Pomohly vám svaly v balení holek?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomohly vám svaly v balení holek?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Pomohly vám svaly v balení holek?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co funguje na ženy?
Lepší jsou svaly
29%
 29%  [ 5 ]
Lepší je chodit ven, trénovat komunikaci, oslovovat holky, zvyšovat sebevědomí...
70%
 70%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
Trubens


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley : Jednou vecou mas odo mna navrch. Jednou jedinou. Si schopnejsi v zarabani penazi = zarabas ich viac. Nicim inym nadomnou nevycnievas (akurat tak vedomostami z oboru v ktorom pracujes, alebo v autach ked sa vyznas). Neviem teda, co sa tak naparujes... Keby som bol obycajny bezny muz ako ty, tiez by som mal roky vztah...lebo by mi vyhovovala kazda tretia/piata ako tebe... No a logicky by som potom nebyval pri mame. Ale ty to so svojim divnym rozumom nepochopis... Lebo ti vybovuje ma za to posudzovat, odsudzovat.
Ako pisem, vo vsetkom ostatnom som zaujimavejsi nez ty. A hlavne nezabudnutelnejsi. A tl ti tak strasne asi vadi, preto mi stale vyhadzujes na oci ze zijem s mamou... No nie, idem ako kkt zit sam, ked nemam vazny vztah...a ked dobre vychadzam s mamou....aby som neusetril nic (nemusim platit za byt)... Zarabas viac, a stale to davas nepriamo najavo... Mas asi maleho sulina, co ? ... Nezufaj. Ja zas malo zarabam. Hoci to sa zmenit stale da...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neuvěřitelný :) já mám taky dobrej vztah s mámou - mám ji rád, a proto ji nevysávám a nešetřím si na její úkor peníze pro sebe.

To, kolik vyděláváš mi je jedno, já se tu nad tebe nijak nepovyšuju v tomhle ohledu .... seš rozhodně zajímavější - ne každej pije svoje chcanky a ne každej má rád nemytý ženský - možná tady popřemýšlej proč pořád bydlíš u svý mámy a žádná tě nechce. Pak bys tu ze sebe nemusel dělat machra, jak pro tebe není žádná dost dobrá - bodeť by jo, když seš úchyl.

Mě nevadí, že jsi exot a v podstatě chudák, ale vadí mi to, že tu velkolepě oznamuješ svoje odchody z fóra, odcházíš vždy ve velkým stylu a pak se sem znovu přikradeš jako smrad a opět a znova tu dáváš všem najevo, jakej jsi exot.

A ne, opravdu na tom nejsem tak špatně, abych si tu doslova poměřoval pindíka s někým jako seš ty. Ono postižencům jsem se nikdy nevysmíval a svým způsobem mi tě je i líto - jen kdybys nebyl tak neuvěřitelně otravnej a neustále se nevracel odněkud, odkud tě nejen vyhoděj dveřma oknem i komínem, ale odkud sám odejdeš se ctí a vrátíš se jakoby nic .....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
neuvěřitelný :) já mám taky dobrej vztah s mámou - mám ji rád, a proto ji nevysávám a nešetřím si na její úkor peníze pro sebe.


Stale a stale dokazujes, ze si id*ot....
NA AKY JEJ UKOR ???... Za vodu, plyn, elektirnu a kurenie platim polovicu... Myslis, ze by platila menej za byt, keby som s nou nezil??? ... Ona nema partnera, ani nechce (je mi to nepochopitelne, ale o.k.). Keby som odisiel, zila by sama.... ONA JE RADA ZE S NOU BYVAM, ty durak. Jasne ze to ale neznamena, ze by mi branila sa odatahovat, keby som sa chcel odstahovat "do svojho" s partnerkou (ktoru nemam). Takze pisem eate raz, NEKLAM TU s tym, ze vyciciavam mamu, ze zijem na jej ukor. Nedava mi ani korunu, ja jej neberiem ani korunu, a aspon ma s kulym pokecat a posrandovat ked nema navstevu (kamosku/kamosky), kedze bezomna by byvala SAMA.
Ale mel si dalej svoje (mimochodom, precital som len tu vetu na ktoru reagujem, dalsi text ma nezaujima, samozrejme sa budes obranovat a navazat sa do mna...nie som na to zvedavy), riesis si nejake komplexy. TY, nie ja. Tak si pekne pokracuj vo svojom zivote, a do mna sa nestaraj. Tymto prispevkom povzujem komunikaciu medzi nami dvoma za uzavretu. Ja uz na teba nebudem nikdy reagovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
neuvěřitelný :) já mám taky dobrej vztah s mámou - mám ji rád, a proto ji nevysávám a nešetřím si na její úkor peníze pro sebe.

To, kolik vyděláváš mi je jedno, já se tu nad tebe nijak nepovyšuju v tomhle ohledu .... seš rozhodně zajímavější - ne každej pije svoje chcanky a ne každej má rád nemytý ženský - možná tady popřemýšlej proč pořád bydlíš u svý mámy a žádná tě nechce. Pak bys tu ze sebe nemusel dělat machra, jak pro tebe není žádná dost dobrá - bodeť by jo, když seš úchyl.

Mě nevadí, že jsi exot a v podstatě chudák, ale vadí mi to, že tu velkolepě oznamuješ svoje odchody z fóra, odcházíš vždy ve velkým stylu a pak se sem znovu přikradeš jako smrad a opět a znova tu dáváš všem najevo, jakej jsi exot.

A ne, opravdu na tom nejsem tak špatně, abych si tu doslova poměřoval pindíka s někým jako seš ty. Ono postižencům jsem se nikdy nevysmíval a svým způsobem mi tě je i líto - jen kdybys nebyl tak neuvěřitelně otravnej a neustále se nevracel odněkud, odkud tě nejen vyhoděj dveřma oknem i komínem, ale odkud sám odejdeš se ctí a vrátíš se jakoby nic .....


Já bych ho už nechal. Připomíná mi trochu ještě potlačeného sériového vraha. Klasická situace - sociopat a psychopat 30+ a pravděpodobně podobné "zázemí" už v předchozí generaci... snad nezačne šířit dobro v okolních dědinách na čobolsku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsi teda borec a chlap co ho má velkýho, tak buď chlap a odpověz na tento obrázek .... co tu kua ještě děláš?

_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
Co sa tyka...


Sorry jako, ale musel jsem tvůj slovní průjem razantně zkrátit.

Nechceš zajít za doktorem Chocholouškem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to niekto : dal som YGGovi iluzorny pocit jeho dolezitosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RaptorMira : aspon su tu "v Cobolsku" krajsie zeny nez tam, kde si ty. A to je realny fakt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
RaptorMira : aspon su tu "v Cobolsku" krajsie zeny nez tam, kde si ty. A to je realny fakt.


zas mi ty vaše přijdou daleko materiálněji založené. ale můžu se mýlit. hezké máme my i vy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mandor


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
RaptorMira : aspon su tu "v Cobolsku" krajsie zeny nez tam, kde si ty. A to je realny fakt.


Tak hlavně, že ten fakt neni nerealny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam, povysovani, radoby stirani... nechte si to na body test pls.
Rando je rando, jinej uz nebude parkrat mu zanadavat a jit pryc, to si zvyknete..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
RaptorMira : aspon su tu "v Cobolsku" krajsie zeny nez tam, kde si ty. A to je realny fakt.


jistě. U nás sa holia pod pazuchou. Aj inde... to k vám určitě během pár let dojde taky ale
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco málo k tématu...



Zdroj: 9gag
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diskutovat s Randem .... máte tohle zapotřebí?

A pokud ano, tak si položte otázku, má to TOHLE fórum zapotřebí? Zaslouží si to? Já beru, že zrovna tohle je topic tak nějak o hovně, ale přesto ...

On jinej nebude, ne bez léčby, bany taky nemají smysl, protože sem vždy vleze pod jiným nickem a člověk aby pak přemýšlel, jestli je to jiný pošuk nebo se jen Rando vrátil ... viz. zase, zase už :-/, mainweb ... tak co si prostě udělat takový malý závazek a prostě na něj srát?

Jen by mu to chtělo dát k nicku nějaký malý informační dodatek pro neznalé. Třeba "X" ... skauti vědí:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
Trubens napsal:
RaptorMira : aspon su tu "v Cobolsku" krajsie zeny nez tam, kde si ty. A to je realny fakt.


zas mi ty vaše přijdou daleko materiálněji založené. ale můžu se mýlit. hezké máme my i vy.


Tak nějak mám podobný pocit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomohly vám svaly v balení holek? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: