Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drlift_


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda to je maso. Drzim palce at se rekonvalescence vyviji co nejlip!!!

Jsem z toho celkem v soku. Nikdy bych neveril, ze neco takoveho muze potkat nekoho, kdo na sobe poradne maka : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere, cely to tady ctu od zacatku, ale za boha sem nebyl schopnej si vzpomenout na heslo a pak i na heslo k mailu skvely, ze to dopadlo takhle dobře! hodne sil oběma a ted uz bude jenom dobře :)
(exLuster)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Drepere, po delší době jsem otevřela ronnie a začala si psát log a začala sledovat ostatní, viděla jsem nadpis Draperova léčba a říkakla si o je co si zase utrhl a ten šok po otevření logu. Držím palce v úzdravě, sama pracuji i na JIP jako fyzio a vím jak vypadají lidé po takové resuscitaci, je zázrak, že jsi se probral, máš silnou osobnost a výborná práce zdravotníků, smekám. Takže dobře rehabilituj ať děláš Makušce jen radost :)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

draper zabojoval

mimochodom, pamatate rok a dva mesiace dozadu?
https://forum.ronnie.cz/drejprduv-log-hpm-htp-t34967-1875.html

_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Solidní monokl. Drž se a ať jsi rychle v pořádku!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Makuška


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
draper zabojoval

mimochodom, pamatate rok a dva mesiace dozadu?
https://forum.ronnie.cz/drejprduv-log-hpm-htp-t34967-1875.html



tvl takovej pravěk.............. tu diskuzi si vybavuju i dnes.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Draper dnes bohužel utrpěl velmi vážnou srdeční zástavu (květen 10, 2017 9:01 )
.
.
.
Drapere vítej zpátky mezi živými. (květen 13, 2017 19:39)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau
Takze dalsi report ze spitalu ,koho to zajima..Lezim na kardiologii ve fakultce a zrejme si tu jeste nejaky tyden, snad 2-3 polezim. Ze zacatku jsem z toho byl trochu spatnej,ale jsou tu fakt skvele doktorky ,medici a sestricky a nejak me to tu vylozene nevysira , i kdyz s Makuskou a Natalkou by mi bylo samozrejme lip. Nicmene ale musim rict,ze Makuska se o ve vzorove stara,kazdy den po praci za mnku jezdi ,i kdyz je unavena ,vozi mi jidlo,zarizuje mi ruzne veci ,ktere nejsem schopnej fyzicky resit a to na ni cekai doma mala. Toho si moc vazim Marky,opravdu,

Jinak k memu stavu, infarkt jeem taknejak prezil, zatim mam dovolenou jen pomalou chuzi po oddeleni, beru nescetne leku jak na redeni krve ,tak na tlak, tak nevim na co, je toho vzdycky hromada. Ovsem plnou medikaci jeste nemam pry z duvodu krevni srazeniny pod okem a v oku,ale zrejme v pondeli s tim zacnem minimalne s warfarinem navic

Hlavni problem je ovsem ten,ze mam v srdci dva tromby,jeden velky ted si nejsem jisty jestli rikali 4cm a jeden maly. Rozpustit se to zatim nedari a doktori doufaji,ze jsou to tromby starsiho data hlavne ten velky a ze by mohli byt pevne usazene,na coz ale samozrejme nespolihaji a musi se to nejam resit.
Absolvoval jsem echo a jeste me ceka CT,jelikoz se mu na echu jeste soci nezdalo :,jestli si dobre pomatuji nejake byle povlaky na stenach a zaroven ty steny ztencene,ale nechci kecat

Pozitivum je ,ze mne jeste predevcirem jsem mel tlak 150/110 a dnes 108 /80

Takze zatim tak..

Zdar
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Cau
Takze dalsi report ze spitalu ,koho to zajima..Lezim na kardiologii ve fakultce a zrejme si tu jeste nejaky tyden, snad 2-3 polezim. Ze zacatku jsem z toho byl trochu spatnej,ale jsou tu fakt skvele doktorky ,medici a sestricky a nejak me to tu vylozene nevysira , i kdyz s Makuskou a Natalkou by mi bylo samozrejme lip. Nicmene ale musim rict,ze Makuska se o ve vzorove stara,kazdy den po praci za mnku jezdi ,i kdyz je unavena ,vozi mi jidlo,zarizuje mi ruzne veci ,ktere nejsem schopnej fyzicky resit a to na ni cekai doma mala. Toho si moc vazim Marky,opravdu,

Jinak k memu stavu, infarkt jeem taknejak prezil, zatim mam dovolenou jen pomalou chuzi po oddeleni, beru nescetne leku jak na redeni krve ,tak na tlak, tak nevim na co, je toho vzdycky hromada. Ovsem plnou medikaci jeste nemam pry z duvodu krevni srazeniny pod okem a v oku,ale zrejme v pondeli s tim zacnem minimalne s warfarinem navic

Hlavni problem je ovsem ten,ze mam v srdci dva tromby,jeden velky ted si nejsem jisty jestli rikali 4cm a jeden maly. Rozpustit se to zatim nedari a doktori doufaji,ze jsou to tromby starsiho data hlavne ten velky a ze by mohli byt pevne usazene,na coz ale samozrejme nespolihaji a musi se to nejam resit.
Absolvoval jsem echo a jeste me ceka CT,jelikoz se mu na echu jeste soci nezdalo :,jestli si dobre pomatuji nejake byle povlaky na stenach a zaroven ty steny ztencene,ale nechci kecat

Pozitivum je ,ze mne jeste predevcirem jsem mel tlak 150/110 a dnes 108 /80

Takze zatim tak..

Zdar


Nattokinaza by mala rozpustat tromby... Cisto prirodny enzym.... Ja som zvolil entericky obaleny pankreatin podavany rano po prebudeni a vecer dlho po poslednom jedle), mne tromby rozpustat totiz netreba. Ty sa pozri po nattominaze a serrapeptaze...
Mimochodom, po dobrani liekov a zlepseni stavu odporucam porobit ocisty... Ocisty pecene (nahrubo - ololivovy olej + citronova stava - nastuduj si), a na bunkovej urovni (ostropestrec).... Samozrejme klystiry (ak sa stitis, tak SANKHAPRAKSALANA), stravu zmenit uz celozivotne na nizkosacharidovu (od 1,2 do tych 1,8g sacharidov na kg telesnej hmotnosti) s dostatkom zivocisnych tukov (energia), pripadne na pol roka az rok KETOZA (ale na dlhsie nie).
Jednoznacne ti velmi prospeje prerusovane hladovanie na dennej baze (minimalne protokol 16/8).
Enzymove tabletky (napr. NOW - PLANT ENZYMES, tie pouzivam ja, pre rypalov, nemam z toho proviziu, objednavam z iherb bodka kom) ku kazdemu jedlu, nakolko si za svoj zivot vycerpal hafo svojich metabolickych enzymov (ktore sa menia podla potreby na traviace), takze nimi setri, su totiz NEOBNOVITELNE.
Dalej jednoznacne nejake silne PROBIOTIKA... S ENTERICKYM OBALOM... Brat dlhodobo...
Z detoxikacnych postupov odporucam aj UPLNE BEZPLATNU metodu s nazvom DERIVACNY KUPEL (nie, nepotrebujes nan vanu, ak mate nahodou sprchovy kut a vanu nie)... VER MI, derivacny kupel je SUPER.
To co som ti napisal, ti odporucam vytlacit si... Vsetko z toho ti prospeje....
A ked nie si sralo, tak aspon raz mesacne davat 36-42 hodinovu hladovku... Tvoje telo sa bude tesit ako si bude moct oddychnut.
Na velke svaly uz zabudni, ale stale (ked vyzdravies) budes moct mat sportovu postavu. Len uz to nebudes moct tak hrotit... Ani zdaleka. Ale - ved tvojmu telu to bude len a len vyhovovat...takze pohoda...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Inak, chyba tu CIZOv koment... Kluku, kde sa flakas? Draper ta ma v podpise, a tvoje prianie ci vyjadrenie nikde v topicu... :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... a hlavne nezapomenout na kapku ranni moci
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
... a hlavne nezapomenout na kapku ranni moci


To by nesmel brat lieky... Takze ak, tak v buducnosti... A nie kvapku, ale aspon deci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
... a hlavne nezapomenout na kapku ranni moci
Tohle randovi vždycky někdo předhodí a osobně se mi toto zdá na něm právě nejméně zvláštní.

Doporučuju si vyhledat jméno MUDr. Vilma Partyková, nebo tohle video Duše K - Urinoterapie a léčivé půsty - MUDr. Vilma Partyková . Ne, nezabývám se urinoterapií, ale myslím si, že si může pít a jíst každý co chce.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Tom3 napsal:
... a hlavne nezapomenout na kapku ranni moci
Tohle randovi vždycky někdo předhodí a osobně se mi toto zdá na něm právě nejméně zvláštní.

Doporučuju si vyhledat jméno MUDr. Vilma Partyková, nebo tohle video Duše K - Urinoterapie a léčivé půsty - MUDr. Vilma Partyková . Ne, nezabývám se urinoterapií, ale myslím si, že si může pít a jíst každý co chce.


Akurat ze Partykova je asi ta najhorsia reklama na urinoterapiu... Naliata, senilna (teda aspon tak komunikuje)... Ako bezna zena v jej veku, ktora vsak konzumuje kolace a nerobi si ziaden detox. Ja jej nic "nezeriem"... Vyzera akoby nic z toho o com hovori, nepraktizovala... A este jej vadilo ze som ju nazval "pani Vilma" ked som jej pisal mail, tak sa postazovala Dusekovi, ktory ju odfajcil za to... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: