats (205 lb.)
20 burpees
6 ring handstand push-ups
21 overhead squats (185 lb.)
20 burpees

Ženy:
na čas:
15 back squats (165 lb.)
20 burpees
6 ring handstand push-ups
18 front squats (145 lb.)
20 burpees
4 ring handstand push-ups
21 overhead squats (125 lb.)
20 burpees
2 ring handstand push-ups

Je tady první Event, který rozdává penalizaci za něco, co neumíte. Proto se taky jmenuje Separator. To něco jsou kliky ve stojce na kruzích. Sean Woodland to zase dobře nazval: "Je čas oddělit dívky od žen.". Hezky sestavený Event, pro hodně závodnic a závodníků velký problém. Například pokud jsem dobře videl Stacy Tovar nedala snad ani jeden klik.

Mat Fraser si pohlídal vedení a Ben Smith trochu zaostal.

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Desátý Event

100%

na čas:
40 box jumps (30 / 24-inch)
20 D-ball cleans (150 / 100 lb.)

Tohle byl nádherný krátký Event. Ten se povedl. Mám rád takovéhle sprinty. Časový limit byl 5 minut. Pro někoho to bylo 5 minut utrpení, pro někoho ani ne 3 minuty...

V ženách se chystal veliký souboj mezi Sarou a Katrin Tanjou. Taky byl. Až skoro do posledního opakování. Tam je obě převálcovala jako blesk s čistého nebe Tia-Claire Toomey. Nikdo o ni nevěděl, kamery se ji nevěnovaly a bum.

Fraser trochu ztratil na přeskocích, kvůli své výšce. Pak makal, ale 70kg medbal byl přece jen docela velké sousto na to, aby se tím dalo sprintovat. Nakonec ztratil na Smithe 20 bodů a byl hodně naštvaný.

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aktuální pořadí na konci soboty.



_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak to frčí, ani jsme se nenadáli a jsme před posledním Eventem žen.

Aktuální výsledky žen:

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Eventy 11-12-13

Spojím je do jednoho, jsou to rychlovky.

HANDSTAND WALK

280 stop chůze po rukou na čas - 50 bodů

SUICIDE SPRINT

840 stop sprintu tam a zpět po úsecích - 50 bodů

THE PLOW

560 stop tažení pluhu se závažím - 50 bodů

Byly to tři eventy, ale jen za polovinu bodů.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Způsob, jakým závodí Mat Fraser se dá nazvat jedním slovem: dominance . Kdo čekal, že porazí Smithe ve sprintu? Kdo čekal, že ho porazí ve vzájemném souboji ve sprintu? Před poslední disciplínou má náskok 195 bodů!

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 3:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Detaily dodám.

Vítězkou Crossfit games 2016 je Katrin Tanja Davidsdottir a vítězem je Mat Fraser.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 4:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok.

Event 14

ROPE CHIPPER

na čas:
200 m SkiErg
50/40 double-unders
200 m row
50/40 double-unders
0.4 mile Assault Air Bike
50/40 double-unders
200 m row
50/40 double-unders
200 m SkiErg
90-ft. sled pull (310 / 220 lb.)

DU byly se švihadlem, které mělo závaží na držadlech 0,5kg a těžké lanko, takže celé prý vážilo 1,25kg.

Neskutečným závěrem skoro vyhrála svůj heat Katrin Tanja a ukázala, co v ní je, když už nemůže. Ta holka snad nemá limity. V eventu 13 málem vypustila duši a po doběhnutí se normálně sesunula. Něco podobného bylo k vidění vloni u Kary Webb, kdy po doběhu Murphu na 13. místě v podstatě zkolabovala. Sama říká, že si proběhnutí cílem nepamatuje a zbytek víkendu jela na 50% energie.

Svoji pozici si pohlídal i Mat Fraser a začalo to být celkem jasné.

Event 15

REDEMPTION

na čas:
3x vylézt na pegboard
21 thrusters
2x vylézt na pegboard
15 thrusters
1x vylézt na pegboard
9 thrusters

Men 135 lb., Women 85 lb.

Abyste pochopili, proč se Event jmenuje Redemption, neboli vykoupení. Protože vloni byl v posledním finálovém eventu stejné pegboard. Což je svisle stojící deska s otvory, do kterých se zasunují kolíky a závodník po nich šplhá jen pomocí rukou. Kolíky jsou jen dva a on teda umístí kolík vytáhne se a druhou rukou už hledá další otvor. Hodně závodníků vloni vyhořelo a Castro uvedl, že nyní se ukáže, kdo plnil domácí úkoly.

Fraser skvěle a Katrin Tanja tak, jak potřebovala.

V teamech od začátku stylem start-cíl vyhrál team Crossfit Mayhem, s kapitánem Rich Froningem. Nedali nikomu šanci, to je asi jediné, co se k tomu dá říct. Vyhráli podobnou dominancí jako Fraser.

Finálové listiny:





_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)


Naposledy upravil daymoon dne po červenec 25, 2016 5:06 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 4:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pegboard + Katrin Tanja

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 4:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to shrnout?

Muži:

* pokud se nepletu, Fraser vyhrál Open a rozbil i Regionals. Bylo celkem zřejmé, že to letos bude chtít sebrat a nedal šanci nikomu.

* Ben Smith šel svoje maximum, ale letos to nestačilo. Troufám si říct, že nebýt Frasera, rozbil by to letos on, ale to se nestalo.

* velkým překvapením je Patrik Vellner, což je Rookie a skončil 3. a dalším v závěsu je Brent Fikowski, finanční kontrolór z Kanady. Taky Rookie. Zajímavé, co ti dva letos dokázali. Brentovi v neděli možná trochu došly síly, ale jinak šel celé hry nádherně.

* Josh Bridges mě nezklamal. Sice jsem ho měl za favorita her, ale v těžkých silových a rychlostních Eventech prostě neměl šanci před většími a silnějšími borci. Rval se ale srdnatě a přál bych mu moc TOP10, bohužel to nevyšlo.

* Noah Olsen - tuhle kapitolu si nechám do žen, abych se neopakoval...

Ženy:

* hodně mě překvapila Sam Briggs. Anoncovala, že toto je její poslední start v Individuals a rozhodně po sobě zanechala výraznou stopu. Vyhrála 2 Eventy a 8x byla v TOP10! To je extra světová třída.

* dále pro mě bylo překvapení vystoupení Brooke Wells. Je to moje oblíbená atletka ale nečekal jsem ji upřímně takto vysoko. Běhat jí moc nejde, ale jsem přesvědčen, že za rok a jí to půjde o hodně líp. S tak masitýma nohama to nejde lehko, ale zase má pěkný zadek :-)

* Annie bojovala jako lev, ale stejně jako Bridgesovi trochu v závěru chybělo. Každopádně byla vidět celé hry.

* Kara Webb doplácí na svoje nedostatky v gymnastice. Handstand walk i Separator pro ni byly smrtící. To se ale stalo už vloni a v podstatě i předloni. Měla by s tím už sakra něco dělat!

* Chyna Cho - upřímně jsem ji neviděl celé hry. Nepotkala se s formou, možná zápolila s jinými problémy. Těžko říct, ale měl jsem jí v TOP10.

* Camilla - tohle je kapitola. Nechci si hrát na chytrého, ale řekl bych, že vsadila na kartu, která letos nevyšla. Podobně jako Olsen, což je pokračování toho nakousnutí nahoře. Oba dva jsem několik měsíců sledoval a oba dřeli jako mezci. Neúnavně, poctivě. Silově. A to byla letos ta chyba. Oni vůbec neběhali. Ani u jednoho jsem letos neviděl nějaký větší běh. A bylo jasně vidět, že oba ve vytrvalosti absolutně ztrácejí. Není to jejich chyba, prostě vsadili na jinou kartu. Možná bude za rok lépe, ale zdá se mi, že Camilla už stárne. Noah má hodně času...

* Stacie Tovar - možná něco podobného jako Camilla. Je to taková o polovinu dekády starší generace atletek a bohužel, směr na Games je už trochu jiný.

Dá se o tom psát hodně a hodně. Viděl jsem toho za posledních 5 dní moře a za posledních pár měsíců oceán. Začínám chápat odborníky v Profi IFBB scéně. Jakmile člověk přehled a informace získává každý den, je to znát.

Pokud máte jakékoliv otázky, sem s nimi. V opačném případě se loučím.

Díky za pozornost. Mě to bavilo :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za sebe ti dekuju
nemel jsem moznost sledovat a tenhle report mi udelal radost!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Peťo.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIP


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Upřesním, že open vyhrál Ohlsen. Fraser byl až 7. Jinak Fikowski parádní výkony a 4 vyhrané eventy, více než kdokoliv jiný. Sice je to rookie ale poslední dva roky mu vždy postup unikl o pár bodíků, stále je to atlet, který má neskutečný "engine" a atleticismus ale v určitých eventech příliš zaostává.

Přijde mi právě nejvíc drsné, jak jmenovaní atleti hrozně dřou a můžete celý rok sledovat například na instagramu, že si vytvořili několik osobáků apod. a pak přijdou na games a ostatní jsou ještě dál než oni, ta špička jde hrozně rychle nahoru.

U Camille bych řekl, že tam přecijen už jsou i jiné priority v životě a i na první pohled fyzicky nepůsobí v takové formě jako mladé dravé atletky. Ohlsen velké zklamání potom, co vyhrál open. Vždy to byl atlet, který ztrácel v maximální síle a bodoval ve vytrvalostnějších eventech, což teď moc nepotvrdil. Sice přes rok zlepšil své vzpírání a maximálky, ale souhlas s tím, že to bylo pro letošní games poměrně nepodstatné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIP


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak Sam řešila celý měsíc problém s vízem a do států se dostala až v poslední den registrace, takže to musely být solidní nervy a hlavně neměla vůbec prostor na aklimatizaci oproti ostatním, takže s těmito okolnostmi je to druhá vítězka pomalu :)

Kara Webb neskutečný dříč a srdcař, myslím, že jí by přál každý vítězství. Ale už taky není nejmladší, obrovská škoda minulých let, kdy měla našlápnuto a musela odstoupit kvůli zranění z prvního místa. Navíc současné brutální gymnastické kousky jako kliky ve stojce na kruzích jsou pro těžší atlety vražedné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kari Pearce je kamaradka tady z Manhattnu. Zacala s crossfitem nedavno, rekl bych tak 3 roky max.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Crossfit Games 2016 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: