Lokální tuk - ne a ne se ho zbavit



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lokální tuk - ne a ne se ho zbavit  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Lokální tuk - ne a ne se ho zbavit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tobias92


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 11:31 am    Předmět: Lokální tuk - ne a ne se ho zbavit Odpovědět s citátem

Zdravím,

rád bych Vás požádal o radu. Děkuji předem všem, kteří stráví čas čtením mého příspěvku a případnou radou.

K posilování jsem vždy přistupoval trochu jinak než je dnes trend, jsem zastánce toho hodně jíst a hodně zvedat. Což mně osobně vždy přinášelo dobré výsledky - hodně jsem rostl, síla šla nahoru. Nyní jsem měl cca. dva měsíce pauzu, málo jedl a málo cvičil a váha šla cca o 10kg dolu (slezl především tuk).

Rozhodl jsem se začít nyní jinak a směřovat vývoj své postavy spíš do estetiky a vyrýsování. Nikde na těle tuk uložený nemám, prsa, záda, nohy, ruce, ramena jsou jen čistá svalovina bez tuku, ale na spodku břicha furt je tuková vrstva uložená a nemohu se jí zbavit. Jídelníček mám sice strohý, ale pro mě funkční (tj. tuk nepřibírám, ale svalovina a silové výkony rostou). Aktuálně vážím 88kg, výška 188 cm, maximálky bench/dřep/mt mám 160/180/200.

Jídelníček mám následující:

7.00 - Jedna kaiserka, 100g šunky nejvyšší jakosti
9.00 - 100g vepřové pečeně, brokolice, kukuřice, vařené vejce
11.30 - Oběd v závodní jídelně (standardně hovězí vývar, 120g masa, těstoviny nebo brambory - s přílohami šetřím, cca. 50g max)
15.00 - 50g Whey proteinu
17.00 - 100g vepřové pečeně, brokolice, kukuřice, vařené vejce
19.30 - Volské oko, 120g kuřecích prsou, žádná příloha

Sečteno podtrženo cca. 1800 a 2000 kcal, zpravidla 100-150g sacharidů, 160-180g bílkovin, 80-100g tuků.

5x týdně těžký silový trénink cca. 1 hodina denně.

Přesto tuk z břicha prostě neleze ani o mm dolu.

- Mám ještě ubrat jídlo? (přijde mi, že nejím mnoho a sacharidů mám minimum)
- Mám navýšit výdej? (tj. jet dvoufázové tréninky nebo přidat cardio?)
- Mám ještě nějak zrychlit metabolismus, případně jak?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co bych me teda zajimalo:
-nehubne se na brise, ale vsude! muzes mit jen problemovejsi partie.
- co je 5x tydne tezky silovy trenink 1h (protoze tohle neda/takhle to nedela nikdo).
- trochu nepomer ve velke trojce
- 88/188 pri tech vykonec co pises bych cekal ze vypadas jako maciak s min hmoty?
neumim si to predstavit: ( stejne jako na tak malym mnozstvi jidla odjet nejaky trenink a
nehubnout
- liposukce
pridavat trenink je nesmysl. Pak by z toho bylo 5x tydne dvoufazove tezky silovy trenink ?

Myslim, ze tu mame dost lidi co ti umej rict vic a nedavno dietovali - magumi,maciak, .....


Naposledy upravil visual dne čt duben 27, 2017 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych jídlo přidal a uvidíš, podle mě máš teda dost malý energetický příjem a tvůj metabolizmus se dalšímu hubnutí jednoduše brání..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně si nemyslím, že tenhle jídelníček obsahuje tebou udaná makra. Nevím, kde by se v tomhle vzalo 80-100g tuku. Máš příliš nízký příjem a tělo nemůže hubnout.

Dobrá startovací hodnota pro příjem kalorií je někde okolo 12-13 kcal/lb hmotnosti.
Takže v tvém případě nějakých 12,5x2,2x4,17x88= cca 10 000 kJ
http://www.bodyrecomposition.com/fat-loss/how-to-estimate-maintenance-caloric-intake.html/

Nebo si to zkus ještě hodit do kalkulačky zde:
https://www.iifym.com/iifym-calculator/

Ty hodnoty v tom příjmu se moc lišit nebudou a viděl bych je kolem 9500 kJ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Strašně málo sacharidu, trošku přitlačit na jídle. Kaiserky třeba 2-3 rano když už, nebo ideálně vločky s proteinem :). Pro 50kg holku by to možná stačilo, ale i tak by to bylo malo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Málo jídla. 5x týdně těžký silový trénink se podle mě nedá u takto vysokého člověka dlouhodobě uregenerovat. Něco jiného je 60 kg 165 cm chlap a i tam bych to viděl jako málo pravděpodobné bez AS. Záleží čemu říkáš těžký silový trénink. Osobně bych přidal kalorie a aerobku. Raději rozjet metabolismus, trochu se pohýbat a hubnout než hubnout a být hladový.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lokální tuk - ne a ne se ho zbavit
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: