Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JogyNo


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pripájam sa so želaním, aby všetko dobre skončilo a s očakávaním čoskorých dobrých správ!
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Royi


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také přeji ať vše dobře dopadne, hodně síly oběma.
_________________
"Train smart. Eat right. Sleep 10 hours day" - Jay Cutler
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přeju rychlé uzdravení. Sportovci naštěstí vydrží více než zbytek populace a rychleji se vzpamatují. Doufám, že u Drapera to bude fungovat dvojnásobně.

Co se zbytnělého srdce týče, jen ze zvědavosti. Funguje to, že když člověk jede aerobku, kompenzuje zbytnělé srdce (zeslabuje ho) ať z posilování či z jíných důvodů?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 9:20 am    Předmět: Držím palce Odpovědět s citátem

Jako úplný nováček na fóru k tomu nemám co dodat, nicméně posílám do Brna, pokaždé co otevřu tohle smutný vlákno, velkou dávku pozittivní energie. (a to my Pražáci často neděláme)
Taky moc držim palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Držím palce k uzdravení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drž se Drapere, vždycky jsem si s tebou chtěl dát spolecnej trenink a pevne věřím, že to klapne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:

Poslední rok byl vysazený, s normální stravou - žádné přehánění a extrémy. Naopak se se mnou začal víc zajímat o druhy sacharidů, jedl více pestře, vyhledával nízký glykemický index sachrů a celkově je spíš omezoval, dokonce si naordinoval letox na jaře detox ostropestřecem a poctivě denně žvýkal celá semínka (nakonec je žvýkal měsíc a spořádal jich kilo), vysadil všechny léky včetně prášků na spaní, na které měl v minulosti už i návyk. Jsem na něj opravdu hrdá nakolik za poslední rok svou životosprávu změnil.
Jediné, co bohužel nikdy nedodržel, byla regenerace. Nepřestal cvičit nikdy...ani v době viróz, angíny, bolesti zad ...prostě nikdy. Jeho milovaný split mu vycházel minimálně 5x týdně a bylo marné mu na to cokoli říkat. Však víte sami. Poslední dva týdny si stěžoval na bolest zad pod lopatkou...tvrdil, že už to měl kdysi, že to je spasmus...kdo ví, jestli to v téhle zádové oblasti nebylo spíš varování srdíčka zevnitř.


neuveřitelný, že na něho máš tak velký vliv, že se ti povedlo až do takové míry ho změnit... jalikož se známe dobře, tak vím,jak tvrdá hlava on je...

Drapere, přeju bržský uzdravení - věřím, že to zvládneš, musíš seš největší bojovník co znám. Držm všecky palce, pěsti a myslím na tebe!! ...nakonec tvůj oblíbenej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Znovu díky všem za pozdravy a pozitivní energii. Budeme ji potřebovat.

Aktuální stav je takový, že Draper je od dnešního rána přivedený z ochlazení na normální tělesnou teplotu a díkybohu nenastaly žádné komplikace na orgánech, pro které je normální tělesná teplota a normální funkce větší zátěží než v tom ochlazení, kdy je zpomaleno vše včetně metabolismu. To je první dobrá zpráva.

Druhá dobrá zpráva je, že od 6h rána lékaři Kubovi postupně snižují dávky sedativ, které ho držely v umělém spánku. Teď po vizitě v 11h nic nenasvědčuje tomu, že by na mozku byly patologické změny, takže by SNAD mohlo svítat světélko naděje. Při vědomí ještě není ani náznakem a lékaři nás upozornili na to, že to může trvat i celé dny než bude úplně při sobě a teprve potom uvidíme, jak na tom skutečně je a jak dlouhá bude cesta zpět. Nicméně můžeme začít doufat.

Dnes odpoledne nás za ním pustí na návštěvu a naším úkolem je teď na něj neúnavně mluvit mluvit mluvit i když nebude reagovat a co nejvíce ho stimulovat. Já jsem mu sebou přivezla osobní věci, na které je zvyklý a které by ve smyslové stimulaci mohly pomoct jako např. jeho parfém, zubní pastu na kterou je zvyklý, ústní vodu, atd. Známé vůně, chutě, hlasy apod. můžou k návratu prý hodně pomoct. Dcera mu nahrála video na mobil a poslala plyšového medvídka, který zase voní pro změnu mým parfémem. Tak snad to k něčemu bude a Drapera to k nám přivede.

Mablung napsal:
Co se zbytnělého srdce týče, jen ze zvědavosti. Funguje to, že když člověk jede aerobku, kompenzuje zbytnělé srdce (zeslabuje ho) ať z posilování či z jíných důvodů?


Mablungu tvojí otázce tak úplně nerozumím, takže nedokážu odpovědět.

Martule napsal:
neuveřitelný, že na něho máš tak velký vliv, že se ti povedlo až do takové míry ho změnit... jalikož se známe dobře, tak vím,jak tvrdá hlava on je...

Drapere, přeju bržský uzdravení - věřím, že to zvládneš, musíš seš největší bojovník co znám. Držm všecky palce, pěsti a myslím na tebe!! ...nakonec tvůj oblíbenej


Díky za uznání, ale vlastně si nemyslím, že by to byl můj vliv. Jen jsem mu ukázala, že v životě jde o víc než o formu, vyrýsovanost a tuny svalů.

Věřím, že ho změnilo to, že začal žít v milujícím vztahu a rodině, kde ho máme rádi ne proto, jak vypadá, ale proto jaký je a kde víc než jeho formu oceníme to, že s námi místo fitka zajde na bazén nebo si s nemocnou dcerkou pustí 150x Ledové království.
A i když ten svůj starý způsob života nikdy neopustil úplně, udělal hodně velký pokrok za ten rok vůči mě a Natálce.

Lehký to s ním nebylo nikdy a nikdy nebude...je to holt Draper, ale já věřím, že i takový tvrďák jako Draper na to přijde, že za tohle žádná forma a posilovna nestojí.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drzim place, skore uzdravenie
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:


Mablung napsal:
Co se zbytnělého srdce týče, jen ze zvědavosti. Funguje to, že když člověk jede aerobku, kompenzuje zbytnělé srdce (zeslabuje ho) ať z posilování či z jíných důvodů?


Mablungu tvojí otázce tak úplně nerozumím, takže nedokážu odpovědět.


Ano, zbytnele srdce se skutecne aerobni cinnosti vraci do normalu. Mam vyzkouseno osobne.

Jinak pro rejpali co si vsimli, ze jsem sem nic nenapsal, jsem v kontaktu primo s Makuskou.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Makuška napsal:


Mablung napsal:
Co se zbytnělého srdce týče, jen ze zvědavosti. Funguje to, že když člověk jede aerobku, kompenzuje zbytnělé srdce (zeslabuje ho) ať z posilování či z jíných důvodů?


Mablungu tvojí otázce tak úplně nerozumím, takže nedokážu odpovědět.


Ano, zbytnele srdce se skutecne aerobni cinnosti vraci do normalu. Mam vyzkouseno osobne.

Jinak pro rejpali co si vsimli, ze jsem sem nic nenapsal, jsem v kontaktu primo s Makuskou.


Tome díky za upřesnění. Já těmhle věcem až tak nerozumím. A samozřejmě díky za podporu.

Jinak co se tak aktuálně dozvídám, tak Draper už měl poslední dva týdny kromě bolesti v zádech i dušnost a jednomu z kamarádů dokonce řekl, že ví, že je to od srdce..... klasika po Draperovsku .....tenhle stav zcela ignoroval a trénoval stejně jako vždy trénoval přes virozy, chřipky, angíny, apod. Prostě bez tréninku ani rána a navíc se ani nesvěřil, protože věděl, že bych mu byla trénink zatrhla....tak jestli by to mělo varovat byť jediného člověka, tak tomuhle nesystému se taky prosím vyhněte.

přísahám bohu, že až se z toho dostane, tak na něj nastoupím já a proti mě jsou bachařské praktiky Guantanáma dětský čajíček.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 1:23 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Ahoj Makuško a Drapere, mrzí mě, co se stalo a oběma Vám přeju hodně štěstí a síly, aby se život zase vrátil do normálu, věřím, že jsi Drapere natolik zarputilý a houževnatý drsňák, který tohle s lehkým úsměvem zvládne.

Pokud se uzdravíš, doufám, že Ti Makuška dá brutálně za uši a pokud to dobře dopadne a do budoucna bys o tom chtěl nějak napsat ostatním a hlavně mladým, dej vědět. Je opravdu nebezpečné, jak se poslední 3 roky začal doping v kondičním cvičení bagatelizovat a vyřazení tréninku kvůli užívání antibiotik a angíně zlehčovat, že přeci nejsi sra*ka... Ale to jsi ty dělal i před tím

Držím palce, přežij to a udrav se! Určitě pak uděláme nějaký sraz v Brně

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
controll


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu dnes Draper umřel?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.kvadriceps


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přeju uzdravení!!! A s freimenem souhlasím, toto by mělo být varování pro mladé....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Makuška


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

controll napsal:
Opravdu dnes Draper umřel?


Těmhle spekulacím se PROSÍM vyhneme ano??? O těchhle věcech se nevtipkuje.

Jinak pro všechny, kteří Draperovi fandíte, mám pozitivní zprávu.

Dnes mě za ním pustili i s jeho mamkou a Draper reaguje .

Což je moc dobře. Stále v sobě má veliké dávky sedativ, které ho držely v umělém spánku, ale postupně se mu z organismu ztrácí a my tak můžeme Drapera nutit a přemlouvat, aby nás vnímal.
Na mamku s paní doktorkou otevřel oči...tedy spíš oko, protože na pravém oku má výstavní monokl, jak se praštil o patník, takže vypadá jak Rocky Balboa ve finálním 168.kole zápasu, ale tím zdravým na nás mrká.

Na co zareagoval okamžitě, byla naše Natálka. Nahrála pro tatínka videovzkaz a když jsem mu ho pustila, tak otevřel očko vlastně okamžitě a koukal jak na mobil, tak na mě.
Doktorka tvrdí, že má velkou šanci zabojovat o plnohodnotný život, takže zítra jdu na něj znovu. Dnes jsem ho vybavila jeho osobními hygienickými věcmi a medvídkem navoněným mým parfémem. Zítra na něj naběhnu s mp3-kou plnou našich songů a když to k něčemu bude, budu mu klidně i zpívat.

Myslím, že můžeme doufat, že se Draper vrátí a já osobně budu doufat, že mu tahle zkušenost otevře oči a najdeme si novou životní cestu bez extrémního cvičení...a vůbec.....bez extrémního všeho.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: