Maxxwin 100% Whey 80



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Maxxwin 100% Whey 80  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Maxxwin 100% Whey 80
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina
Ronnie.cz


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 10:17 am    Předmět: Maxxwin 100% Whey 80 Odpovědět s citátem

Novinek není nikdy dost, tím spíše, když jde o lepší verzi předchozích produktů.

MaxxWin přišel na trh s novým 100% Whey 80 proteinem, který se svým složením i chutí velmi posunul. Jedná se syrovátkový proteinový koncentrát v instantní podobě.

https://obchod.ronnie.cz/s-6137-100-whey-80.html

ROZESÍLÁNÍ VZORKŮ UKONČENO!




V nabídce je v 5 příchutích: čokoláda, vanilka, malina, pistácie a capuccino.

Ještě jsme ani nestihli všechny příchutě v redakci ochutnat, ale čokoláda a malina chutnaly fakt výborně. Takže zhodnocení ostatních je jen na Vás! ;)

A správně asi tušíte, že pro Vás máme "pár" vzorečků :).




Pokud o ně máte zájem, napište mi do soukromé zprávy Vaše jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ).

Až vzorky vyzkoušíte, prosím o zhodnocení proteinu - zda Vám chutnal, jaká příchuť nebo co říkáte na rozpustnost. Svůj názor můžete napsat tady na fórum nebo třeba k sobě na Facebook, to je na Vás - každopádně objektivní reakci, co na nový protein říkáte. A pošlete mi pak jen odkaz.

Až vzorky dojdou, napíši sem, že jsme na 0.

Díky všem za zpětnou vazbu!

Martina


Naposledy upravil Martina dne po září 05, 2016 1:00 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 2:18 pm    Předmět: Re: Maxxwin 100% Whey 80 Odpovědět s citátem

Martina napsal:

Až vzorky dojdou, napíši sem, že jsme na 0.


Nejako zaujímavo dlho trvá dostať sa na 0. Keď ich máte toľko, tak kľudne na ďaleký východ pošlite o "pár" vzorečků naviac, nenahnevám sa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám zprávy s adresou zatím jako nedoručené, možná mě z hecu ignorují, nebo má paní Martina dovolenou a nikdo to neotvírá...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: ne září 11, 2016 6:51 pm    Předmět: Vzorky Odpovědět s citátem

Děkuji za zaslání vzorků. Dostaly se mi do rukou tyto příchutě: vanilka, malina a pistácie. Rozpustnost u všech vzorků byla bezproblémová. Chuť až na malinu hodnotím taky dobře. U pistácie mě překvapila ta zelená barva, vypadala sice dost jedovatě, ale chutnala mi .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 9:52 am    Předmět: Recenze Odpovědět s citátem

S radostí jsem nalezl ve schránce 3 vzorky MAXXWIN 100% WHEY 80 WPC Protein. Málokdy dostanu něco zadarmo, tak mě to potěšilo. Děkuji Ronnie Martino :) Navíc jsem vždycky chtěl být ochutnavač, tak jsem si na recenzi dal záležet.

První jsem vyzkoušel vanilku. Po otevření sáčku jsem ucítil neagresivní, přívětivé aroma vanilky a zdálo se mi, že i banánu. Rozpuštění prášku ve vodě je velice rychlé, bez hrudek s jemným bílím nezávadným vzpěněním (cca 1mm) po okraji shakeru. Po rozpuštění (dle doporučení v 250ml) má protein vybledlou žlutou barvu, aroma se mi po rozpuštění zdálo méně atraktivní, ale stále příjemné. Chuť je nasládlá a po spolknutí doznívá v puse příchuť vanilky a lehkost smetany.

Druhý přišel na řadu čokoládový. Tato příchuť má lákavou vůni kakaa jak v suchém stavu, tak po rozpuštění ve stejné intenzitě. Rozmíchání proteinu jsem tentokrát provedl v hrnku, což bylo opět zcela bezproblémové, stačilo zamíchat lžičkou a bylo to. Barva je kakaová a po odstátí se na povrchu utvořil jemný povlak pěny světlejší barvy. Chuť je skvělá, sladká a kakaová, roztok bez usazenin. Za mě lepší než vanilka.

Testovanou sadu završila pistácie. Prášek světlé barvy a nejednoznačného nasládlého aroma se po vysypání do vody začne měnit ve světle zelenou až brčálovou barvu. Raději jsem shaker uzavřel a protřepal. Rozpuštění opět bezproblémové, vytvořila se pěna cca 4mm vysoká. Aroma je chemického typu, nasládlé, vzdáleně připomínající pistácii zasypanou průmyslovým sladidlem. Po rozmíchání je z toho jednoznačnej brčál. Při důkladnějším sledování roztok obsahuje světlejší zelenomodré částice, usazující se především na dně a ve vrchní zpěněné části. Chuť je… no... překvapení se v tomto případě ani na konec nekoná. Vaše chuťové pohárky zaznamenají chemii, sladidlo, vzdáleně levný marcipán, snad pistácie. Ovšem není to tak hnusné, pokud víte, že zrovna nedegustujete výplach z chemického závodu, lze si i na tuto příchuť patrně zvyknout.

Celkově bych byl s těmito proteiny spokojen, jen bych upřednostnil méně sladidla (sukralosa) a v některých případech snad raději přirozenou barvu produktu před barvivem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě děkuji za vzorky Maxxwinu 80%.

Měl jsem možnost vyzkoušet čokoládu, vanilku a malinu. Kupodivu ze všech třech mi nejvíce chutnala malina, vanilka takový průměr a naopak čokoláda mi nechutnala vůbec, má takovou mdlou chuť, připomnělo mi to takové ty nejlevnější čokoládové výrobky. Rozpustnost výborná, prakticky nepění.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Endo


PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem opäť za vzorky. Mne prišli príchute vanilka, čokoláda a capuccino.
- Rozpustnosť u všetkých výborná.
- Penivosť minimálna.
- Chuť: - vanilka : v celku príjemná chuť, nie príliš presladená ani mdlá ako je to u vanilky
časté 8/10
- čokoláda : klasická čokoláda ako skoro každá, takže taký štandard 7/10
- capuccino : hoci som veľký "kávopič" k podobným príchutiam som bol doteraz vždy skeptický, táto ma ale veľmi príjemne prekvapila a hodnotím pozitívne 8/10, ak by bola chuť kávy ešte o čosi intenzívnejšia dal by som aj 9/10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: pá září 23, 2016 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za vzorky, prišli mi čokoláda, pistácia a cappuccino.

Čokoláda - príjemná, moja obľúbená príchuť proteínov. Nesklamala ani tento krát. Nie príliš sladká. 8/10
Pistácia - nič pre mňa. 5/10
Cappuccino - príjemné prekvapenie, ale kávu som tam moc necítil, taktiež mierne nedosladená na môj vkus, pokiaľ už mám piť ochutený proteín. 7/10

Celkové hodnotenie - proteín pre tých, kt. nevadia éčka v zložení a stačí im štandartný WPC. 6/10
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TR


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě bych chtěl poděkovat ronnie.cz za možnost vyzkoušet si vzorky zdarma.
Přišly mi 3 příchutě - malina, vanilka a čokoláda. U všech byla rozpustnost celkem dobrá, ale pro úplné rozmíchání je lepší použít shaker. Při rozmíchání pouze lžičkou zůstávají menší hrudky. Výhodou ale je, že téměř vůbec nepění.
U všech příchutí mě zklamala hodně umělá vůně i chuť. Nejvíc mi chutnala čokoláda, ale i tak byla chuť maximálně průměrná a zdaleka nejde srovnávat se Scitecem nebo Myfusion.
Celkově vzato jde o průměrný protein, na kterém si moc nepochutnáte, ale svůj účel splní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento protein je ve všech hlavní vlastnostech v pořádku, tedy nepráší, dobře se rozpouští a nepění. Chuť není výrazná, ale osobně mi to vyhovuje. Pokud je použita pro výrobu kvalitní surovina, dá se bez problémů použít.

Děkuji za vzorky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju moc za vzorky

Začnu pozitivně, co se týče rozpustnosti tak absolutně nejlepší protein co jsem kdy měl. Chuť už mi přišla horší, takový standard, ale nějak jsem z toho cítil chemii... zní to asi debilně, ale prostě mi ta chuť přišla hrozně nepřirozená a ve složení je pár Eček, tak to možná bude tím. Jinak bych na tom nic špatnýho neviděl, prostě takovej ten průměr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji za vzorky. Dostala se ke me pistacie, coko, kapucino.
Co mě nejvic prekvapilo, byla perfektni rozpustnost.
Pistacie jako spestreni vyborna ale celou pixlu asi ne.
Coko klasika, nebyla preslazena.
Kapucino dobry, chutnalo stejne jako kdyz si dam do vanilkovyho trochu rozpustny kavy
Celkově pitelny byly vsechny, kdybych mel vzit pixlu, tak coko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opožděně, ale přece, až teď jsem se dostal ke konzumaci.

Rozpustnost u všech vzorků velmi dobrá, nehrudkovalo to, nepěnilo, velmi fajn.

Čokoláda a vanilka průměrná chuťově, ale v pořádku. Naopak pistácie naprostá bomba! Kvůli této chuti jsem za to si tento protein klidně koupit, zkoušel jsem pistácii tuším od dvou jiných výrobců současně, a nechutnaly tak dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Maxxwin 100% Whey 80
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: