No_pain... Strongman comeback, 6.6. Aš


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - No_pain... Strongman comeback, 6.6. Aš  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> No_pain... Strongman comeback, 6.6. Aš
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kidacekfull


PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2017 11:46 am    Předmět: trztuziukjk Odpovědět s citátem

Tak co jeeeeeeee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PO - 6.3.2017

Tak volno je za mnou a popravdě už mám za sebou pár tréninků, ale nějak se mi nechtělo zapisovat :)

Trhy
3x3x60

Přemístění
3x5x100

Přítahy v předklonu s osou na boxu
5x5x100

Shyby se zátěží
3xTH+8kg řetěz

Přítahy s jednoručkou
3x5+5x45

Shyby paralel
3xTH

Biceps vsedě jednoručky
2x5+5x30+30

Pullovery na TRX
3x10xTH

Tak nějak na pohodu, u přemístění jsem si začal pomáhat odrazem od stehen. Ještě musím doladit techniku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau čau koukam si se rozjel...typicky to přepalil a pak si od toho zase odešel to je takovej ten syndrom, vratim se a všem vam to ukažu :D (znam to sam taky) osobně sem se taky dost pustil do treninku ale člověk musi u toho hodně přemyšlet aby mohl jet strongman discipliny, zaroven nejaky progresicni zakladni cviky a slušny vahy aniž by dosahl totalniho přetrenování... :D ale držim se zatim no ikdyž tedka sem se už taky trochu dojebal..mam nějakej nataženej krk tak sem se přemluvil a dam si dva tři dny volno a uvidim... o vikendu masaž a sauna :)

jinak doufam že ti to zase pujde a daš si semmnou nějakej zavodek v amaterech :) co řikaš pudeš někam na zavody letos? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - No_pain... Strongman comeback, 6.6. Aš Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: