DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde!  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frybis


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2016 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johny.Fox napsal:
No, ono záleží na mé pracovní době, vždy mám 5 dní v měsíci odpolední a to chodím trénovat od 9 ráno. Při ranní chodím přibližně kolem 4. Na ty ranní tréninky se mi osvědčilo nesnídat a dát si až potréninkový koktejl a jídlo. Jinak snídám OV. Je asi blbost ty sacharidy úplně po tréninku vynechávat že?


Pokud ti jde o redukci tuku tak trénink na lačno je top, naprostý best. Už tak je po noci glykogen dost vyčerpanej, a pokud jsi den před tím nesežral bochník chleba nebo pytel rýže, tak opravdu glykogenu máš dost málo, takže v posilovně se jde rovnou na tuky. Respektive, i na svaly, ale to zamezíš aminama, bcaačkama a tak dále, to teď nebudu psát.

Na lačno je posilka naprosto ok pokud jde o hubnutí, respektive je to to nejlepší co můžeš udělat.

No a sachry po tréninku, na to je dost názorů. Já jelikož se snažím být furt v ketóze, tak nedávám sacharidy ani po tréninku. Takyže hubnu, kdybych chtěl kvalitně nabírat tak budu žrát jinak, že.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vidlodlak


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako posilka na lačno je možná ok na spalování, ale jakmile se před tim trochu nenajim, tak je mi u posilování špatně. Zkoušel jsem si zvyknout, ale fakt to nedávám. Asi záleží kus od kusu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: