Energy drink jinak? BCAA + Glutamine od MaxxWin



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Energy drink jinak? BCAA + Glutamine od MaxxWin  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Energy drink jinak? BCAA + Glutamine od MaxxWin
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina
Ronnie.cz


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 11:59 am    Předmět: Energy drink jinak? BCAA + Glutamine od MaxxWin Odpovědět s citátem

Používáte při tréninku aminokyseliny? Já třeba BCAA a Glutamine používám skoro pořád, zejména, když jsem v nějakém režimu. V dietě se pak bez nich neobejdu vůbec. Když pak volím jakou formou je budu suplementovat, většinou se uchýlím k instatním variantám, protože dobře chutnají a tak tím trochu zaženu chutě.

Vyzkoušela jsem nedávno novinku od MaxxWinu BCAA a Glutamine v jednom. Což je docela pohodlné, protože máte oboje v jednom drinku. Navíc mě zaujala příchuť Energy, která opravdu chutná jako energiťák a je to po všech klasických příchutích docela změna. Takže já jsem s nimi byla spojená.

->https://obchod.ronnie.cz/s-6290-bcaa-glutamine.html

ROZESÍLÁNÍ UKONČENO!
-> tentorkát je vás docela hodně, tak nebudu všem odepisovat sólo, ale kdo mi napsal do zprávy, tomu posílám :).



O složení a více o tomhle produktu si můžete přečíst tady ->
http://kulturistika.ronnie.cz/c-26596-opravdova-sila-a-energie-nejen-chuti.html.

Protože mám opět vzorků více, nabízím je tedy k vyzkoušení a budu moc ráda, když mi napíšete, jak chutnaly BCAA + Glutamine Energy vám. Ať nehodnotím tento produkt jen já, ale ať se sejde názorů více. Hodnocení pak bude objektivnější a lépe vypovídající.



Jak se přihlásit o vzorek?
-> Napište mi do soukromé zprávy jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ) a pošlu vám jeden, dva pytlíčky těchto BCAA s Glutaminem, podle toho, kolik vás bude.

Pak Vás na oplátku poprosím tedy o zhodnocení produktu , jak vám chutnala příchuť Energy, co říkáte na složení a další všechny vaše další postřehy. Buď můžete recenzi napsat sem pod příspěvek nebo kamkoli jinam (mě do zprávy nebo si to můžete hodit na fb), jen mi pak pošlete odkaz.

Až vzorky dojdou, napíšu sem, že jsme na 0 a rozesílání stopnu.

Díky všem za zpětnou vazbu!

Martina

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knotek.jay


PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 6:08 am    Předmět: Energy drink jinak? BCAA + Glutamine od MaxxWin Odpovědět s citátem

Dobrý den, včera mi byly doručeny dva vzorky po 10g produktu BCAA + Glutamine od MaxxWin.
Osobně používám BCAA bez glutaminu a dávkuji je hlavně po tréninku, před dávám pouze 5g, po 10g. Tento produkt mě zaujal svým složením, ptž je zde navíc glutamin, takže pro mě ideální potréninkový nápoj (protein dávám až doma po cvičení).
Osobně jsem od firmy MaxxWin zkoušel jen 1 produkt (BCAA v tabletách, které jsem shodou okolností vyhrál v soutěži na Ronnie), ale nikdy jsem tuto firmu nezkusil - vždy jsem preferoval zahraniční značky. To se však změnilo až s firmou PROM-IN, resp. s řadou ESSENTIAL, která jednoznačně konkuruje dle mého všem zámořským produktům, které jsem před tím užíval a hlavně za atraktivní cenu.
NICMÉNĚ PO VČEREJŠÍM OCHUTNÁNÍ TOHOTO PRODUKTU OD FIRMY MAXXWIN BYCH KLIDNĚ ZAŘADIL I TUTO FIRMU DO SVÝCH OBJEDNÁVEK.
Takže k produktu:
1) Po otevření sáčku a nasypání do šejkru se začalo značně prášit - což mi úplně tak nevadí (předpokládám, že dávkování odměrkou z pixly bude na tom lépe) - ale moje přítelkyně to nemá ráda :-) ale už si zvykla :-) TAKŽE TADY NIC NEOBVYKLÉHO, ZA MĚ OK.
2) Poté jsem dolil vodu a "šejkoval", stačilo jen pár vteřin a prášek se pěkně rozpustil, což je pro mě hodně důležité, TAKŽE ZA MĚ OPĚT OK.
3) ...ale vytvořila se značná pěna (měl jsem na výšku 1:1 voda:pěna), která však naštěstí během pár sekund klesla na minimum (což mě mile překvapilo, nemám rád když se vytváří hodně pěny a musím pak ještě dlouho čekat), TAKŽE ZDE K MÉMU MILÉMU PŘEKVAPENÍ OPĚT OK.
4) No a konečně chuť. Zde jsem teda nečekal nic extra, ale už po otevření víčka byla cítit příjemná vůně, což mě trošku překvapilo a já se nemohl dočkat prvního ochutnání. ...WAU...bylo to opravdu výborné, kdybych si dal ještě studenější vodu (nebo v létě led), tak by to byl ten nejlepší nápoj ihned po tréninku - osvěžující, mírně nasládlé, no prostě super.
Já osobně mám rád různé energy drinky, ale moc je nepiju skrz cukry (max nějaké zero verze). Takže bych řekl, že tyto BCAA jsou velmi vhodné pro lidi, kteří stejně jako já ujíždí na těchto chutích energy drinků.
Osobně jsem do teď nic takového neměl, je to něco mezi tropickým ovocem a žvýkačkou:-)
Avšak mi nepřijde až tak sladký - akorát, což by ocenili i lidé, kterým vadí ochucené BCAA.

Takže já bych po této zkušenosti určitě tyto BCAA s glutaminem vyzkoušel do letních horkých měsíců...u mě teda 9 z 10-ti (pro info 10 z 10-ti má u mě jen BCAA právě od PROM-INu - ale hodně to obměňuju, takže pro mě produkt č. 2 - hlavně díky své neobvyklé chuti).

Takže já Vám děkuji za zaslání těchto dvou vzorků a už se těším na dnešní trénink, resp. po tréninku :-) až si dám BCAA + Glutamine od MaxxWin.

S pozdravem Jan Homola
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnos


PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 7:48 pm    Předmět: Vzorek Bcaa Odpovědět s citátem

Bcáčka od maxwinu mile překvapily. Chuť energy byla skvělá, rozpustnost byla bezproblémová. Sice se utvořila na povrchu pěna, ale po chvíli opadla a nedělala problém. S trávením nebyl žádný problém. Nikdy jsem předtím bcaa od maxwinu nezkoušel, ale tyhle bych si určitě koupil :-)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě děkuji za vzorky.
Chuť příjemná, ale na můj vkus docela sladké (což je dáno obsaženým sladidlem-sakrulózou). S rozpustností žádný problém nebyl, během pár vteřin absolutně rozpuštěno, žádné hrudky se netvoří. Co se týče složení, žádná věda, dle mého malý obsah glutaminu a bcaa, tedy nutné větší dávkování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
evuska


PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 8:21 pm    Předmět: Vzorky BCAA+glutamin Odpovědět s citátem

Vzorky prisly i me,uzasna a pro me zvlastni chut,ktera mi ale moc chutnala,rozpustnost taky paradni,urcite je to neco co na trhu chybelo.Za me parada.Eva
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za vzorek.

Ta věc je tak strašně sladká
Rozpustnost super, chuťově by to nebyla uplna tragedie, ale ta sladkost je velika.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za vzorku.

Chuť energy pre mňa nič moc, príliš silné, umelé... Jednoducho ma neoslovila. Kombinácia glutaminu a BCAA môže niekomu vyhovovať, ja osobne preferujem čisté BCAA počas tréningu vo vyššej dávke, čo by tu znamenalo zhruba trojnásobnú dávku...
Mňa teda tento výrobok neoslovil.
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boneraper


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky, celkově produkt typu nepotěší neurazí, ale chuť ok. Je fajn, že si výrobci uvědomují, že není třeba do suplementů přidávat azobarviva a další balasty...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kezby to chutnalo jak energy chut. Za me chut docela dost fadni, nevyrazna. Rozpustnost jinak ok.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Energy drink jinak? BCAA + Glutamine od MaxxWin
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: