Nákupy v e-shopech...



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nákupy v e-shopech...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Nákupy v e-shopech...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2016 5:37 pm    Předmět: Nákupy v e-shopech... Odpovědět s citátem

Měl bych prosbu. :) Prakticky každý, kdo tento příspěvek budete číst, nakupujete v různých e-shopech - je jedno, jaký sortiment zboží. Čas od času některé shopy přidávají do balíčků leták, kde je psáno něco jako "budete-li mít problém, kontaktujte tato čísla", nebo "chcete-li reklamovat, postupujte takto", prostě nějaký všeobecný e-shopový informační leták. My bychom s ohledem na některé chystané změny chtěli také do zásilek "informační leták" dávat, mám i sepsaných pár věcí, co tam určitě chci dát (ono kvůli nim ho děláme), ale pro inspiraci by se mi hodilo, nemáte někdo nějaké takovéto letáčky z jiných shopů? A pokud ano, nemohli byste mi poslat fotku/sken na ronnie@ronnie.cz? Jak píšu, je úplně jedno, o jaký shop a jaký sortiment jde... Děkuji moc. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je zbytečný dávat do balíčků jakékoli papíry (a většina /velkých/ eshopů to ani nedělá), eshop je online -> marketing a re-marketing bych taky dělal online (email). Škoda tisku, stejně to poletí většinou hned do koše.
Ocením pouze formulář na vratku a samolepku s předtištěnou adresou pro odeslání vratky (shopy s oblečením/zbožím kde se předpokládají vratky, což suplementy nejsou).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zčásti souhlasím. Ale právě třeba proto, že bychom chtěli začít posílat faktury elektronicky a nedávat je tam v papírové podobě, tak na nějaké přechodné období budou potřeba informační letáky "máte to v mejlu", abychom se vyhnuli nedorozumněním "jé, oni mi neposlali fakturu". Na to se dá samozřejmě namítnout, "vždyť to v tom mejlu uvidíme, proč to ještě psát na leták". Jenže moje zkušenosti v tomhle říkají, že informovanosti není nikdy nadbytek. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím kdo dneska čeká papírovou fakturu, je zcela běžná praxe posílat fakturu elektronicky u většiny eshopů. I když dost jich ji přidává i papírově, nevím jestli je to nějaká zákonná povinnost nebo proč. Ale Alza tiskne při osobním odběru už jen něco jako účtenku z Tesca.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To, že lidé nechtějí papírovou fakturu, právě tak úplně podle našich výzkumů pro všechny skupiny zákazníků neplatí, proto ten přechod musí být pozvolný a správně odkomunikovaný.

Ale když už budeme dělat i leták, chci ho využít i k jiným věcem... proto ta žádost v úvodu, ať se máme čím inspirovat.

Jinak zákonná povinnost to není, stačí e-mailem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olejnas


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolim si smele tvrdi, ze vetsina lidi pouziva ten papir jen jako dodak * (zkontroluje zda zbozi sedi) a fakturu vetsinou resi elektronicky, takze nejaky papir dostanes vzdycky, takze rozumim tomu co rika Spazik i Ronnie :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak pro re-marketing bych na ten leták dal třeba slevu XY na příští nákup nad částku XY platnou XY dnů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nákupy v e-shopech...
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: