Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Loudy


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré zprávy
Toto vlákno sleduju od začátku a Draperovi fandím. Ať se dá brzo do kupy a je zdráv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere, drž se, držím palce, ať to zvládneš!
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uuuuf. Paráda
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda - mám velikou radost a dost mi odlehlo. Z Drapera je kardiak (jsem na tom podobně) - za což nejsem rád, ale ŽIJE! a to je hlavní. Užívej života chlape - držím palce za brzký návrat do běžného života.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DevillHP


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také Ti přeju brzké uzdravení a co nejmenší dopad na následný život Drapere!!!
V minulosti jsme si vymenili pár zpráv, zejména v době, kdy jsem se nacházel na hraně totálního zničení těla a vyhoření, byl jsem na tom fakt blbě, ale díky psychickým problémům jsem si to neuvědomoval.
Až s odstupem mi to vše dochází a byl jsi jeden z lidí, kteří to věděli a radili mi dobře! Děkuji!
a ještě jednou hodně zdraví tobě i Makušce, která na tebe má určitě nesmírný pozitivní vliv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TTeDy napsal:
Tak to je asi vazne nejlepší moznej vyvoj, jakej si slo vzhledem k cele situaci představit. Potkal te Makusko Draper "za pet dvanact", vlastne ještě trosku později. Sice nevim, jak se presne věci mají, ale pripada mi, ze jsi mu zachranila život (spolecne s doktorama samozrejme) - viz jeho urcita změna zivotospravy a další okolnosti.

Radsi nebudeme domyslet, kde by Draper byl, kdyby te nepotkal :). Tak vam dal preju, at se všechno vyviji aspoň jak doted a bedlive to tady budu sledovat :)


TTedy já bych spíš řekla, že jsem do Draperova života dorazila pozdě, ale přece. Ráda bych věřila, že jsem na jeho životním obratu měla takový podíl, ale život v rodině si vybral Draper sám. Já s dcerou jsem mu jen nabídla zázemí, domov a milující lidi v něm ovšem se všemi běžnými starostmi a problémy běžného života.

Nechci spekulovat, kde by byl Draper bez nás.....možná by ti ještě řekl, jak mu bylo fajn bez vynášení koše nebo venčení psa.... Já jsem moc ráda, že je s náma, že se uzdraví a že budeme zase spolu. A upřímně...ve světle toho, co se stalo, mi teď přijde všechno, nad čím jsem se dřív rozčilovala jako úplná hovadina.

Btw když jsme u toho rozčilování....dnes jsem se ho ptala, jestli tak náhodou nemohlo být příčinou toho kolapsu to, že by zase něco "testnul", protože ho z toho (jako asi každého kulturistu s infarktem) lékaři podezřívají. Přísahal, že ne. Tak jestli by mě něco skutečně rozčílilo, tak by to bylo zjištění, že lhal. Nicméně chci mu věřit i když se na něj doktoři dívají s podezřívavě zvednutým obočím.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až to tady Drapere budeš číst, tak jen to, že jsem rád, že to v rámci možností dopadlo víc než dobře ... teď už bude jen líp.

Take a care and keep going.

A až budeš mít náladu, tak zase něco napiš, byl to nezvyk:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic jiného než že se draper probudí a bude OK jsem ani nečekal. U těhle věci dělá strašně moc vůle bojovat. Dobře to sám znám a doktoři mi to jen potvrzovali. Jinak podpora nejbližších v nemocnici dělá hodně, takže palec nahoru že o něj pečuješ včetně vjemů atd.

A jen bych dodal, že i pokud by něco "testnul" tak to z něj netahej a neměj mu to za zlé. Myslím, že taková "křivda" je úplně mimo mísu :)

Hlavní je se nikdy nevzdat! (speciální smajlík pro drejpa)
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tato sprava ma uprimne potesila a drzim palce😊.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborne, skvele správy, tesim sa, keď napise Drejp.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
Hlavní je se nikdy nevzdat! (speciální smajlík pro drejpa)

tohle je specialni
k doktorum a nazoru na AS se radsi nevyjadruju..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyborna zprava! Vzhledem k tomu, jak blizko byl k "druhe strane mostu" az temer zazrak.
Jen tak dal!
Asi nejlepsi vyvoj v treninkovem logu, co jsem kdy cetl
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pecka ;) jsi držák drape ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem, kdo sledujete.

Nesu nový díl dobrých zpráv. Draper se den ode dne lepší, dnes ho poprvé doktoři postavili na chvíli na nohy. Už je kompletně orientovaný, mluví, komunikuje, prudí sestřičky o pití, dnes zkoušel poprvé jíst trochu pudinku. Nejsem si jistá, jestli to splňuje jeho nároky na bílkoviny a tak.

Pro mě hodně příjemná a lichotivá zpráva je, že největší zájem má Draper o mě s Natálkou a chce se co nejdřív vrátit k nám domů. Je to prostě miláček.

Mě se dnes podařilo mluvit přímo s panem primářem a dozvědět se tudíž zatím asi nejpřesnější verzi údajů k Draperově stavu.

Finální diagnoza zní těžký infarkt, navíc to nebyl infarkt první bohužel....v minulosti už ho jeden menší s menším zjizvením potkal a je na vyšetřeních vidět. Drapera tedy naprosto určitě čeká kardiologická léčba a pravděpodobně i operace, kdy dostane kardiostimulátor s automatickým defibrilátorem, kdyby náhodou chtělo srdíčko vypnout zase. Laboratoř je čistá kromě zvýšeného testosteronu, což je prý u cvičících lidí normální nález.

Bude muset rapidně změnit životní styl i úvahy, protože se k tomuto stavu a konci protrénoval tvrdošíjným tréninkem bez přestávek, rozumného cyklování, cvičení přes angíny, virozy i střevní a jiné chřipky apod Zkrátka ignoroval projevy svého těla, únavu a další faktory a tím (a nejen tím) si během let vypěstoval vysoký krevní tlak, který ho nakonec ve spojení se sraženinami dohnal až k finále v podobě infarktu.

Díkybohu, že se z toho všeho zotavuje tak nadmíru dobře jako doteď. Svými požadavky baví celé oddělení....dneska například chtěl, ať skočím z okna, aby mě položili vedle něho. Musela jsem mu několikrát slíbit, že i když odjedu domů, tak ho neopustím a počkám na něj, než se vrátí z nemocnice a vůbec že s ním počkám, až zestárne.

Takže za pár dní ho tu máte zpět....zatím mu nevrátili mobil, což nese hrozně těžce, ale sestřičky se tam s ním moc nemažou, což je jen dobře a pro Drapera nezvyklý postup.

_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pecka
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: