100% Whey protein



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 100% Whey protein  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> 100% Whey protein
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina
Ronnie.cz


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 2:58 pm    Předmět: 100% Whey protein Odpovědět s citátem

Jistě jste si stačili všimnout, že Nutrend přišel na trh s novým proteinem 100% Whey protein , který je nástupcem původního Whey CORE 100.

https://obchod.ronnie.cz/s-6092-100-whey-protein.html

ZASÍLÁNÍ VZORKŮ UKONČENO!

Protože je to stále ještě novinka, rozhodli jsme se, že vám dáme nějaké vzorky vyzkoušet, abyste i vy měli možnost ochutnat a zhodnotit v čem je lepší než původní.



Po tom, co jsme ochutnávali i u nás v redakci, musíme říci, že vidíme určitě pokrok v rozpustnosti, je totiž nově plně instatní a opravdu je to hodně znát. Dále si nemůžeme vynachválit chuť proteinu, která je u většiny příchutí skvělá.

Takže pokud byste rádi vzorky ochutnali a podělili se o váš názor, napište mi do soukromé zprávy Vaše jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ) a najdete vzorek ve schránce :) Až zásoby dojdou, napíšu, že jsme na nule.

Podmínka pro zaslání je tedy jediná - až vyzkoušíte, napíšete zpětně, jak jste byli s proteinem spokojeni, jak vám chutnal, jaká příchuť, co říkáte na rozpustnost apod. - ať už tady na fórum nebo třeba k sobě na Facebook, to je na Vás - každopádně objektivní reakci, co na nový protein říkáte. A pošlete mi pak jen odkaz.



Díky všem za zpětnou vazbu! :)

Martina


Naposledy upravil Martina dne pá srpen 05, 2016 11:46 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cartouche


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalita bílkovin v tomto produktu není zrovna ohromující, aminokyselinové skóre sotva kompletní, kvůli deficitu histidinu (1.02). Čili zhruba na úrovni hovězího masa a podobně jako u jiných syrovátkových koncentrátů.

Chtěl bych zde přítomné upozornit na nekritickou adoraci syrovátkových koncentrátů, jejichž bílkoviny se ve skutečnosti metabolizují tak rychle, že je vaše tělo není schopno adekvátně využít a jako potréninkový proteinový nápoj se tudíž nehodí.

Najděte si na Google Scholar "Compared with casein or total milk protein, digestion of milk soluble proteins is too rapid to sustain the anabolic postprandial amino acid requirement".

Ona ta kombinace "rychlé" syrovátky s "pomalým" kaseinem v mléce má své opodstatnění!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bože, tvůj příspěvek aspiruje na největší sračku roku, ta syrovátka se štěpí rychle a proto se taky jako PTN chlastá, aby co nejdříve mohlo tělo jednotlivé aminokyseliny do tkání zabudovávat, nešiř tady srance, každý zkušený borec tvým kidům stejně nevěří a jen lehce se nad tím pousměje...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cartouche


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
bože, tvůj příspěvek aspiruje na největší sračku roku, ta syrovátka se štěpí rychle a proto se taky jako PTN chlastá, aby co nejdříve mohlo tělo jednotlivé aminokyseliny do tkání zabudovávat, nešiř tady srance, každý zkušený borec tvým kidům stejně nevěří a jen lehce se nad tím pousměje...


Jenže smyslem mého příspěvku bylo upozornit, že to má rovněž svoji Achillovu patu. Bílkoviny ze syrovátky jsou mnohem nižší kvality než kompletní mléčné bílkoviny z mléka nebo jogurtu, a jejich metabolizace v těle je příliš rychlá na to, aby udržela ve tkáních anabolické procesy. Tudíž není žádný rozdíl v tom, pijete-li po tréninku syrovátku nebo kasein.


Peripheral metabolism depends on AA delivery and availability, which results from the rates of digestion and splanchnic extraction. Leucine, which represents ≈12% of AAs in MSPI (syrovátkový protein), has proved to specifically stimulate muscle protein synthesis (33-35). We could thus hypothesize that high peripheral concentrations of BCAAs should stimulate muscle protein synthesis. However, we observed that 4 h after MSPI ingestion, peripheral BCAA concentrations had returned to basal concentrations in contrast with the sustained concentration observed after ingestion of the MC (kasein) and TMP (kompletní mléčná bílkovina) meals. Together with the decrease in other serum AA concentrations to below baseline values, the stimulation of peripheral anabolism under these conditions is unlikely to occur after MSPI ingestion, despite its high leucine content. This is consistent with finding that no difference in muscle protein synthesis was observed between subjects who ingested casein or whey drinks after exercise (36).



Kromě toho, využitelnost kompletní mléčné bílkoviny pro syntézu tělesných bílkovin je o chlup vyšší než u separované syrovátkové bílkoviny či kaseinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cartouche napsal:
cipinek napsal:
bože, tvůj příspěvek aspiruje na největší sračku roku, ta syrovátka se štěpí rychle a proto se taky jako PTN chlastá, aby co nejdříve mohlo tělo jednotlivé aminokyseliny do tkání zabudovávat, nešiř tady srance, každý zkušený borec tvým kidům stejně nevěří a jen lehce se nad tím pousměje...


Jenže smyslem mého příspěvku bylo upozornit, že to má rovněž svoji Achillovu patu. Bílkoviny ze syrovátky jsou mnohem nižší kvality než kompletní mléčné bílkoviny z mléka nebo jogurtu, a jejich metabolizace v těle je příliš rychlá na to, aby udržela ve tkáních anabolické procesy. Tudíž není žádný rozdíl v tom, pijete-li po tréninku syrovátku nebo kasein.


Peripheral metabolism depends on AA delivery and availability, which results from the rates of digestion and splanchnic extraction. Leucine, which represents ≈12% of AAs in MSPI (syrovátkový protein), has proved to specifically stimulate muscle protein synthesis (33-35). We could thus hypothesize that high peripheral concentrations of BCAAs should stimulate muscle protein synthesis. However, we observed that 4 h after MSPI ingestion, peripheral BCAA concentrations had returned to basal concentrations...


Najkôr preto si po 1 - 2 hod po tréningu každý dá normálne, kvalitné tuhé jedlo Každopádne súhlasím, že mlieko ako také je najhodnotnejšie (samozrejme čím čerstvejšie - nepasterizované a z chovu kŕmeného trávou, tým lepšie...)
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Waffels


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cartouche napsal:
Kvalita bílkovin v tomto produktu není zrovna ohromující, aminokyselinové skóre sotva kompletní, kvůli deficitu histidinu (1.02). Čili zhruba na úrovni hovězího masa a podobně jako u jiných syrovátkových koncentrátů.

Chtěl bych zde přítomné upozornit na nekritickou adoraci syrovátkových koncentrátů, jejichž bílkoviny se ve skutečnosti metabolizují tak rychle, že je vaše tělo není schopno adekvátně využít a jako potréninkový proteinový nápoj se tudíž nehodí.

Najděte si na Google Scholar "Compared with casein or total milk protein, digestion of milk soluble proteins is too rapid to sustain the anabolic postprandial amino acid requirement".

Ona ta kombinace "rychlé" syrovátky s "pomalým" kaseinem v mléce má své opodstatnění!


Nejsem sice zastánce nutrendu, nicméně poukazovat při argumentaci limitní aminokyseliny poloesenciálním histidinem je spíš ukázka zásadního nepochopení celé problematiky.
Taky by bylo fajn vyvarovat se dalšího dost častého argumentačního faulu dnešní doby a to účelovému si vybírání studií a výzkumů (kterých existují tisíce a jejich závěry jsou různorodé, vzhledem k tomu, kdo je dělá, za čí peníze, pro koho, na kom etc.) z dostupných databází ve snaze podpořit se svá tvrzení. Nehledě na dost podstatný fakt, že k dosažení pozitivní dusíkové bilance a podporu novotvorby bílkovin po tréninku jsou syrovátkové proteiny
, ideálně hydra popřípadě krystalické aminokyseliny nejvhodnější. Taky bych si nastudoval fungování GIT, protože jestli je něco naprostá hloupost, tak je to do až čtyři hodiny silně odkrvené trávicí soustavy pouštět kasein byt v jakémkoliv množství a podobě.
_________________
If Jesus comes back, We will kill him again!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cartouche napsal:
cipinek napsal:
bože, tvůj příspěvek aspiruje na největší sračku roku, ta syrovátka se štěpí rychle a proto se taky jako PTN chlastá, aby co nejdříve mohlo tělo jednotlivé aminokyseliny do tkání zabudovávat, nešiř tady srance, každý zkušený borec tvým kidům stejně nevěří a jen lehce se nad tím pousměje...


Jenže smyslem mého příspěvku bylo upozornit, že to má rovněž svoji Achillovu patu. Bílkoviny ze syrovátky jsou mnohem nižší kvality než kompletní mléčné bílkoviny z mléka nebo jogurtu, a jejich metabolizace v těle je příliš rychlá na to, aby udržela ve tkáních anabolické procesy. Tudíž není žádný rozdíl v tom, pijete-li po tréninku syrovátku nebo kasein.

...

Kromě toho, využitelnost kompletní mléčné bílkoviny pro syntézu tělesných bílkovin je o chlup vyšší než u separované syrovátkové bílkoviny či kaseinu.


Studie jsou krásná věc, ale je potřeba se ně dívat také z pohledu toho, jak zjištěné věci aplikovat do praxe. Kdo po konzumaci syrovátkového proteinu nejí 3 a více hodin? Za druhé, studie nebyla prováděna za účasti odporového tréninku, který významně ovlivňuje reakci těla na podané bílkoviny. Jedno musím ale uznat - ta studie má zajímavou metodologii, sleduje spoustu parametrů a má kvalitní diskuzi, čímž se stává bohatým materiálem pro studium. Nicméně aplikace jejích výsledků do sportovního prostředí je mizivá. Berme to spíše jako zajímavost. Ale souhlasím s tím, že kombinace syrovátky a kaseinu ve specifickém poměru se časem ukáže zřejmě jako to nejlepší, co můžeme pro stimulaci MPS udělat. Už nyní existuje snad 2 studie, které zkoumaly mix bílkovinných zdrojů vs. čistá syrovátková bílkovina na hladinu MPS (bohužel ale jen za klidových podmínek bez přítomnosti zátěže).

Nicméně stále se ale bere za to ferrari pro optimální stimulaci MPS po zátěži hydro, kdy právě prudký vzestup aminoacidémie, zejm. BCAA včele s leucinem (kvůli protnutí pomysleného tzv. leucin threshold ) hraje pro optimální navýšení syntézy svalových bílkovin prim. Limitní AK v případě kombinace "zátěž + dostatek leucinu v kompletní bílkovině" nehraje roli.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
watouz


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 2:50 pm    Předmět: Vzorky Odpovědět s citátem

Dostal jsem 3 vzorky s příchutěmi jahoda, pistácie a biscuit. Předtím jsem měl od Nutrendu Whey Core 100 a nerozpouštěl se úplně dobře a taky pěnil více než by bylo příjemné. Ale u tohohle jsem nic takového nezaznamenal. Rozpustnost super, jemná a příjemná chuť u všech vzorků a nepění tak jako výše zmiňovaný. Za mě jedině pozitivní zkušenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ochutnal jsem banán a borůvku, banán tradičně velmi sladký, borůvka mě překvapila, i když byla trošku chemická... , sušenku jsem ještě neochutnal. Protein má vynikající rozpustnost, snesitelnou pěnivost.
Vypil jsem banán, dal jsem trochu zmrzliny a pak jsem tam poslal ještě v rychlém sledu mraženou pizzu, ještě jsem neposral, jestli to nepřijde, tak tento protein aspiruje na protein s nejlepší stravitelností všech dob...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
Ochutnal jsem banán a borůvku, banán tradičně velmi sladký, borůvka mě překvapila, i když byla trošku chemická... , sušenku jsem ještě neochutnal. Protein má vynikající rozpustnost, snesitelnou pěnivost.
Vypil jsem banán, dal jsem trochu zmrzliny a pak jsem tam poslal ještě v rychlém sledu mraženou pizzu, ještě jsem neposral, jestli to nepřijde, tak tento protein aspiruje na protein s nejlepší stravitelností všech dob...


zapomněl jsem dodat, že jsem se z toho fakt neposral...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam vzorky od Martiny zatim na ceste, ale chtel jsem zkusit netradicni prichute a par si jich koupil. Co se piti tyce, nic moc mi to nerika, ma to takovy zvlastni ocas. Nejsem moc zvykly na takove nevyrazne chute-nechute, NICMENE je to naprosta bomba na dochuceni plnotucneho tvarohu (jeden pytlik na 2x250g) a muzu vsem jen doporucit!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z těch 3 vzorků co jsem dostal chuťově 1 naprosto super (čoko+třešeň) to byl za mě asi nejlepší protein co jsem kdy měl, další 2 tak nějak normální... rozpustnost dobrá a téměr vůbec nepěnil do složení nevidím, takže to hodnotit nebudu... každopádně celkově bych hodnotil pozitivně, určitě pokrok od toho nutrendu co jsem měl dřív... problém je ta cena, osobně bych si to za tyhle peníze nikdy nekoupil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 100% Whey protein
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: