Prázdné svaly, problém s napumpováním, bolest úponů


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prázdné svaly, problém s napumpováním, bolest úponů  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Prázdné svaly, problém s napumpováním, bolest úponů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mates 75


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 9:59 pm    Předmět: Prázdné svaly, problém s napumpováním, bolest úponů Odpovědět s citátem

Ahoj vsem.
Jiz delsi dobu cca rok mam problemy s napumpovanim svalu a to nejen pri treninku, ale i normalne mam svaly prazdny, jako bez glykogenu a pri cviceni me vetsinou boli upony a nemuzu se dostat do svalu. Zacalo to z niceho nic na rukou a ted to tak citim u vsech partii. A je jedno kolik dam sacharidu, bilkovin, vody, ani NO nijak nepocituju. Je to jako kdybych svaly zdimal naprazdno, jsou prazdny a ani vysoky pocet opakovani to nemeni, to uz me pak pali upony, ale sval jako takovy minimalne. Pritom vaha plus minus stejna, zvedam plus minus stejne vahy. Samozrejme jsem to resil i s doktory a nic nezjjstili. Krev i veskery hormony mam v norme, absolvoval jsem i svalovy vysetreni jehlickama do svalu a zadnou dystrofii netrpim, vse ok. Je to uz dost na palici z treninku nemam dobry pocit. Zrovna v nedeli jsem odjel nohy, ale svaly jsou pri treninku prazdny. Dneska me sice boli, ale je to spis takova neprijemna bolest hluboko ve svalech. Ani druhy, treti den nemivam svaly plny tak jako kdysi po treninku. Uz pomalu ztracim nadeji, ze se to nekdy zmeni k tomu co driv. Tak nejak uz nevim cim by to mohlo byt a normalni doktori na me koukaji jak na blazna co si vymejsli. Budu rad za jakoukoliv radu ci tip. Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zeleny Jëlen


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Málo jíš, málo piješ. S tímhle maj obecně problém ektomorfové, neustalé ztrácí "vodu". Ráno se probudíš a připadáš si zdechlej, jednou se pořádně večer nenajíš a voda je v pr..
Klasika. Pomůže akorát jíst kaloricky bohatý jídla a hodně pít. Musíš jíst i když nemáš hlad a nešetřit na sacharidech.
_________________
Squat: Because somewhere out there a girl is warming up with your max.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mates 75 : Jelen pise bludy jak hovado... Ja sa viem kvalitne napumpovat (samotni kamosi povedali, a samozrejme aj ja to vidim), aj ked jem v 2hod okne denne (od 8 do 10hod doobeda), a to som ektomorf ako vysity. Sacharidov za ten cas zjem 190-200g (vazim 78kg), tukov asi 200g, bielkovin tak 90g. To su moje denne davky makronutrientov.
Samozrejme Jelen sa teraz do mna obuje... Tak ci tak, napisal ti blud - urcite nejedz nasilu...hlavne, ked jes X krat denne. A urcite nejedz sacharidov az prilis vela (napr. 400 a viac gramov/den)... Alebo chces pri budovani svalov nicit zdravie svojho tela ? Ak ano, tak si hlupak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fangorn


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil bych si dat delsi pauzu (3 tydny, mesic). Nevim, v cem muze byt problem ani jeslti ti to pomuze, ale na druhou stranu to urcite neuskodi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@ Trubens: ještě bydlíš u mámy?

@ mates: jestli jsi ektomorf, tak určitě přidej na jídle, kámoš byl taky furt zdechlej a jakmile začal tlačit sachry, tak šel nahoru a svaly se naplnily :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prebehol som nejaké fóra, kde sa riešili podobné situácie a toto sú rady, ktoré tam padli najčastejšie (a zhodujú sa s väčšinou rád tu):

- veľa piť
- sacharidy
- horčík
- draslík
- kreatín
- alanin a glutamin
- ginko
- poriadne sa zahriať pred tréningom a zvýšiť tak krvný tlak
- tréningová pauza
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zeleny Jëlen


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
Mates 75 : Jelen pise bludy jak hovado... Ja sa viem kvalitne napumpovat (samotni kamosi povedali, a samozrejme aj ja to vidim), aj ked jem v 2hod okne denne (od 8 do 10hod doobeda), a to som ektomorf ako vysity. Sacharidov za ten cas zjem 190-200g (vazim 78kg), tukov asi 200g, bielkovin tak 90g. To su moje denne davky makronutrientov.
Samozrejme Jelen sa teraz do mna obuje... Tak ci tak, napisal ti blud - urcite nejedz nasilu...hlavne, ked jes X krat denne. A urcite nejedz sacharidov az prilis vela (napr. 400 a viac gramov/den)... Alebo chces pri budovani svalov nicit zdravie svojho tela ? Ak ano, tak si hlupak.


Usetri me tehle kecu, vsechno co jsem popsal je zkusenost osobni a lidi s kterejma sem cvicil.
Ektomorf musi jist "na husto", pac prirozene nema hlad. A kdyz uz hlad ma, tak je pozde.
_________________
Squat: Because somewhere out there a girl is warming up with your max.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates 75


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsem moc diky za rady,
je to proste zvlastni. Nikdy predtim jsem nic takovyho nepocitoval. Par let jiz cvicim a plus minus to jidlo i pitny rezim mam vychytany. A hlavne, kdyby to bylo i jidlem a vodou, tak bych aspon pocitoval zmeny. Ale tohle je stagnujici stav skoro rok, je to zvlastni. Proste laicky receno, chybi mi takova ta konstantni klidova i cvicebni tenze ve svalech. Vyzkousim nejaky alchymie s mineralama, vitaminama a uvidim. Pripadne delsi cas bez cviceni, protoze se stejne nikam neposouvam a nemam z treninku dobry pocit. Vzdycky me trenink spis nabudil, ted me uspi, ze bych mohl jit hned chrnet i pri cviceni obcas zivam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono byť ektomorf je vyhoda aj nevyhoda... začiatky su strašne tazke kym nabalíš nejaku tu hmotu ale už ked sa ti to podarí už "navzdy" budeš vyzerať "vysekane" a že cvičíš a zo sebou niečo robíš myslím vyzlečený nie v mikine Ja som s tymto mal problem preto lebo som mal málo svalov kedysi mne ked nejde napumpovať tak je to bud voda alebo sacharidy skus sa 2-3 dni prežrat a dať tam 600g sacharidov a uvidíš tu pumpu... Alebo si daj tréning na nízky počet opakovaní na mesiac a potom daj 10 a viac tak ta bude pumpovat jak svinu.
Mne sa zase pači to ze síce nemam teraz svaly ziadne ale ked trošku dake mam su strasne tvrde plne a pevne... vidno zily tvar svalu a je tam tvrdost nie ako ked ma niekdo velke ruky ale je "makky" ja som nikdy nemal nejake velke objemy ale tu tvrdost tvar a zily tam boli aj ked som mal 100 kilo. Ono tam moze byt vela vecí skus tam naprat vela sachrov a vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bogey


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daj si na tyzden az dva deload resp pauzu.Je tu moznost ze si pretrenovany preto uz asi nemas ten entuziazmus po cviceni ale naopak.Po pauze budes viacej "fresh" s vacsou chutou do cvicenia atd.Viac jak 2 tyzdne by som pauzu ale nedaval lebo to uz zacnes stracat svaly lebo ich uz "netrenujes" a zaroven max 2 tyzdne bohate stacia nato aby si sa zregeneroval a uplne "zresetol".Zvysok uz to co tu bolo povedane viac jest,viacej sachrov,viacej pit vody atd.A trubens napisal kravinu s tymi sachrami.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak ten tvůj trénink vypadá?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele pokud seš ten týpek v profilovce ty, tak seš vzhledem k věku a jak vypadáš asi na svym maximu a větší váhy už zvedat nebudeš, další svaly na sebe nenalepíš a regenerace už bude jen zpomalovat.

Nebál bych se dát dlouhou, i několikaměsíční pauzu, aby se klouby a úpony pořádně zregenerovaly a věnoval se po tu dobu rekreačně jinýmu sportu, kterej nebude tolik zatěžovat pohybovej aparát.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 4:04 pm    Předmět: Re: Prázdné svaly, problém s napumpováním, bolest úponů Odpovědět s citátem

Mates 75 napsal:
Ahoj vsem.
Jiz delsi dobu cca rok mam problemy s napumpovanim svalu a to nejen pri treninku, ale i normalne mam svaly prazdny, jako bez glykogenu a pri cviceni me vetsinou boli upony a nemuzu se dostat do svalu. Zacalo to z niceho nic na rukou a ted to tak citim u vsech partii. A je jedno kolik dam sacharidu, bilkovin, vody, ani NO nijak nepocituju. Je to jako kdybych svaly zdimal naprazdno, jsou prazdny a ani vysoky pocet opakovani to nemeni, to uz me pak pali upony, ale sval jako takovy minimalne. Pritom vaha plus minus stejna, zvedam plus minus stejne vahy. Samozrejme jsem to resil i s doktory a nic nezjjstili. Krev i veskery hormony mam v norme, absolvoval jsem i svalovy vysetreni jehlickama do svalu a zadnou dystrofii netrpim, vse ok. Je to uz dost na palici z treninku nemam dobry pocit. Zrovna v nedeli jsem odjel nohy, ale svaly jsou pri treninku prazdny. Dneska me sice boli, ale je to spis takova neprijemna bolest hluboko ve svalech. Ani druhy, treti den nemivam svaly plny tak jako kdysi po treninku. Uz pomalu ztracim nadeji, ze se to nekdy zmeni k tomu co driv. Tak nejak uz nevim cim by to mohlo byt a normalni doktori na me koukaji jak na blazna co si vymejsli. Budu rad za jakoukoliv radu ci tip. Diky


Neprestal si nejako vyrazne solit?
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates 75


PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jsem to ja, ale je to z roku 2014, kdyz jsem byl na zavodech.
Je mi jasny, ze nebudu pribirat donekonecna a ted tak rozhodne nevypadam, me spis trapi, ze ty svaly fakt nenapumpuju, spis me boli upony a svalove prazdnej. Solim myslim docela normalne, rozhodne jsem ji nevysadil ze stravy.
A to pretrenovani to asi nebude, chodim ted od cervna jen pa, so, ne, kvuli zmene zamestnani a v tydnu to nedavam.
Spis se obavam, aby i kvuli veku to nebyly nejaky neuro problemy nebo problem s transportem glykogenu do svalu. V listopadu jsem jeste objednanej na prohlidku na kliniku k Pavlovi Kolarovi, tak uvidim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2017 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mohl bys mit teoreticky problem s inzulinovou rezistenci - predevsim u svalovy tkane. To se z beznyho krevniho testu, zvlast na lacno nepozna, pri rezistenci je hladina cukru (jeste) normalni.

Doplnim, ze ruzny tkane ma opravdu kazdej jinak rezistentni/senzitivni na inzulin - proto se nekomu uklada tuk na problemovy misto, protoze tam tu tkan ma hodne senzitivni).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prázdné svaly, problém s napumpováním, bolest úponů Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: