Super proteinová bomba



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Super proteinová bomba  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Super proteinová bomba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Théby


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 4:31 pm    Předmět: Super proteinová bomba Odpovědět s citátem

Už delší dobu jsem měla chuť na něco sladkého, tak jsem dnes udělala brownie podle KattyVeganza.cz.

Dělala jsem z 200g syrových fazolí (po uvaření asi půl kila)
50g proteinu (měla jsem jen jahodový, ale vůbec to nevadilo)
50g kakaa
5 vajec
javorový sirup či med dle chuti
lžička skořice
1 kypřící prášek
Vše rozmixovat a péct necelou půlhodinku.

Jelikož se mi to po upečení zdálo trošku sušší, udělala jsem si domácí "proteinový termix"

Do vřícího oslazeného mléka jsem zamíchala vyšlehaný pudink s proteinem. Ihned po zhoustnutí stačí přidat 1 nebo i 1,5 krabičky odtučněného tvarohu, trochu kokosu a lžičku rumové tresti.

Odložila jsem si krabičky od tvarohů, do kterých jsem postupně navrstvila jednotlivé ingredience: na spodek brownie, pak termix a zase brownie. Pro lepší vzhled jsem celý dortík potřela bílým jogurtem a posypala rybízem. Stačí dát do mrazáku a kdykoli vytáhnout. Úžasná sváča nebo snídaně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem, ale mne vsetky tieto recepty pridu na 1 kopyto. Aj polka paleo sladkych receptov co tu ludia pisu je zalozena na tom, ze sa tam drbne protein, aby to malo sladku chut...alebo aspon nejaku. Ci ide o lievance, palacinky, kolace....protein je dochuteny nejakym umelym sladidlom, alebo cim, dochucovat nim vsetko, kde nechceme dat obycajny cukor mi nepride extra tvorive. Plus tym "obohatime" gebuzinu o bielkoviny. A vlastne dosiahneme pomaly to iste, ako keby si si zamiesali protak do mlieka.

To nie je reakcia konkr. na tvoj recept Theby, ale na masu receptov s tym istym trikom ako celok.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Neviem, ale mne vsetky tieto recepty pridu na 1 kopyto. Aj polka paleo sladkych receptov co tu ludia pisu je zalozena na tom, ze sa tam drbne protein, aby to malo sladku chut...alebo aspon nejaku. Ci ide o lievance, palacinky, kolace....protein je dochuteny nejakym umelym sladidlom, alebo cim, dochucovat nim vsetko, kde nechceme dat obycajny cukor mi nepride extra tvorive. Plus tym "obohatime" gebuzinu o bielkoviny. A vlastne dosiahneme pomaly to iste, ako keby si si zamiesali protak do mlieka.

To nie je reakcia konkr. na tvoj recept Theby, ale na masu receptov s tym istym trikom ako celok.

Pac kde neni protein a vlocky tak neni cool a fitness.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Théby


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že protein jsem nemusela dávat ani do těsta a ani do pudinku. Ale je to fakt dobré, dokonce i mamka tvrdí, že nejedlá lepší termix
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Théby


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když chcete recept bez proteinů, tak zasílání dobrou kokosovou bábovku:
1 balení 12% smetany (správně má být 33%, ale mám to již odzkoušeno s 12%)
300g mouky ( špaldové nebo půl na půl s normální)
3 vejce
100g kokosu
50g třtinového cukru (med bych nepoužívala, aby se buchta "nezgrcla"
Kypřící prášek
:))[/video]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale tu je smotana, muka a cukor Vajcia a kokos mozu byt :)
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Neviem, ale mne vsetky tieto recepty pridu na 1 kopyto. Aj polka paleo sladkych receptov co tu ludia pisu je zalozena na tom, ze sa tam drbne protein, aby to malo sladku chut...alebo aspon nejaku. Ci ide o lievance, palacinky, kolace....protein je dochuteny nejakym umelym sladidlom, alebo cim, dochucovat nim vsetko, kde nechceme dat obycajny cukor mi nepride extra tvorive. Plus tym "obohatime" gebuzinu o bielkoviny. A vlastne dosiahneme pomaly to iste, ako keby si si zamiesali protak do mlieka.

To nie je reakcia konkr. na tvoj recept Theby, ale na masu receptov s tym istym trikom ako celok.


súhlas, chceš koláš, daj si koláč, čo sa stane, nie tieto poleo, rawšpadlo blbosti, z ktorých je to bez proťáku akurát guča, ktorá sa s klasickými zákuskami s normálnou múkou aj tak nedá porovnať, chceč držať stravu, tak ju drž a raz za čas daj normálny koláč/zákusok, nič hrozného sa nestane, nie tieto pablbiny...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Super proteinová bomba
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: