Silné nadýmání



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Silné nadýmání  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Silné nadýmání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sakhal


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 9:50 pm    Předmět: Silné nadýmání Odpovědět s citátem

Zdravim,

mám takovej choulostivější problém, od října beru po tréninku protein Pharma Whey HT+ a nebyli s nim nějaké větší problémy. Ale zhruba poslední tři tejdny mě docela fest nadýmá. Občas ho mixnu ješte s koktejlem F1 od Herbalife, ale v tom by ten problém být neměl. Prdim i když si dám čistě Pharma,když to zkombinuju, nebo když si dám jenom ten koktejl. Nejvíc se to projevuje v posilce a hlavně když jedu břicho, to je občas docela síla ...Minule sem přišel do posilky a místo toho aby se šel rozběhat na pás jsem zamířil rovnou na záchody...Chtěl bych tohle nějak vyřešit, dřív než si toho někdo všimne a neměli mě u náš v gymu za prdlavku
Má někdo podobnej problém ? V dokumentu o kulturistice na YT řikali, že je to běznej vedlejší účinek proteinu,ale rád bych slyšel ještě váš názor. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proteinu máš asi moc nebo ti prostě nesedí.Ale když to dávkuješ ve velkém množství,tak tyhle problémy přijdou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sakhal


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Proteinu máš asi moc nebo ti prostě nesedí.Ale když to dávkuješ ve velkém množství,tak tyhle problémy přijdou.


Beru 2 dávky jak je napsáno v informacích.
Mám doma ještě vlákninu v kapslích tak mě napadlo, brát tu vlákninu, abych se pořádně pročistil a potom ten protein, třeba by se líp vstřebával, tělo by ho líp využilo a tyhle problémy bych neměl...?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To co je napsáno na etiketě nemusí nutně být ultimátní pravidlo...nadýmání pravděpodobně způsobuje nestrávená bílkovina v těle kde hnije...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sakhal


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krosař napsal:
To co je napsáno na etiketě nemusí nutně být ultimátní pravidlo...nadýmání pravděpodobně způsobuje nestrávená bílkovina v těle kde hnije...


Dobře, a co bys mi radil, aby v tom těle ta bílkovina nehnila ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snížit množství bílkovin a zvýšit příjem zinku. To pomohlo mně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jíst méně bílkovin, jíst pravidelně probiotické jogurty, více pít a na tu vlákninu v kapslích se vykašlat, to by si tepvre zažil ééro.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já doporučuji v jednom proteinovém nápoji přijímat 25 gr bílkovin a v jídle 30-40 a potom tyto problémy nebudou takové.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sakhal


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za rady
Dneska po tréninku jsem si dal menší množství proteinu a vše je zatim ok.Uvidíme jak to půjde dál
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7eVen


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A seš si na 100% jistý že to je z proteinu? já neříkám, že to není možné, ale nehledal si i ijinou příčinu? Co třeba ovesné vločky?
"co rozhodne muze pomoct, sou pre/probiotika, green food (chlorella, apod.), pripadne travici enzymy atd. a HLAVNE zkvalitneni jidelnicku (dostatek zeleniny, "zivy" jogurty, neprejidat se..) a celkove zivotospravy" by Luster
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7eVen napsal:
A seš si na 100% jistý že to je z proteinu? já neříkám, že to není možné, ale nehledal si i ijinou příčinu? Co třeba ovesné vločky?
"co rozhodne muze pomoct, sou pre/probiotika, green food (chlorella, apod.), pripadne travici enzymy atd. a HLAVNE zkvalitneni jidelnicku (dostatek zeleniny, "zivy" jogurty, neprejidat se..) a celkove zivotospravy" by Luster

Vločky se musí předem namáčet,nejlépe přes noc,protože jinak bobtnají uvnitř traktu a nastává peklo na zemi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
matesak3


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli piješ protein s mlíkem, tak bych zvážil i špatné trávení laktózy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, na co se zaměřit při nákupu proteinů a sacharidů, aby byly co nejméně nadýmavé. Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Silné nadýmání
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: