Domácí a sklepní posilovny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Domácí a sklepní posilovny  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Domácí a sklepní posilovny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PetkaB


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Hm. Ta 16 a 24 bude imho optimální. Spíš je to svičení na výbušnost, ne pomalé hekání ve fitu,


Máš recht, hekat se musí výbušně :-)

Ale k tématu - nevím, kolik vážíš a co hodláš s KTB přesně cvičit, ale z 16tky "vyrosteš" strašně rychle. Já mám doma 16 a 24, na pressy, snatche a swingy, double drily (měla jsem jednu dobu doma 16 dvě) ok, ale na těžší swingy mi větší váha chyběla. Třeba teď rehabilituju, tak jsem si na rehab cviky pořídila i 12, ale chlapi mají 16 fakt jen na rozcvičení. Takže tu bych si spíš někde půjčila a koupila si pak na tvém místě něco pořádnýho :-) pokud si tedy nechceš pořídit koule 3-4 váhy, pak by tam asi ta 16 být mohla.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WildOrchid napsal:
kde shanite gumy na podlahu do svych domacich posiloven? kupujete novy, nebo spis od nekoho z druhe ruky? a dreveny desky?


Super věci mají do stájí pro koně,skvělá guma za rozumnou cenu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
WildOrchid napsal:
kde shanite gumy na podlahu do svych domacich posiloven? kupujete novy, nebo spis od nekoho z druhe ruky? a dreveny desky?


Super věci mají do stájí pro koně,skvělá guma za rozumnou cenu


Ja tam ma normal betonovou podlahu a na tom koberec a v pohode )
Jen uz ta podlaha neni rovna jako driv ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Irminsul napsal:
WildOrchid napsal:
kde shanite gumy na podlahu do svych domacich posiloven? kupujete novy, nebo spis od nekoho z druhe ruky? a dreveny desky?


Super věci mají do stájí pro koně,skvělá guma za rozumnou cenu


Ja tam ma normal betonovou podlahu a na tom koberec a v pohode )
Jen uz ta podlaha neni rovna jako driv ))


On se ptal na gumovou podlahu, ne na beton :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pauly


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WildOrchid napsal:
kde shanite gumy na podlahu do svych domacich posiloven? kupujete novy, nebo spis od nekoho z druhe ruky? a dreveny desky?

Zkus najít na webu nějakou firmu co dělá sportovní povrchy a zavolej si tam. Když někde vyměňují povrch ( dráha na stadionu, hřiště atd. ) tak ten starý tartan co z tama vyřežou by ti mohly prodali. Scháněl jsem si tak podlahu k sobě do tělocvičny. Za metr čtverečný jsou platil 150 Kč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje výroba klece 70x70x3 :) vyrábím pro posilovny i pro kluky a holky do sklepa na míru dle přání


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bicakos


PříspěvekZaslal: út květen 10, 2016 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cena?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
harley1


PříspěvekZaslal: so květen 21, 2016 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dajú sa prevŕtať napr. diery tzv. kužeľovým vrtákom na 30mm ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím o radu. Na kolik zhruba korun vyjde nechat si u někoho svařit stojany na dřepy? uplně jednoduchý, ale aby vydržely odložení třeba 300kg od 185cm chlapa.
Něco jako tohle:



A ještě, slyšela jsem o značce vzpěračských kotoučů "rekord" z Polska, ale zrovna tohle slovo se blbě vyhledává :) nevíte o tom někdo něco? Co zadat aby mi to našlo ty kotouče?
Případně kde kupujete kotouče na vzpírání?
Zakládám vzpírárnu na vesnici, neziskovku, tak hledám samozřejmě cenově nejvýhodnější řešení, kterýho nebudu po pěti letech litovat
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkousel sem to spocitat, ale je to docela tezke. Kdyz to ma neco vydrzet, musi to byt jekl nebo trubky o sile sten aspon 3mm. A u toho netusim jaky rozmer pekne pujde zasunout do dalsiho, aby to bylo tak akorad.
Ale tipuju, ze prace by mohla vyjit mozna i draz nez material, takze idelane nejaky nadsenec ktery by to udelal jen za cenu materialu. Problem bude v presnem vrtani, jinak to zvladne kazdej domaci kutil s svareckou.
Ja si doma udelal klec, slabsi, tak do 200kg za cca 2000kc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2016 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mozna jen zbytecne strasim, ale pokud by tam mela chodit ,,verejnost,, tak bych si zjistil, jak by to bylo v pripade, ze takovy ,,podomacku,, vyrobeny stojan nevydrzi, nebo se jen prevrati a nekoho zrani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

WildOrchid "A ještě, slyšela jsem o značce vzpěračských kotoučů "rekord" z Polska, ale zrovna tohle slovo se blbě vyhledává :) nevíte o tom někdo něco? Co zadat aby mi to našlo ty kotouče?
Případně kde kupujete kotouče na vzpírání?"


Když zadáš do vyhledávače jednoduše " rekord bumper plates", nebo "rekord bumper plates for sale" tak je to najde. Ale např. na http://vs-sport.lt/en/bumper-plates/1824-rekord-xf-bumper-20-kg-735673072720.html je 20kg kotouč za skoro 2000kč + přeprava...
A co říkáš třeba na stronggear.eu nevim, jestli mají kvalitu, ale cenově to vypadá lépe- 20kg za 1700kč.

Ten stojan na činku, bych možná koupil, i když by se to dalo vyrobit levněji. Např http://www.posilovaci-stroj.cz/stojany-pod-cinku-marbo-ms-s101-2ks?_ga=1.20493880.103583122.1471909399 je to za 2500kč s nosností 350kg.
Jinak příjemnej nápad to zařízení vzpírárny, držím palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
mozna jen zbytecne strasim, ale pokud by tam mela chodit ,,verejnost,, tak bych si zjistil, jak by to bylo v pripade, ze takovy ,,podomacku,, vyrobeny stojan nevydrzi, nebo se jen prevrati a nekoho zrani

Jo určitě - když děláš na vesnici činkárnu pro pár místních, tak tě někdo bude žalovat, až mu spadne činka na nohu :-) ....Myslím že by to pak dotyčnému chlapi večer v hospodě "vysvětlili"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

WildOrchid napsal:
Prosím o radu. Na kolik zhruba korun vyjde nechat si u někoho svařit stojany na dřepy? uplně jednoduchý, ale aby vydržely odložení třeba 300kg od 185cm chlapa.

Podle mě pokud je možnost to tam někde přidělat na pevný strop, bylo by jednodušší udělat háky přidělané ke stropu nebo k nějaké stropní traverze.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty kotouce Rekord budu mit za 80kc/kg coz docela jde. Jen teda doufam ze to nebudou ty Crossfitacky tlusty. Dopravu budu stejne platit protoze odtama kupuju gumy na podlahu. Stejne ale budu dal shanet nejaky opravdu vzperacsky kotouce.
Co se tyce stojanu, tak jsem jeden objednala za 3000 nakonec. Skoda ze ten material je drahej, vim kde se vali spousta zbytecnyho, vyuzitelnyho kovu na svareni, ale je to v Praze : ( nemam to jak narezat a previzt a komu to sverit na praci.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Domácí a sklepní posilovny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: