Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Chtěl bych se zeptat takto otevřeně, jestli by nebylo možné se v určitém směru z hlediska e-shopu vydat touto cestou.

http://klikniapomahej.cz/

Já sám prakticky přes internet jinak nenakupuju a jedna z kategorií zboží, které tam prakticky vůbec nejsou zastoupeny-jsou právě doplňky výživy.

Ze zvědavosti jsem se na to podíval. Nelíbí se mi to. Na webech je strašně moc obrázků, aby se zakrylo, že tam není text. Není tam (nebo jsem alespoň nenašel) kdo to vlastní, kolik zůstane za prsty provozovateli, ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, je to tam šude napsané vlastní to GIVT, tohle je marketingový web přímo, třeba rovnou na stránkách givtu, si můžeš zvolit jak eshop, tak organizaci na kterou půjde procento z nákupu - https://givt.cz/ , myslel jsem, že je to relativně známá věc, spolupracují s nima desítky těch nejznámnějších e-shopů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
No, je to tam šude napsané vlastní to GIVT, tohle je marketingový web přímo, třeba rovnou na stránkách givtu, si můžeš zvolit jak eshop, tak organizaci na kterou půjde procento z nákupu - https://givt.cz/ , myslel jsem, že je to relativně známá věc, spolupracují s nima desítky těch nejznámnějších e-shopů.

Kdo vlastní GIVT?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Chtěl bych se zeptat takto otevřeně, jestli by nebylo možné se v určitém směru z hlediska e-shopu vydat touto cestou.

http://klikniapomahej.cz/

Já sám prakticky přes internet jinak nenakupuju a jedna z kategorií zboží, které tam prakticky vůbec nejsou zastoupeny-jsou právě doplňky výživy.


Proletěl jsem to jenom rychle očima (slyším o tom prvně) a pak si to uložil "na později". Podívám na to někdy víc podrobně, v čem to přesně spočívá (předpokládám, že to je forma affiliate programu, kdy část zůstává jim a část jde klubu/organizaci; jen tady je otázka, kolik, po dosažaní jaké hranice příjmu, co se stane, když se té hranice nedosáhne apod.). Vážně na to podívám, ale potrvá mi to, jsme ve stádiu předělávání klíčových částí webu, abychom běželi už komplet na novém systému a s časem je to těžké (chvílemi ještě těžší:).

Jinak ale já se obecně prospěšným činnostem nebráním, ono na různé dobročinné projekty všemožných charakterů, ať už jednotlivcům nebo organizacím, dáváme prostředky, troufám si říct, větší, než většina společností našeho oboru dohromady. Jenom se o tom nikde moc nepíše (což jsem za sebe spíš rád, i když tenhle pohled je taky na zvážení).

Ale podívám i na toto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
http://searchengineland.com/guide/how-to-use-google-to-search

Hm, takže se přes nějaké rozhovory dostávat k tomu, co to vlastně je. Platí, to co jsem psal. Pokud chce někdo pomáhat, může to dělat bez prostředníka užírajícího ze systému. Nelze si nevzpomenout na dárcovské DMS, kdy třeba z dvaceti milionů šly dva miliony do kapes operátorů, při nákladech ve stovkách či tisících korunách.
Nemám nic proti podnikání. Podniká se za účelem zisku, tečka. Ale vadí mi, když někdo své podnikání naroubuje na dobročinnost a obvzláště s kecama, že to zákazníka nic nestojí a zaplatí to, klasicky a příjemně znějící, někdo jiný.
Ale tohle je jen můj subjektivní pohled.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
KrystofK napsal:
Chtěl bych se zeptat takto otevřeně, jestli by nebylo možné se v určitém směru z hlediska e-shopu vydat touto cestou.

http://klikniapomahej.cz/

Já sám prakticky přes internet jinak nenakupuju a jedna z kategorií zboží, které tam prakticky vůbec nejsou zastoupeny-jsou právě doplňky výživy.



Není to žádná charita, je to klasickej byznys affil, kde si firma nechá cca 50% a víc a zbytek pošle té organizaci, co si tu lištu dá na web.
Namátkou jsem čeknul třeba Damejidlo.cz, která má affiliate commission rate 5-7%, klikniapomahej.cz ti pošle 2,5% A to se vyplatí...

Jako výhodu to teda má, že můžeš mít na webu XY eshopů jako affil a nemusíš se starat o technickou část.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, že to tak je, oni taky z něčeho musí fungovat a všude je jasně udávané, že si berou 50%, prakticky to sotaní nikdy nijak nedělají vyjma naprostých vyjímek, ale není to náležitě přínosný koncept? Právě proto jsem hned v prvním příspěvku uvedl, jestli není možné se v určitém ohledu vydat tímto směrem ? Nikdo netvrdí ať se to děje přes prostředníka, ale například při nákupu nad 3000, kdyby šlo X procent nad 5500 XY procent transaprentně na nějakou nadaci, tak si počkám a fakt radši nakoupím najednou, nebo budu nakupovat u tohohle e-shopu, popřípadě přidám do košíku bcaa abych se vešel do oné částky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Jasně, že to tak je, oni taky z něčeho musí fungovat a všude je jasně udávané, že si berou 50%, prakticky to sotaní nikdy nijak nedělají vyjma naprostých vyjímek, ale není to náležitě přínosný koncept? Právě proto jsem hned v prvním příspěvku uvedl, jestli není možné se v určitém ohledu vydat tímto směrem ? Nikdo netvrdí ať se to děje přes prostředníka, ale například při nákupu nad 3000, kdyby šlo X procent nad 5500 XY procent transaprentně na nějakou nadaci, tak si počkám a fakt radši nakoupím najednou, nebo budu nakupovat u tohohle e-shopu, popřípadě přidám do košíku bcaa abych se vešel do oné částky.

To už spíše tlačítko "pokud chcete poslat xy Kč nadaci xyz, zaklidněte box" a částka by se odečetla z konta nakupujícího. To by podle mě bylo rovné pro všechny strany (krom Ronnieho, který by to musel naprogramovat a starat se o to )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc chválím e-shop. Včera jsem objednala, dnes obdržela! Skvělé!
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dobře, že dorazily včas. :)

Já v pátek objednával jako normální zákazník u nás čtyři balíčky (takové nenápadné testování služeb:) a dorazily všechny čtyři taky hned další pracovní den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
wiro


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Len pre info.

Kedysi davno som zakladal temu (nedari sa mi dohladat) ohladom podpory HTTPS pre eshop. Mame rok 2017 a Google Chrome v novej verzii uz bude oznacovat obchod.ronnie.cz ako 'Not Secure' prave preto ze nepodporuje https. Rovnako Mozilla a dalsie prehliadace pojdu rovnakym trendom.

Myslim si ze v roku 2017 je podpora HTTPS u vsekych sluzieb kde zakaznik sa prihlasuje menom a heslom ten najnizsi standard bezpecnosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
deiw


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 8:24 am    Předmět: HTTPS Odpovědět s citátem

To HTTPS podepisuju. Na fóru taky. Do teď aspoň spousta lidí nevěděla, že něco takového je, ale teď už jim to i hlásí prohlížeč, takže by bylo dobré tohle přidat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo já vím. : ( Jenže to má své pořadí, ve kterém je možné na https přejít a tak to ještě chvíli potrvá, nicméně zlobí mě to a vynasnažím se, aby to bylo - v rámci možností - brzy. Ale bohužel tomu musí předcházet ještě dost jiných změn na webu a tak to není otázka malých jednotek týdnů. Ale že to je nutné, vnímám a chápu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude nový design podporovat mobilní zařízení?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: