Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje  Úvodní stránka -> Ostatní -> Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kamil Baron


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No asi tak jezdím po celé Evropě jak velkoměsta tak vesnice,jezdím křížem krážem přes celou Francii a světe div se ani jedno auto,taktéž se docela často pohybuji v okolí Essenu a také jsem nepotkal ani jedno auto,zajímavý projekt,ale jak pro koho,první majitelkou auta paní Dobrovodová,jelikož je na vrcholku pyramidy,pardón skvělého produktu Share Economy což je podivné,taktéž když se podíváte na ty jejich zástupce je to jeden člověk hodnověrnější než druhý,jeden je študovaný v tolika věcech že to nemůže stihnout normální člověk za život (asi rychlokurzy anebo zvládá študovat 10 škol naráz),další skvělá osoba prodává zázračné pilule,zázračnou vodu a já nevím co ještě funguje na důvěřivé lidi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ory


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KDYŽ TO TEDY FUNGUJE, AT SE TADY PŘIHLÁSÍ !! NORMÁLNÍ PODVOD NA ČESKÉ HLUPÁKY!
DOBŘE JIM TAK, KDYŽ NEUMÍ POČÍTAT !!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brudracz


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady je krásně vidět ta česká ubohost, vše čemu nevěřím nebo vše co vypadá zajímavě nazvu podvodem, hloupostí a hotovo. Původní výpočty jsou následně vyvráceny - i kdyby se auto prodalo za 40% ceny, nebo 20% ceny, nebo 50% ceny, tak prostě už ten první výpočet o který se tu většina opírala neplatí, nikdo tu vlastně neví jak to funguje, ale podle všech to je podvod.

Tohle slýchám roky na vše možné, každý kdo něco prodává a má odměny třeba z doporučených lidí dělá podle mnoha v letadle, zajímavý že ta letadla tu fungují přes 20 let legálně ;)

Dexcar detailně neznám a proto nebudu hodnotit, setkal jsem se s konkurenčním konceptem, který fungoval následně:
- člověk zaplatí xx procent, dejme tomu 20%
- firma má slevy - předváděčky, větší odběry apod. takže třeba sleva 20, 30%
- firma auto následně zpeněžila - možný odprodej původnímu člověku, případně prodej - pokud budeme počítat 60% ceny, tak už vidíte že firma může být v profitu - nekalkuluji ještě s pojištěním apod., ale i pojistky se vyjednají levněji ve větších objemech a navíc jsou takové smlouvy + pojistky, že firmě je téměř jedno co se s autem stane, firma na tom tratná není ;)

No funguje to víceméně jako operativní leasing, dnes si můžete vzít auto za xx tisíc měsíčně, skoro jakékoli s tím že jej následně vrátíte a vezmete si třeba jiné apod., tyto firmy podle mě těží z toho, že mají jistotu že po celé 2 roky bude auto opravdu u majitele který na to navíc dopředu zaplatí a díky tomu tam lze docílit slevy.


Operativní leasing je naprosto tuctová věc i v ČR, kdy se také vozíte v novém autě, funguje to ale samozřejmě jinak.

Nechápu hlavně jak někdo může hodnotit celý koncept aniž by jej znal, protože jen v rychlosti mě napadá xx dalších věcí na kterých firma vydělá, ať už se bavíme o tom že dokáže získávat levněji auta i pro jiné potřeby (prodeje, půjčovna...), levněji pojistky, ohromný bonusy z pojistek a pokračujících pojistek... když jsou tu zmíněné kreditní karty, jistě i na tom vydělávají a to na každé transakci.

Je tu někdo z kritiků, kdo opravdu detailně zná veškeré aktivity a income streamy této firmy? Je tu někdo z kritiků kdo zná přesná čísla - náklady, příjmy...? Pokud někdo bez těchto věcí kritizuje a třeba se ještě sníží k urážkám a posměškům, tak mi přijde takový člověk dost hloupý, proč se tu spíš neřeší za jakých podmínek to fungovat může, pro koho by to mělo výhodu, alternativní firmy, detailnější informace apod.

Tady pár lidí argumentuje nějakým článkem někde, no ono i třeba MLM firmy jako Amway, Avon a další v některých zemích v minulosti narazily a to se bavíme o firmách kde jsou roční obraty v bilionech USD. Hloupé je si jen otevřít článek a říci hele problém, je to bouda, hledal třeba někdo ze zdejších odborníků na Dexcar informace o řízeních? Jak to dopadlo? Kolik zatčených? Nebo zda šlo jen o předběžná opatření apod.


Zamyslete se prosím a neřešte nesmysly bez kontextu a nehodnoťte nekompletní informace. Dexcar nemám a nevyužívám, reagoval jsem spíše proto, že s tímto jednáním se setkávám často na jiných místech už třeba u firem které znám či využívám, několik let slýchám o všem že to je podvod, letadlo, všechno je nanic, protože standardem je chodit 8 hodin do práce, následně vše nakoupit v supermarketu a značkových obchodech a chovat se jak se "má", každý kdo postupuje jinak naletěl, je hloupý a řeší nesmysly. Přitom ve výsledku podle mě to je mnohdy právě naopak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

novy nick, retard ktory ani nevie ze billion v anglictine je miliarda, obhajuje dexcar...chod sa zabit, smejde
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
novy nick, retard ktory ani nevie ze billion v anglictine je miliarda, obhajuje dexcar...chod sa zabit, smejde

nahodou...musim se priznat, ze tahle obhajoba u me zatim vitezi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike0007


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 10:41 pm    Předmět: Podvod Odpovědět s citátem

Tak ještě jednou a pomalu. Firma Dexcar nám tvrdí, že dostanete auto do pronájmu na 2 roky a poté opakovaně za pouhých cca 15-30.000 Kč s tím, že i tuto platbu dostanete zpátky ve formě bonusů.
Nepotřebujete ekonomické podklady, ani vás nikdo neprověřuje, prostě jen zaplatíte, a čekáte 2 roky.
Normální člověk pochopí, že zde něco nehraje. 23.000 podvedených Italů a italská policie to už chápe taky.
Dnes už je u nás odhadem 2.000 až 5.000 lidí, kteří naletěli, to znamená, že by se denně mělo předávat 3 až 7 aut, aby každý nový účastník stihnul dvouletou lhůtu. Kde jsou?

Lidská blbost je prostě nekonečná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzell


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 2:19 pm    Předmět: Lidská blbost... Odpovědět s citátem

Když vidím osazenstvo firmy Dexcar, tak v nich vidím jen lidi kteří se normální prací neuživí,a využívají naivek ke svému obohacení...celé to zavání dobře propracovaným podvodem což ukáže čas..Vadí mě jen jak z nás kteří tomu nevěříme dělají ti rádoby dobře vyškolení specialisté ze slavných webinářích hlupáky co nechápou ,nerozumí a že do toho nejdem,že si šlapem po štěstí..,rozdíl mezi nevěřícími je ten že já nemusím nic ,v klidu spím mám svoje auto a nemusím se ztrapnovat po znamích a tohle jim nabízet aby až jednou to praskne byli na mě nasraní...oni musí věřit doufat když do toho nacpali prachy ...Navíc díval jsem se na facebook decxcaru...už to bude uzavřená skupina, už budou muset navýšit platby nebo zalohy či jak tomu říkají.....proč?že by dochazeli ovečky které by tam peníze davali?Už tohle je alarmující .. Když vidím paní Dobrovodovou na jejich facebook jak natačí překvapeně video kdy jako školitelka musí vědět kdo tu obalku poslal a ona si to musí přečíst tak mě děsí chvilka kdy bych s touto paní měl trávit společné chvilky na nějakém školeni...ten hlas a přízvuk je brutální....mít auto za15000- 30000 dva roky kdy mam vsechny náklady zaplacene...nehlede ze me to vrati v kreditkách takže me to vlastně nestojí nic.? Tomu může věřit jen blázen..nic není zadarmo a vždy to někdo zaplatí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Petey napsal:
novy nick, retard ktory ani nevie ze billion v anglictine je miliarda, obhajuje dexcar...chod sa zabit, smejde

nahodou...musim se priznat, ze tahle obhajoba u me zatim vitezi


protoze jsi jednoduchej jak vylustena krizovka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brudracz


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslím že urážky jsou opravdu zbytečné ne? já dal nějaký svůj úhel pohledu na výpočty kterými se tu argumentovalo, to že u Dexcar víc věcí nesedí je samozřejmě patrné, už jejich web, facebook... ale nemusí být vše hned podvod a těžko to tvrdit bez jasných dat a zkušeností.

nedávno jsem měl v ruce firemní nabídku na operativní leasing, kdy jsem také říkal sakra to není možný, jak se to té firmě vyplatí, firemní operativní leasingy ve srovnání s nabídkou pro koncáky jsou také mnohdy brutálně odlišné, přesto to jde a s podobnými výpočty by se došlo k tomu že plno i velkých korporací je zapojených do ponzi schématu :D

tak co tomu tady dát nějakou kulturu trošku - lidi co v tom nejsou a nemají detailnější data a informace přestanou křičet podvod, nadávat sprostě a někdo kdo je v tom více ponořený třeba přidá nějaké další informace a data? :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike0007


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 9:30 pm    Předmět: Dexcar je jasný podvod Odpovědět s citátem

Pokud byste si nastudoval webináře paní Dobrovodové, našel byste tato 2 fakta:
- systém je založen na tom, že na jedno auto pro jednoho klienta se skládá 16-64 ostatních klientů
- klient dostane každé 2 roky nové auto, vč. pojištění, poukázek na benzín ve výši vstupního poplatku (1x zaplaceného), protože Dexcar prodává auta po 2 letech dráž, než je nové nakupuje, a navíc s takovým ziskem, že pokryje pojistky, vlastní marži, provizi zprostředkovatelů, ztráty na podvodech, náklady na propagaci.

Pokud si rozebereme obě fakta, tak se dostaneme k tomu, že na současných 1000 klientů, čekajících na svá auta se bude průměrně skládat 32.000 lidí, na ně 1 mil., na ně 32mil., na ně 1 miliarda, a pak už se musí zapojit i obyvatelé okolních galaxií.

Ve druhém faktu nám paní Dobrovodová sděluje, že existuje trh aut, kde se nová auta prodávají o 30%-40% levněji než 2 roky stará, což by mělo u normálního průměrně inteligentního člověka vyvolat minimálně zdvižení jednoho obočí.

Další prokazatelným faktem, který neberete pořád v úvahu, je to, že majitelé Dexcaru jsou stíháni v Itálii pro podvod, protože za 2 roky ojebali 23.000 klientů a dodali jim pouze 84 aut.

Pokud opět zmíníte to, že jste viděl výhodný operativní leasing, rád vám tato fakta znovu zopakuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 10:07 pm    Předmět: Re: Dexcar je jasný podvod Odpovědět s citátem

Mike0007 napsal:
Pokud byste si nastudoval webináře paní Dobrovodové, našel byste tato 2 fakta:
- systém je založen na tom, že na jedno auto pro jednoho klienta se skládá 16-64 ostatních klientů
... na současných 1000 klientů, čekajících na svá auta se bude průměrně skládat 32.000 lidí,... ojebali 23.000 klientů a dodali jim pouze 84 aut.....

na 84 aut se prumerne slozi cca 2700
voni ojebavqji i to co sami deklamuji, fuj


Mike jed!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dement2005


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Ono to vazne funguje, nenechajte sa oklamat, ze je to loz, lebo vam len zavidia.
Ja mam svoje auto z dexcar a som nadmieru spokojny, odporucam!


Ano a tak nam sem hod fotku "sveho" vozu se svou osobou a maly TP v ruce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomu bych říkal argument. I když to nic neznamená. Tak co bude fotka??
Ještě mě napadá jedna věc ( jakkoliv si nepamatuju celý vlákno ) Proč si nějakej lojza vyhledá forum o posilování dá si práci s registrací, vyhledá téma o Dexcar a začne to plamenně hájit do roztrhání těla s argumentem, nic s nimi nemám ani je neznám ale je to super a musím vás o tom informovat ..proč?
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaliffking


PříspěvekZaslal: st duben 19, 2017 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

připadá mi že auto od Dexcar je jako bájný jednorožec všichni o něm slyšeli ale nikdo ho nikdy neviděl. Nechápu teda proč ho aspoň někdo ze šťastných majitelů nevyfotí to by byl pádný argument. Co? najde se tu někdo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru