Aktuality aka fight news


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 456, 457, 458 ... 464, 465, 466  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Aktuality aka fight news
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Douglas


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marna slava je fakt dobry. Za zmrda ho mam porad, ale respekt k nemu mit clovek musi. Jsem zvedavy s kym pujde priste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

145tkovy titul nedobrovolne prepustil. Obhajoba 155tky ma az tak nelaka. Zapas s Woodleym, to je nieco co chceme vidiet.

185tka je poriadne nabita. Moj niekolkorocny cierny kon sa dostava do cvalu. Mousasi betar sa uchadzal dokonca o 205 interim s Rumblom. Rumble vsak prezieravo pocka na Cormiera. Skoda, to by som sa kukol ako by si poradil s Harambem. Samozrejme v 185tke Jacare mu stale moze vystavit stopku popripade Yoel, a trebars aj Rockhold. No a k tomu vsetkemu Bisping je sampion...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fedor ide do Bellatoru a ma zapasit s Mitrionem
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Fedor ide do Bellatoru a ma zapasit s Mitrionem


No, to nedopadne dobre, fandim, samozrejme, meatheadovi.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fllux


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,

teď v sobotu bude boxovat Anthony Joshua a mě zajímá kde se na to budete dívat? A celkově kde sledujete UFC a box? Mám TV od O2, kde bych si nejspíš mohl připlatit nějaký sport kanál, ale zajímají mě i jiné možnosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to pozeravam na dalsi den v hdtv ripe. Anthonyno by mohli davat na nova sport snad abo na niektorom z eurosportov, mrkni. Inak je najlepsie cez fora sa dostat alebo poznat private streamera. Potom uz len cez free stranky typu firstrowsport na ktore bez ghostery a addblock ani nechod.

Tie dohadovacky fightov cez manazerov a pod. vyhodne / nevyhodne.. cloveku to lezie krkom, ked fighty ktore chce vidiet su Wilders, Joshua, Klitschko, "Let's go champ" medzi sebou :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esprit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SPOILER








Cerrone je sam panboh v 170, vidim to coskoro na title shot lebo ich sundava jak muchy zaradom a Holloway to iste, trosku dufam ze v dalsom zapase rozoberie Alda a daju si rematch s Connorom
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zato ze vyhral nad niekym co z predchadzajuich 5 fightov 4 prehral? Som jeho fanusik ale kaliber typu Wonderboy ho vygumuje. Fight s Lawlerom by bol atraktivny.

Glory bol taktiez super event. Teda az na multikulti v akcii ked akbarovci ukazali svoj prinos a nasledne to zranenie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esprit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nie preto, ale preto ze z tych 4 zapasov co mal v 170 ukoncil vsetky a neboli to nejake becka. proste sa mi paci jak mu to ide, jasne ze je mozne ze Wonderboy ho vygumuje ale zas tak jednoznacne to podla mna nie je. kazdopadne ma jeho zapasy bavia cim dalej tym viac
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nenormalna rez cub a choi, inak luxusny event. Brown padol ako kabela, škoda, fandil som mu, Ceroneho nemusím, ale jeho aktivita je obdivuhodná.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crocop vraj ohlasil ukoncenie kariery. Treba uznat, ze ju mal viac nez podarenu, dokonca aj v poslednej dobe sa mu vcelku darilo. Iste, v najuzzsej spicke uz nebol, ale este porazil Gonzagu, vyhral Rizin...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uplynulý víkend som si Rizin užil ešte viac ako UFC a popravu Hondy, fakt paráda z času na čas podobný freak event, Crocop parádne finiše, krásny záver kariéry, tie jeho nástupovky v Japonsku sú vskutku niečo epické. Inak Baruto tiež sympatický výkon a ten dopingový hriešnik "Alah Akbar" má tiež pred sebou sľubnú kariéru.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Crocop vraj ohlasil ukoncenie kariery. Treba uznat, ze ju mal viac nez podarenu, dokonca aj v poslednej dobe sa mu vcelku darilo. Iste, v najuzzsej spicke uz nebol, ale este porazil Gonzagu, vyhral Rizin...

Kdyz jsem to cetl, tak jsem si vzpomnel na Miria, jak mu tady kdysi zbesile fandil a my ostatni jsme mu to davali sezrat, v dobrem. Jinak Mirko super kariera se super koncem. No, ted uz je to na mladem a rekl bych ze tim Ryzinem toho sveho vecneho rivala Fedora, alespon co se Pride tyka, hodne zastinil. Fedor uz se asi nicemu takovemu nepriblizi. :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľa zápasí od nasledujúceho Féďovho zápasu, či ešte v Bellatore naposledy pôjde o titul, tá ich divízia je tragédia (nie, žeby hw v ufc bola nejak extra hlboká tiež heh), takže šanca je veľká, ale vidím to na ťažký knockout od meatheada a dovi-dopo.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
AHOLA napsal:
Crocop vraj ohlasil ukoncenie kariery. Treba uznat, ze ju mal viac nez podarenu, dokonca aj v poslednej dobe sa mu vcelku darilo. Iste, v najuzzsej spicke uz nebol, ale este porazil Gonzagu, vyhral Rizin...

Kdyz jsem to cetl, tak jsem si vzpomnel na Miria, jak mu tady kdysi zbesile fandil a my ostatni jsme mu to davali sezrat, v dobrem. Jinak Mirko super kariera se super koncem. No, ted uz je to na mladem a rekl bych ze tim Ryzinem toho sveho vecneho rivala Fedora, alespon co se Pride tyka, hodne zastinil. Fedor uz se asi nicemu takovemu nepriblizi. :/


Tak ono aj tie konce karery treba brat s rezervou, dedkom sa nechce pod deku na hupacie kreslo a lezu do ringu/oktagonu aj po rokoch rokucich...kludne to moze byt aj 2022 - Fedor vs Mirko II, odveta ktora nic nedokazuje a vitazom nie je ten, kto zdvihne pohar nad hlavu, ale udrzi moc alebo aspon myslienku
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 456, 457, 458 ... 464, 465, 466  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: