Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TTeDy


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2017 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho popisu docela mrazi, fakt jsi mel strasne namale. Nekolikrat jsem si, když jsem to tady cetl, vzpomnel na to, jak často jsi při hodnoceni svých treninku pouzival terminy jako "koma", "klinicka smrt" atd. Koho by napadlo, ze si to jednou fakt prozijes se vsim vsudy.

Tak se drz, dobře se dolec a s tim "pomalym navratem ke sportu" opatrne. Nejsem si jistej, jestli se budes drzet na uzde tak jak bys mel. Ale kdo jsem, abych kecal do života ostatním :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2017 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:

Jedna vec me ale trochu zarazi a to ,ze do prijezdu zachranaru mne nikdo z prihlizejicich neposkytl prvni pomoc. Chapu ,ze lide nevi,ale od toho jsou alespon skoleni dospeceri ,kteri by je meli navect. Mozna je zmatlo velke mnozstvi krve a mysleli si,ze jsem jen dalsi ozrala,co to neustal a rozbil si hlavu o chodnik ,ale ani to je neomlouva.

Tohle je normální lidská reakce. Když máš u sebe jednoho, dva lidi, je šance že se dočkáš pomoci vysoká. Když máš kolem sebe dav, každý čeká, že se o tebe postará někdo jiný. Že někdo jiný zavolá/zavolal záchranku, že někdo jiný .... . Všichni jsme naprogramovaní stejně, takže je důležité si tohle uvědomovat a říkat si to. A až příště kolem něčeho podobného půjdeme, tohle naprogramování vědomě zlomit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TTeDy napsal:
Z toho popisu docela mrazi, fakt jsi mel strasne namale. Nekolikrat jsem si, když jsem to tady cetl, vzpomnel na to, jak často jsi při hodnoceni svých treninku pouzival terminy jako "koma", "klinicka smrt" atd. Koho by napadlo, ze si to jednou fakt prozijes se vsim vsudy.

Myslím že každý kdo sledoval tak nějak Draperovi logy, a to co tady dřív psal např. ohledně stravy co dělá, musel tušit že to neskončí dobře velmi brzy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2017 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:

Jedna vec me ale trochu zarazi a to ,ze do prijezdu zachranaru mne nikdo z prihlizejicich neposkytl prvni pomoc. Chapu ,ze lide nevi,ale od toho jsou alespon skoleni dospeceri ,kteri by je meli navect. Mozna je zmatlo velke mnozstvi krve a mysleli si,ze jsem jen dalsi ozrala,co to neustal a rozbil si hlavu o chodnik ,ale ani to je neomlouva.

Možná nikoho nenapadlo, že máš zástavu srdce. Ale je pravda že dispečink RZS by měl poskytnout návod na to co dělat, ale zase jestli to bylo blízko u nemocnice, možná by vysvětlování zabralo víc času než příjezd záchranky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2017 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik> cece moje zkusenost je v tomhle taky dost blba, byl jsem u dopravni nehody kde to v prostismeru borec nacadil do stromu a nikdo nezastavil, proste vsichni jeli dal... az kdyz jsem to otocil a snazil se typkovi pomoct (zaklinenej, levy koleno venku) tak par aut zastavilo a samy dobry rady... (nez jsem k autu dosel, tak jsem privolal zachranku)
Znamej pomahal zachranit kluka co skocil pod vlak, to samy, lidi jen koukali z oken a blby kecy... nad vaclavakem u rozhlasu prepadli pani a rvali se s ni o kabelku, nepomohl nikdo, lidi cumi... dvanact svedku, proste nechapes... lidi jsou zvlastni zvirata, davy okolo jsou jen placebo, ve skutecnosti kdyz se neco vysere tak jses proste sam, cest vyjimkam

sorry za OT, ale fakt je 1000x lepsi na nic nespolehat, pripady epileptiku co malem umreli protoze lidi je prekracovali jsou dost bezny... to mel Draper kliku ze s nim byla Makuska, ze ho alespon nikdo neobral
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2017 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OT: Ono to je daný dobou , já jsem se jednou zastal holky kterou mlátil přítel a málem jsem dostal po hubě od obou že je to jejich věc a druhá zkušenost byl sražený feťák vlakem a kdo mu chtěl pomoci tak řval že má AIDS a všechny zabije , takže ono to je dost složitý z mojí zkušenosti. Neříkám že jsem na to pyšnej , ale příště si rozmyslím komu pomůžu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Spazik> cece moje zkusenost je v tomhle taky dost blba, byl jsem u dopravni nehody kde to v prostismeru borec nacadil do stromu a nikdo nezastavil, proste vsichni jeli dal... az kdyz jsem to otocil a snazil se typkovi pomoct (zaklinenej, levy koleno venku) tak par aut zastavilo a samy dobry rady... (nez jsem k autu dosel, tak jsem privolal zachranku)
Znamej pomahal zachranit kluka co skocil pod vlak, to samy, lidi jen koukali z oken a blby kecy... nad vaclavakem u rozhlasu prepadli pani a rvali se s ni o kabelku, nepomohl nikdo, lidi cumi... dvanact svedku, proste nechapes... lidi jsou zvlastni zvirata, davy okolo jsou jen placebo, ve skutecnosti kdyz se neco vysere tak jses proste sam, cest vyjimkam

sorry za OT, ale fakt je 1000x lepsi na nic nespolehat, pripady epileptiku co malem umreli protoze lidi je prekracovali jsou dost bezny... to mel Draper kliku ze s nim byla Makuska, ze ho alespon nikdo neobral

Tak ono je rozdíl pomoct někomu kdo se zranil a míchat se do hádky nějakých 2 cizích lidí, kde nevíš o co jde. V tom druhém případě si myslim že je lepší se do toho nemíchat, pokud situace není vyloženě jasná (týpek krade paní kabelku).

Potom každej si dvakrát rozmyslí hrát si na hrdinu proti třeba 2-3 divnejm týpkům, kdy nikdy nevíš kdo vytáhne kudlu nebo bouchačku. (zvlášť pokud nejsi mladej fyzicky zdatnej chlap s nějakou zbraní v kapse) Takových hrdinů co špatně skončili už jsme v médiích pár viděli.
http://zpravy.idnes.cz/oregon-portland-muslimky-vlak-jeremy-joseph-christian-pgl-/zahranicni.aspx?c=A170529_122816_zahranicni_aha

Nedávno jsem zažil v Praze v noční tramvaji, jak si ke spícímu ožralovi přisedli 3 kapsáři apřipravovali se jak ho stáhnou a peněženku a mobil. Já si toho ani nevšiml, ale stál tam vedle mladej Pražák co už je znal a začal spícího týpka budit a nahlas mluvit. Tuhle pozornost kapsáři samozřejmě nechtěli a na další zasávce vystoupili.. Šel bych do toho já? Určitě ne, míchat se do businessu 3 týpkům co vypadají jako ukrajinská mafie a riskovat zdraví nebo život kvůli ožralovi - což je jeho blbost že se ožere a chrápe v noční tramvaji...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady je dokonaly priklad liske lhostejnosti
To uz i ta babka udelala vic nez ten mladej sulin tam

_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

až se justice zastane slusnyho cloveka tak nebude problem nekomu pomoct
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nemusíme chodit daleko, viz střelba na ožralýho dobytka, co najížděl na lidi .. jak to dopadne ví už asi každý ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
no nemusíme chodit daleko, viz střelba na ožralýho dobytka, co najížděl na lidi .. jak to dopadne ví už asi každý ..

Ten případ je na úplným začátku. Může to dopadnout jakkoli. Třeba budeme příjemně překvapeni.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
mysH napsal:
no nemusíme chodit daleko, viz střelba na ožralýho dobytka, co najížděl na lidi .. jak to dopadne ví už asi každý ..

Ten případ je na úplným začátku. Může to dopadnout jakkoli. Třeba budeme příjemně překvapeni.

Příjemně překvapeni. Samotná existence toho cikána je problém, ale pokud ten chlápek vzal pistoli a prostě ze vzteku to auto rozstřílel, tak jeho existenci na svobodě bych viděl jako problém také.
Uvidíme co řekne vyšetřování o celé situaci a motivech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
až se justice zastane slusnyho cloveka tak nebude problem nekomu pomoct

JJ tohle je taky probém, prostě tohle nemůžeš nikdy vyhrát. Dopadneš takhle:
1) Dostaneš na budku a riskuješ zranění nebo smrt.
2) Sundáš dobytka a okamžitě tě odvezou za ublížení na zdraví nebo vraždu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
no nemusíme chodit daleko, viz střelba na ožralýho dobytka, co najížděl na lidi .. jak to dopadne ví už asi každý ..

To je otázka, ale vzhledem k okolnostem bych řekl, že sedět jít nemusí a může vyváznout třeba jen s podmínkou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
až se justice zastane slusnyho cloveka tak nebude problem nekomu pomoct

V urcitych pripadech ano, ale pokud se ti na ulici skaci clovek, tak lhostejnost lidi nema naprosto nic spolecneho s justicnim systemem. Lidi jsou ve stadu alibisticka hovada, opravdu cest vyjimkam. Kazdej cumi a je prilis pohodlnej na to vystoupit ze sve komfortni zony tim, ze neco aktivne udela. Proste spoleha na ty druhy, plus zvireci reflex "jdi od problemu pryc".
Asi jsem divnej, ale sel jsem i proti trem skinum kteri si potrebovali nahonit ego na maly cikansky hocicce na nadrazi. Proste me sere kdyz vidim nespravedlnost. Lidi stali a cumeli.

Lidi jsou jak maly rybky v rybnice, proste se rozprchnou a cumi. Pokud nemas kliku na par aktivnich stik, jsi v haji.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: