Navrat k cvičeniu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Navrat k cvičeniu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Navrat k cvičeniu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubbas


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 10:00 pm    Předmět: Navrat k cvičeniu Odpovědět s citátem

Ahojte dost dlho ma trap to ze sa neviem vratit do cvičenia strašne ma serie aj to ako vyzeram ale vzdy vydržím tyzden a potom to opadne... Viete nejako ako sa pomaly rozumne do toho dostat? Ako zo stravou treningami aby to človeka znova bavilo a rychlo sa dostal zo svalovic a tych prvych sračiek po dlhej dobe??

Mal som kadejake problemy prestal cvicit a nejak sa neviem k tomu vratit viete niekdo nejake rady ako opat sa dostat spat do hry??
Ako riešit stravu ako trening a ako spravne rozohrat znova tu hru... potom si už poradím toto je prvy krat takato dlha snad 3/4 až ročna pauza od cvičenia nie uplne ze som necvicil ale tak 1-5x mesacne čo je malo vie niekdo rady?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejaky kamarad co chodi cvicit? Jestli jo, chod s nim.. bude te motivovat ze jsi predtim vypadal / zvedal vic jak ti co tam cvici a ted stojis za hoven
Na stravu to chce vuli. Nejaky postupny prechazeni je nanic, proste se sekni a zacni! Pust si nejaky motivacky na yutub, kua nevim, vzdyt v tehle dobe je to tak jednoduchy!!

Se cvicenim pomalu, klidne si uber na lehoucky vahy tak, at te nic druhej den neboli a nejsi z toho otravenej. Uz jen zmena stravy ponese vysledky a lepsi regen, pomalu pridavej na vahach..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm tu nieje s kym cvicit ja som za postupny progress periodizaciu konstantne vahy a nie ako 99% fitka ze cvicia ego a kazdy trening pomaly do maxima alebo druha skupina do maxima plus dopomoc ja si skor cvicim sam viem co idem cvicit ake vahy idem dvihat poriadne sa rozcvicim rozohrejem potom nejaky kruhac na partiu jeden cvik 50% RM po 15 opakovani 2 kruhy a potom uz ked idem napr nohy hrudnik bicak tak sa este rozohrejem 5 seriami pred hrudnikom ked dokoncim rozcvicim este 5 nohy a bicak 2 vacsinou len ale vzdy rozcvicim cele telo kruzim rukama a take tie srandy potom 2 serie anglicakov/svihadlo potom kruhac aby som zahrial cele telo a vehnrm sa na trening samotny po treningu davam strecing 2-3 cviky na velke partie po 3-4 serie 20 sekund drzim v natiahnutom stave... treningy som mal uz casom periodizovanie takze vedel som vahy na rozcvicku vahy s akymi idem cvicit proste podla "papiera" a toto som nevidel este nikoho tuto takto cvicit a nebavi ma pocuvat a preco mad teraz nalozene len 90 s potom tu sypes ked mas nalozene 110 nechapacka... preto vzdy cvicim radsej sam EGO treningy nemusim furt do maxima dopomoc a podobne takze sparing tazko...

Rozmyslam ze pojdem trening bud 5x5 alebo 10-8-6-4 aby trosku aj sila bola aj ked pyramidy moc vyhra niesu teda vobec a cviky by som menil kazdy trening pojdem fullbody PO ST PIA... PO bench press ST sikma JC PIA tlaky JC a na 6 tyzdnov zacnem na malych vahach a budem pridavat 2.5 kg kazdy tyzden...

A strava? To netusim ako zacat kedze doteraz som jedol max 1500 kcal denne a neviem ci tam hnrd nastrelit 3000 alebo zacat na 2000 2-3 dni drzat 2000 potom 2-3 dni 2200-300 a takto zvysovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si třeba udělal fotku jak jsem vyžranej a od tý doby prostě cvičím - trénink má jakejs takejs řád, lichý dny aerobka, sudý silovka a stravu jedu víceméně stylem, že vyloženě neprasím, ale nepřemešjlím o nějakejch počtech kcal .... největší blbost je přemejšlet jak začít, dělat propočty, dělat sáhodlouhý komplikovaný kombinace cviků. Pokud ti jde jen o to, že budeš cvičit a budeš nějak vypadat a ne o nějakej vyloženě kulťáckej progres, tak prostě jen začni a přestaň jíst sračky a ono to půjde samo :) ....toť můj recept. Já pokud měl nějakej "tréninkovej program", tak mě to po 14 dnech přestalo bavit, protože jsem se netěšil na další trénink, jelikož jsem věděl, že musím odjet dejme tomu 5x5 deadlifty, na který jsem neměl zrovna náladu a proč chodit cvičit a dělat během tréninku něco, co mě nebaví ... takhle vím, že mám třeba ve středu záda/tricáky a cviky odjedu podle toho, na který mám zrovna náladu
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase ja vyzrany niesom a ja robim bud na 100% alebo vobec zbytocne vyhadzovat peniaze a jest kadejak ked usetrim a budem jest hodnotnejsie chleba sunka syr 2-3e nutricne nic moc 400g morcacich prs a 300g ryza a za tie iste peniaze... mna to zase bavi drzat vsetko tip top lebo vidi clovek ten progress a tesi aa na trening ked to ma periodizaciu ano je to monotonne ale potom ten progress stoji za to tiez som cvicil ako ty jedol hala bala mal 90 kil vyzratych zaliatych 110kg max na benc schudol som po chorobe atd na 80 zacal sa venovat periodizacii strave mal som 86 kil a vyzeral som oproti tym 90 fakt o 40% lepsie a pri 86kg som zatlacil 135kg benc a neskor sa tymto dostal na tych 100kg v kvalite VID. Porovnavacka v logu ze to nebolo niak zaprasne zaliate tvary vidno... a odvtedy to slo dopice vsetko... 2016 cely rok a skoro 1/4 2017 najhorsi rok pre mna az niekedy teraz par mesiacov dozadu sa mi zacalo opat darit len do toho fitka nie a nie sa dostat... a to ma serie mam KONECNE skvelu robotu co ma bavi dobre zaplatenu skveleho sefa skvele vsetko... mam skvelu zenu mam kde byvat bez hypoteky auto a to vsetko za 5 mesiacov tohoto roka sa vsetko zlepsilo zadarilo len to fitko...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pak nevím co tu po kom chceš :) buď chceš začít tak začni, nebo o tom jen kecej ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono praved ide o to ze sa tymto sposobom do toho dostat nemozem Ono je ine ked uz vlak je rozbehnuty roky a urobíš zmenu a vidíš progres len teraz začať je pekna pakaaaaaren ja som len nejake rady nazory potreboval ako to robia iny ako efektívne sa dostat do toho a potom si uz zase poradím sam len vieš sam ak si dlho necvicil ze ked das 2x10-15 angličakov a ten kruhač tak ti srdce ide vyskočit a nie to potom ešte dat nejaky trening :))))))))))) Vieš že svaly sa buduju pomaly aj vydrž ale do prdele to ide rychlostou svetla to je to najhoršie ze nemozem cvicit tak ako som cvicieval lebo by som to nedokazal preto rozmyslam aku strategiu a rady inych ako to zase dobre rozbehnut a budem mat dalšie skusenosti do buducna ked to rozbehnem uz zotrvam a bude dobre najhorší je štart to vieš sam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rusaporoc
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"jsem lina pica, jak to mam udelat, abych nebyl lina pica a byl krasnej a silnej? poradte pls"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Navrat k cvičeniu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: