Co před tréninkem ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co před tréninkem ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Co před tréninkem ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel Rob


PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 1:46 pm    Předmět: Co před tréninkem ? Odpovědět s citátem

Ahoj, můžete mi poradit, co jíst před tréninkem ?? Nemyslím teď nějaké suplementy jako bcaa atd. ale skutečně normální jídlo ( a ještě bych se chtěl zeptat, kdy ho jíst, zda stačí před tréninkem hodinu nejíst, nebo je lepší déle) Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 1:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jim klidne i 30min před treninkem... Jen to nesměj bejt vajíčka nebo ryba 😂
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

záleží aj od toho aký máš tréning ale z mojej skúsenosti keď si dáš hodinu pred tréningom nejaké veľké jedlo ako napríklad ryžu s mäsom tak ten tréning nie je bohviečo, väčšinou ešte má tvoje telo čo robiť s trávením a to cvičenie je také všelijaké, ale aj ja som to tak dlho robil. Najviac sa mi teraz osvedčilo, dať si posledné sacharidy najneskôr 4 hodiny a viac pred tréningom a tak hodinu a pol až dve si dám len nejaké bielkoviny a pred tréningom nejaké BCAAčka a glutamin ale to nie je podmienka. Myslím, že všeobecne na prázdnejší žalúdok sa cvičí lepšie a ešte keď si dáš tonu sacharidov pred tréningom tak sa ti chce akurát tak spať
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 10:42 am    Předmět: Re: Co před tréninkem ? Odpovědět s citátem

Pavel Rob napsal:
Ahoj, můžete mi poradit, co jíst před tréninkem ??


Nič. Myslím to celkom vážne. Ja cvičím 2x denne, raz 22 hodín nalačno, raz nejakých 9 hodín nalačno (lebo jem raz denne). Jasné, nepíšem, že máš ísť tvrdý tréning po 22 hodinovom lačnení, ale aj keď som kedysi jedol 3x denne (bože, to je už dávno...), tak som vždy začal cvičiť aspoň 4 (často aj 5) hodiny po druhom jedle, a ver mi, mal som vtedy tvrdé tréningy, pravidlom trvajúce 2 hodiny, a boli to fullbody... A po posilke som si doma dal tretie (posledné) jedlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to úplně jedno. určitě nic, z čeho se pak pobliješ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele hlavně neposlouchej Trubense.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co před tréninkem ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: