Prosím o radu jak nabrat svaly


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prosím o radu jak nabrat svaly  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Prosím o radu jak nabrat svaly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maggotscz


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 11:36 am    Předmět: Prosím o radu jak nabrat svaly Odpovědět s citátem

Zdravím, četl jsem toho uz dost, vím že je to klasická otázka, ale potřeboval bych radu přímo pro mě :
Cvičím už několik let, posun skoro žádný,dřív jsem málo jedl, nyní můj den vypadá takto : Jim 8-10 vajec denně, 750 g tvarohu, protein,bcaa, banány, dost piji mléko, šunku 100 g s chlebem a sýrem denně to dělá +- šest jídel, vše pořád dokola, není to moc ale mam minimální energetický výdej, skoro pořád spím a v práci také skoro nic nedělám, maso málokdy to do sebe moc nedostanu, cvičit bych nejraději chodil denně, ale chodím tak 5x týdně, mam poslední dobou min energie než dříve když jsem nejedl skoro vůbec a svaly mi snad ještě začaly ubývat... . Kde je problém? :/"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

slabo trenujes/malo jes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maggotscz


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Navíc se úplně vytratil teď v posledních dnech ten pocit kdy vás druhý den bolí ty svaly které jste cvičili, slabě si myslím necvicim jedu vždy max váhy dokud můžu,, nebo jestli přidat na sacharidech?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

svalovica neznamena ze si cvicil dobre. Mal by si to uz vediet, ked tvrdis, ze cvicis niekolko rokov.
Mozes pridat sacharidy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napis sem prosim posledni tri dny co snis a posledni tri treninky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Napis sem prosim posledni tri dny co snis a posledni tri treninky.

tohle to myslim objasni + pridat vek/vaha/vyska
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maggotscz


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Věk 25, váha 80, výška 177
Snídaně : 8:00 - 3 vajíčka, tvaroh, banán, 9:30 cvičení, po cvičení protein bcaa , 13:00 3 vajíčka tvaroh banán, 16:00 protein, 19:30 chleba se sýrem a 100 g šunky, 22:30 tvaroh 3 vajíčka, pak spánek. Takhle je to každý den,
Cvičení, : pondělí : nohy záda ( tyhle dvě partie necvicim pravidelně) úterý : ramena, prsa, středa volno, ČT ruce, dnes prsa, ramena jsem vynechal zdaj se mi unavený.
Takto to stačí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maggotscz napsal:
Věk 25, váha 80, výška 177
Snídaně : 8:00 - 3 vajíčka, tvaroh, banán, 9:30 cvičení, po cvičení protein bcaa , 13:00 3 vajíčka tvaroh banán, 16:00 protein, 19:30 chleba se sýrem a 100 g šunky, 22:30 tvaroh 3 vajíčka, pak spánek. Takhle je to každý den,
Cvičení, : pondělí : nohy záda ( tyhle dvě partie necvicim pravidelně) úterý : ramena, prsa, středa volno, ČT ruce, dnes prsa, ramena jsem vynechal zdaj se mi unavený.
Takto to stačí?


Sorry ale co cekas? Jidelnicek uplne o nicem..Neboj se koupit kvalitni veci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim, ze to je na to aby se ti nekdo vic venoval...a popovidal sis tebou jak o jidle (HLAVNE!) tak o treninku.-Myslim to opravdu konstruktivne-potrebujes to!

A ANO, urcite se ti to vyplati.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maggotscz


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu a beru to :) kdyby tu někdo takový byl - ne zadarmo samozřejmě, tak bych byl rád kdyby se ozval, už mě nebaví se pořád plácat na místě..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maggotscz napsal:
tvaroh, tvaroh, tvaroh

Cvičení, : pondělí : nohy záda ( tyhle dvě partie necvicim pravidelně)


trochu jsem zkrátil to co jsi napsal... a snad už je vidět problém - tvaroh není špatnej, ale jako hlavní zdroj (nebo jeden z hlavních zdrojů) bílkovin není úplně nejlepší... zkus dát nějaký to maso, případně přidej klidně vajíčka, dej nějaký luštěniny,... prostě ať tam máš aspoň 80g bílkovin z kvalitních zdrojů... zbytek si doplň klidně tvarohem a suplementací
celkově mi tam přijde dost málo kalorií, zařaď nějaký normální přílohy typu rejže, těstoviny, brambory,... přidej klidně nějaký tuky... ovoce dej klidně taky nějaký jiný než pořád samí banány, prostě ať je ten jídelníček trochu pestrej... jak na to koukám je tam víc špatně než dobře... vůbec se nedivím že tam není posun a divím se, že takhle jíš po několika letech tréninku...

co se týče tréninku, tak hlavní stimul pro růst jsou právě partie nohou a zad... když je nebudeš cvičit pravidelně, tak prostě ty výsledky nikdy nebudou takový jako kdyby jsi je aspoň jednou týdně procvičil (každou zvlášť)

vážně, tohle je určitě na trenéra, nebo někoho kdo by ti podrobně vysvětlil aspoň základy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maggotscz


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn díky díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako dávat 3/4 kila tvarohu denně, tak se do té posilovny možná ani nedokopu a ležím někde na gauči
Podle mě máš málo sachrů, tvarohem si docela zpomalíš trávení a ani tam ty sachry nedostaneš. 2 banány a krajíc chleba za den není nic, to co si napsal vypadá spíš jako low-carb dieta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Kotlan


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já si myslím, že málo žereš a přepaluješ trenál..proto pálíš i stávající svalovinu.
Najdi si formu masa, která ti chutná, spočítej bílkovinu, co sníš masa dej zeleniny na trávení, cvič základní cviky a nauč se odpočívat :) sám mam ultrasplašenej metabolismus a závodim 67,5 lift, ale žrát jako ty tak nevim :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prosím o radu jak nabrat svaly Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: