Mr. Olympia 2016


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2016  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2016
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maxpoint97


PříspěvekZaslal: čt září 22, 2016 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Dave1913 napsal:
Ještě se zeptám, proč zase nesoutěžil Kai Green? Vloni nemohl, to vím, letos pořád nemůže nebo to už i sám bojkotoval?


dovod dal ako Kai Greene - hovoril vela, hovoril dlho, a nepovedal ani hovno. Len sa spekuluje co je za tym


:D :D :D Klasika... Já nevim, a v tomhle už mi to od něj přijde jako ubrečenost schovaná za spoustu prázdných slov...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá září 23, 2016 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavel Vacek píše v článku (nemám možnosť zasielať príspevky do diskusie na hlavnej stránke) o Trile do Las Vegas (& Olympia 2016) toto : "...Pokud příznivci kategorie physique jásají, že jejich představitelé jsou součástí téhle působivé show, nic nemůže být dále od pravdy. Ano, existuje titul Mr. Olympia men's physique, ale soutěž jako taková se koná na výstavišti, kde probíhá expo za nevalného zájmu publika. Alespoň v porovnání s hlavním programem. A na rozdíl od ženských kategorií, vyhlašování vítěze ani neprobíhá na hlavním pódiu Mr. Olympia, nýbrž přímo na expu. Lhal bych, kdybych řekl, že mi to vadí. Naopak ..."...
... Prečo si vlastne otvára ústa na Physique ? Veď sám ma polovičné ruky než profi víťazovia tejto kategórie... Toto mám najradšej, keď niekto neuznáva Physique, ale len "hardcore" open či 212tku, ale cvičí tak možno 2x týždenne kruháč po 30 minút, takže sa nechytá... Nedalo mi... písal by som to tam pod článok, ale nemám možnosť.
Inak ale Pavel Vacek napísal pekný článok, len toto mi tam vadilo.
(decarabas - neprišiel som ako už vieš, pracoval som a nechcel som sa vyhovárať - bol som zavolaný do práce, aj keď som pracovať nemal, a áno, mohol som dať vedieť)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá září 23, 2016 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando zdar,
- odvtedy si sa mohol s Decarabasom xkrát dohodnúť a aj stále môžeš
- Vacek je bývalý súťažný kulturista, svoje odtrénované má až-až a vôbec, má také isté právo na názor ako ktokoľvek iný i ty
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: so září 24, 2016 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, no co, uz si vysvetlil dalsie klamstvo, ze si sem priliezol?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: ne září 25, 2016 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych řekl pravdu, na nic jiného než na hlavní kategorii nekoukám - chlapi, ženy a tím to hasne! Další odnože jsou pro mne jen komplikace když chci z hlavní stránky sjet dolů na diskusi.) Je to sakra kšeft, udělat 30 kategorií aby se každá do něčeho vešel a tím pádem soutěžil.
Vývoj nezastavíš, ale já toto nemusím! Koho lituju jsou rozhodčí!

A co se týče založení topicu O 2016 a vyjadřování se k výsledkům, diskuse? Je toho moc - inflace informací, přímý přenos, miliony fotek, každý odborník, takže ten kdo tomu rozumí už nemá potřebu něco komentovat, někde se zviditelňovat. A stejně vždy vyhraje Heat, takže kdo by so komentoval?:)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út září 27, 2016 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari, kde je detailní popis proč to někomu jinému letos opět a zase nevyšlo?:)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže všechny zdravím a pokusím se opět po roce zhodnotit letošní vyvrcholení profiscény a opět co nejvíce objektivně . Vemu to pěkně odzadu. Dal jsem si trochu načas ale chtěl jsem i některé závodníky vidět naživo abych si udělal lepší obrázek, pač ve Vegas jsem letos zase nebyl . Tak jdem na to.

16. Brandon Curry

Loni jsem tu psal o velkém zklamání, no, mám napsat ještě větší zklamání? Já už ani nevím. Vlastně jsem od něj nečekal vůbec nic a ikdyž to zní hnusně, ani nevnímám, že tam byl. Zajímavé je, že se vždy kvalifikuje ale od nadějného roku 2011 stále nic. O to víc nechápu, proč se tahá po dalších soutěžích po Olympii a raději se nezavře do gymu nepracuje na nejlepší formě svýho života. Je to škoda, protože když od vás stojí 2 metry, tak ty linie jsou krásný a odpustíte mu i slabší nohy.

16. Michael Lockett

To co se mu předpovídalo už před 10ti lety se konečně naplnilo a stoupnul si mezi nejlepší. Je to velmi zajímavý typ, má dobrou plasticitu, úzký pas ale defekty jako výrazné gyno, asymetrické záda a velmi zlá pravá noha se ve větší konkureci počítají a tak nemohl pomýšlet na 15tku. Pilně soutěžil, nahnal body a věřím, že to zvládne i příští rok.

16. Lukáš Osladil

Obrovské zlepšení, kila navíc mu prospívají, kvalita velmi dobrá, sice to nebylo uplně tak ostré jako loni na EVLS ale s formou patřil k nejlepším. S umístěním nesouhlasím, měl být výš jednoznačně! (v dobré se obrátilo na následujících soutěžích) Chápu, že rozhodčím prostě neladí ten jeho střed těla a netradiční pózování, přeci jen Osladil zepředu a zezadu je trochu rozdíl. Jeho širokej zádovej zezadu mi přijde dokonalej. Věřím, že jse schopný se kvalifikovat i za rok a vylepšit svoje umístění. Do 15tky patří.

15. Akim Williams

Vůbec jsem nečekal, že by třeba mohl atakovat desítku ale taky jsem nečekal, že přijde v tak špatné formě. V Baltimoru nebo v Tampě to vypadalo dobře. Možná už únava. Horší forma pak zvýrazní jeho komicky napíchaný paže a k tomu záda hladký jak dětská prdelka. Objemy tam ale jsou a spolu s úzkým pasem jeho front double vypadá parádně..zdálky. Umístění je ok.

14. Ben Pakulski

Bena mám rád. Líbí si mi jak napříč tomu, že nebylo naděleno na postavě zrovna rovnoměrně, tak s tím bojuje obstojně. Sice už je postava horší než tomu bylo třeba na AC 2013 (ty paže se snad ještě zhoršujou) ale nedavno všechny překvapil ve Vancouveru, kde právem zvítězil. Ostrost už nezopakoval a při současné konkurenci by bylo fakt překvapivé, kdyby se přiblížil desítce.

13. Steve Kuclo

Přiznám se, že jsem ho tipoval na černého koně. Loni mě zklamal, místo klidu po loňské Olympii ještě absolvoval pár soutěží, kde prezentoval postupné horšení formy, tak ho nachytal Osladil a málem pak i Šádek. Čekal jsem tedy, že letos všem ukáže. No, forma byla daleko lepší, to jo, ale ze širšího pohledu to vypadá spíš na stagnaci. Má všechno, žádná výrazná slabina, dostatek objemu ale pořád tomu jakoby něco chybí. Pořád ještě věřím, že jeho čas přijde.

12. Nathan De Asha

Kde se vzal, tu se vzal. Zažil velice úspěšný start mezi profi a k tomu jedno vítězství a hurá na Olympii. Zajímavý kulturista s budoucností. Končetinový typ s úzkým pasem a širokými kulatými rameny. Zepředu je impozantní a má potřebný wow faktor, zezadu už je to jak vidno horší. Pokud zapracuje na lepším pózování a vylepší zádové postoje, bude velice nebezpečný závodník.

11. Victor Martinez

Co k Victorovi. Už se toho řeklo tolik. Tolik toho zažil a vždy dokázal vstát a bojovat. Má můj obdiv. Po pobytu v Kuwaitu rozsekal Baltimore, kde přišel mimořádně ostrý a vypadalo to snad, že ještě dokáže ohrozit topku ale vrátil se k loňskému a předloňskému looku a nestačilo to ani na desítku. Pevně věřím, že bude i příští rok...je to nátura ten chlap.

10. Justin Compton

Tak konečně Justin na Olympii, ikdyž se kvalifikoval dva předešlé ročníky. Tak, trošku se do Justina opřu. Myslím totiž, že kdyby startoval Justin z roku 2014, bylo by to na 5-7 místo. Poněvadž, byl už pár lety povážován za možného příští krále, proto i nároky a kritika je velká. Za dva roky sice nějaké to kilo nabral, když stojí sám, vypadá jak komiksová figurka, v porovnávání už je horší. Velikost některých partií je obdivuhodná ale kvalitativně se nevylepšuje. Co mi vadí víc je jeho prezentace a pózování na kterém fakt musí zapracovat. První dvě fotky ukazují jeho přednosti, druhé dvě, že vše není tak super. Nakonec přidávám jak vypadal 2014, porovnejte sami.



9. Joshua Lenartowicz

Joshua dokázal za jeden jediný rok velké věci, nejenom, že se výkonnostně katapultoval mezi špičku, dokonce si získal srdce spousta fanoušků a lídí od fochu. Svojí premiéru na Mr. O nechtěl podcenit a tak se soustředil hlavně na formu a výsledkem je nejlepší forma života. Stálo ho to sice pár svalů, byl menší než dříve ale patřil k nejostřejším na soutěži. Právem byl odměněn a sebral skalp třeba právě Comptona nebo Martineze. Do budoucna už to chce jen víc hmoty a kam dávat má. Fandím mu

8. Dallas McCarver

Možná největší očekávání, zejména díky brutálním předsoutěžním fotkám spolu s kontinuelním progressem. Tipoval jsem uplně nejvýše právě na 8. místo. Na topku jsem mu prostě nevěřil, ty jeho svaly potřebují, jak říkají amíci "svalovou maturitu". Chybí mu to co chybělo Ramymu, hloubka, zejména na nohou, zádech a středu těla. Času má habaděj, jednou bude patřit k nejlepším

7. Cedric McMillan

Umístění ok, jeho doposud nejlepší ale forma? Kdeže. Zklamal mě. Jak vidno z fotky, tohle prostě nění na top 6. Já chápu, že si razí svojí tezi, jeho klasické pózování lahodí oku, liší se, to je vše dobře. Je to trochu klenot v současné spičce. Ale trend si žádá hluboce separované svaly a tvrdost a idkyž na posledním AC se zdálo, že konečně tu formu udělá, tak na Olympii se to nepovedlo. Nechci být až příliš krutý ale já bych ho viděl klidně o 2 místa hůř. Dost mi vadí jeho uvolněný střed těla, který vypadá víc offseason než u jiných závodníků, viz druhé foto. Stále má i rezervy v objemech, za poslední roky se to moc nezměnilo. Jeho velkým snem je vyhrát AC (to pravé, v Columbusu), tak mu přeju aby se mu to povedlo, připadá mi totiž že sem jakoby ani nepatří. Omlouvám se za formulaci ale sám Cedric se přímo v podobném smyslu vyjádřil. Tak to vidíme stejně.

6. Roelly Winklaar

UUFFF! Asi jediný závodník u kterého jsem si při nástupu v přímém přenosu řekl "a kurva!!!" Je to právě on (po Ramym), kdo dělá takový věhlas a povyšuje hype kuwaitskému Oxygenu, protože s postavou opět pořádně zahýbal. Ono je to vůbec s ním jak na horské dráze. 2012 - štíhlý, nevýrazný 2013 - obrovská změna k lepšímu ale neostrý. 2014 - brutal objemy ale z formy plus obrovský břicho. 2015 - břicho pryč ale vzalo sebou pár svalů, forma ok. Letos - objem mas, břicho super, forma asi nejlepší vůbec. Žeby nejlepší Roelly ever? Asi ano. Co tedy tomu chybí?? Lepší pózování (ano, stále) a více detailů. Jeho cíl byl top 6, což se mu teda povedlo ale co čert nechtěl, letos se top 6 jaksi změnilo na top 5 :D Můžete ho třeba nenávidět ale jsem vždy v očekávání s čím vyleze. Prostě Beast.


5. William Bonac

Neuvěřitelnej!!! Neskutečný kolik má na sobě svalů a tak kvalitně zpracovaný. Loni jsem tady psal, že by mohl proklouznout do topky, nicméně jsem si tak trochu myslel, že to loňský sedmý místo taky pro něj mohlo být vrcholem. Noo, nestalo se :) Ťěžko se na něm hledá chyba, vlastně jen jedna a to kosterní stavba. Co se týče svalovýho rozvoje a kvality, tak tam patří mezi uplně nejlepší. Mohl být tedy ještě výše? Osobně si myslím, že ne a umístění je naprosto adekvátní. (to jsem ještě netušil jaký věci se budou dít po Olympii :D) Takže jsem jsem napjatý, co s ním bude dál.


4. Mamdouh Elssbiay

Velmi mě překvapil! Čekal jsem, že předvede lepší formu než loni ale že až takhle, to jsem nečekal. Zlepšení všude! Teda trochu za cenu hmoty ale on jí má tolik, že to furt stačí. Konečně separované nohy, pruhovanej zadek, hloubka zad. Na podiu je jako doma, v prezentaci udělal taky kus práce, stejně tak i v angličtině a nechybí mu pokora. Takže vidím lepšího Ramyho kulturistu i lepšího člověka. Klidně bych ho prohodil s Dexterem, jenomže ta čtyrka, respektive trojka od druhýho místa je tak vyrovnaná, že bych to vážně nechtěl rozhodovat. Defakto ať by se to proházelo jak chtělo, bylo by to tak nějak ok. Osobně jsem ho viděl na třetím místě.

3. Dexter Jackson

Dexter! Co k němu furt psát? :D Stále nemá dost :D Žijící legenda a stále soutěžící. Aby jste ocenili Dextra, musíte to brát ze širokého spektra a z hodně blízkého pohledu, protože když mladej kluk vidí z dálky Dextra vedle Ramyho, tak absolutně nechápe, jak se vůbec mohou měřit. Dexter už je ve stádiu, kdy se už nepoměřuje s ostatními a ale sám se sebou (podobně jako každý úřadující Mr. Olympia) a když se na to kouknu z tohoto pohledu, tak loňský byl přeci jen o něco lepší. Stále si říkám (už hodně let :D), kdy už vylezou nějaký ty defekty, dyť ten věk už se konečně musí projevit....ono jich tam pár je ale jsou opravdu tak malé, že jeho postavení stále ještě neohrožují. Ale přeci jen....ústup se blíží.

2. Shawn Rhoden

Loni jsem ho měl za vítěze (podle nekvalitního přenosu), protože je prostě lépe stavěný než Heath....ne-li nejlépe ze všech. Ale svou 80% formou mě už unavoval (nebo tím jeho pokerfacem :D) Stále jsou tam rezervy, hlavně na zádech. Jeho prezenatace na podiu se asi už nezlepší, je prostě takový. ALE forma letos jednoznačně lepší a Dexter o něco horší. Tudíž mi jeho premiérové druhé místo přijde jako logický vývoj. Porovnávat třeba jeho a Ramyho je nesmírně těžké. Za mě je 100% Rhoden stále lepší (hezčí) kulturista než 100% Ramy. Otázka je, kam dál? Protože v kvalitu jakou má Heath už nevěřím a Ramy má jistou výhodu ve věku. Rhodenovi je totiž už 41. Za druhé místo může být maximálně spokojen a já ho akceptuji.


1. Phil Heath

Tak máme tu 6ti násobného Mr. Olympia! Čekal jste to někdo jinak? Já ne. Ono stále platí to pravidlo: Chceš li porazit šampiona, nestačí být lepší než on, musíš být výrazně lepší! A byl zde někdo takový? Fakt? Těžko. Pokud se o něm říká, že má 3D svaly, tak letos to potvrdil dokonale. Myslel jsem si že back double už nemůže být lepší a on je. Vlastně mi letos přišel zezadu uplně neporazitelný. Jak jsem řekl několikrát, největší soupeř Phila není Ramy, Dexter, nebo Rhoden, největší soupeř je on sám. Je tu spousta věcí, co se mi na něm nelíbí. Například mě irituje jak pózuje širokej zádovej zepředu, krčí se, je to stále horší. V některých pózách vypadá komicky, v některý dokonale. Rád bych viděl na trůnu změnu...ale koho? Věřte, až po něm přijde 14. Mr. Olympia, i on bude mít každý rok odpůrce a čekatele, kdy jeho vláda skončí. Pokud si nepřivodí zranění, nebo nepřijde vyloženě z formy, jsem naprosto přesvědčen, že Colemana nejenom vyrovná ale i překoná. ALE, překvapení se dějí, že....takže uvidíme.


Kevin Levrone

Jo, musel jsem si ho prostě nechat na konec, protože je vyjímečný a jeho účast byla vyjímečná. Hodně zaznělo slovo ostuda. Zklamání možná...ale ostuda? Shrňme si to: 52 let, 13 let pauza, 4 měsíce tréninku, v přípravě natržený prsní sval (jako má teď třeba Petráš) a pomalu nemožnost cvičit nohy ještě 2 měsíce před startem. Přesto se objevil na podiu, ač tomu mnozí do poslední chvíle nevěřili. A to právě proto, že se rozhodl i přes zranění to dotáhnout do konce. Řekněte mi, kdo by byl něčeho podobnýho schopný?? Z jeho éry - Ray?? Wheeler? Sonbaty (rip)? Nebo Coleman (haha) ale co vůbec, můžem jmenovat i Yatese nebo Labradu, ano, tam patřil. Vyhrával profesionální soutěže dříve než se zde už dnes naprostá většina narodila, takový je to kalibr. Jasně, neměl něco podobnýho za potřebí, jako nemají ostatní ale to je prostě on, chameleon. Naprosto odmítám tvrzení, že je to jenom pro prachy, protože by v pohodě stačilo udělat formu do tepláků a prezentovat jí u stánku. Stačilo by. Šlo o to ukázat a dokázat fanouškům, že Levrone je něco special a že to miluje a to se taky stalo. Nevzpomínám si, kdy naposled byla olympie tak očekáváná a probíraná na netu a je to hlavně jeho zásluha. Tady nešlo vůbec o to, porazit Phila, podobný fantasmagorie vznikli jen u fanoušků a pokud se sám Levrone vyjádřil ve smyslu, že má na Olympii "nedokončený buisiness", je to prostě proto, že on má mentalitu šampiona, vždy jí měl. On se prostě připravuje s tím, že jde vyhrávat, jinak to neumí a nemělo by to smysl. Ne nemyslím si, že měl na lepší umístění, to rozhodně ne, v tomhle to bylo kruté a do jisté míry to zklamání ale jen v tomhle, protože ještě den před, po skvělé tiskové konferenci se vedly debaty napříč národy celou noc a den a to právě díky jemu. Vzešlo z toho to, že ještě není konec, Kevin potvrdil návrat na 2017, 53 let, prý s nohama....tak uvidíme. :) Fotky jsou pouze finále, kde byl daleko lepší a plnější. Když se kouknete na ty 4 fotky jako celek, 52 let týpek, ostuda?

Tak ještě pár vět k soutěži samotné. Stejně jako loni, prostě se mi nelíbí různě světelkující pozadí a to hlavně při prejudgingu. Sice to bylo o poznání lepší, než loni, kdy měl každý závodník jinou barvu, ale když kouknete na pozadí co měl třeba Kuclo a co třeba Osladil....nelíbí se mi to prostě. Kámen úrazu stejně jako každý rok je režisér přenosu. Ale to není jen u Olympie ale u jiných soutěžích. Když ono je to těžký, musel by to točit buď bývalý závodník nebo rozhodčí, protože záběry na kotníky, když se ukazujou záda nebo záběr z boku při back double, kdy se vyvalí břicho jsou fakt tristní. Je to škoda ale nevidim v tom do budoucna moc zlepšení. V neposlední řadě moc nebyla sehraná ani komentátorská dvojice Dennis James a teď nevím kdo, kde zejména druhý občas mlel z cesty. Ale to už jsou jen detaily.

Tak report je u konce a rád se zapojím do debaty s obhajobou svého pohledu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari, díky za skvělý koment!
Nemám co dodat, ostatní to třeba vidí zase trošku jinak...

Co se týče režiséra, pozadí atd., je to neomluvitelné! Jakoby chtěli fanoušky schválně nasr.. a nebo na ně prachsprostě prdí, je jim to fuk! Seberou někde uklízečku, ukážou jí pult s 20 kamerama a dělej si holka tady s tím co chceš, lidi budou stejně koukat!
Nenatáčejí ještě Mr.O. na komerční "kazetu"? Že by jako schválně pojebali přímý přenos a to nejlepší dali pak do prodeje za hotové? Asi ne.
Mám doma kazetu z ME 1981 s našimi Holičem, Minaříkem, Veselým a režisér byl snad stejný - na blití to bylo i před 35 lety!!!
Klidně bych jim tam toho režiséra dělal zadara, i letenku bych si koupil a myslím, že by mě davy nosily na remenou - víc jak letos už to zkazit nejde!
Pozadí je také kapitolka - každý rok jiný, každou vteřinou jiný...
Komentování přenosu nevím, anglicky neumím:)
Vše mi to přijde jako jeden velkej cirkus a ne sportovní klání! Ale oni to prý tak v Emerice berou - šou netestovatelných mutantů a sport se krčí někde v koutku.
Když může i Eurovizi nebo co to bylo vyhrát fousatý transvestita, jde už svět vážně do zadele!:))
O dalších "doplňkových" kategoriích nemluvě, to už vůbec nesleduji, protože když budu mít na krku beďára a ozvu se, příští rok snad bude i kategorie těch co mají beďára na krku:)
Tam už je to vše zaměřené na prodej - aby co nejvíce lidí soutěžilo, kupovaly se doplňky atd. Miliardy, možná nějaký biliónek dolarů a eur jen lítají!
A vo to tady jde!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikuc - sport to nikdy nebol, vzdy to bola show + business + sutaz miss. Ale preto to mame radi
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra proč nenajmou jako komentátora jariho, umíš anglicky? :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Sakra proč nenajmou jako komentátora jariho, umíš anglicky? :-))


By mě nezaplatili . Anglicky se domluvim, pro někoho, kdo vytáhne paty z ČR opravdu zřídka, dostačující.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari a co rikas na Cedrika a Jashua a keho gynekomastii u nektetych zavodniku je to do oka bijici
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnold Strong napsal:
Jari a co rikas na Cedrika a Jashua a keho gynekomastii u nektetych zavodniku je to do oka bijici


Arnolde kazdy tvuj prispevek je o gynekomastii. Prijde ti to normalni?:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 6:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2016 Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: