USA suplementy


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - USA suplementy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> USA suplementy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubajjj


PříspěvekZaslal: pá srpen 18, 2017 11:09 pm    Předmět: USA suplementy Odpovědět s citátem

Čau, hele kamos je v USA a ja jsem mu rikal ,jestli mi nepriveze americký suplementy.Přesně myslim Laxogenin a nakopavace ( Psychotic, Mesomorph). Ten Laxogenin by nemel byt problem ,ale co ty nakopavace ,kdyz obsahují DMAA a ty jsou myslim tady zakázány. Byl by to problem, kdyby to měl v kufru s uctenkou ,jestli normalne bez problému projde kontrolou. Díky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

no zkušenosti s tím osobně nemám, ale vím, že hodně lidí s tím tady v dnešní době obchoduje.

Jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor, že mi přijdou trochu zbytečné (samozřejmě je to tvoje věc). Myslím, že naše domácí suplementy jsou na dobré úrovni a není potřeba riskovat dovoz a přehnané ceny.

Ale k otázce teda: osobně si nejsem jistý, jak to bude, počkej si na odpověď více zkušeného ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Reality


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti na to nikdo nepřijde, nic se nestane. Pokud si toho někdo aktivní všimne, budeš mít zbytečně starosti, protože dovážíš něco, co se tady jednoduše nesmí (s ohledem na zdravotní rizika je k tomu i důvod- že jsou amíci benevolentnější, jejich věc, však jich taky dost na některé suplementy už "zařvalo"). A s ohledem na to kolik je v Česku fungujících suplementů podobného zaměření, nestojí to za to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost pochybuju, že by s tím byl nějaký problém, pokud toho nebude mít plný kufr.
Navíc to nejsou žádné tvrdé drogy, AS, apod. po čem hlavně celníci hlavně jdou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rahorus


PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stejně je divný, že po tomhle nejdou celníci nebo berňák, když bez ohledu na legálnost těch přípravků v ČR ti prodejci neodvádí daně a vlastně veřejně, většinou přes FB a pod svým pravým jménem to prodávají, natáčejí videa na YT, kde to propagují... Jinak IMHO, suplementy s DMAA a podobné tě dokážou opravdu parádně nakopnout na výkon, pumpnout, soustředit.... ale nějaký výsledky ve formě nabrání jsem u toho ve větší míře nezaznamenal. Lepší mi přijde investovat třeba do AAKG, citrulinu, BCAA a dát si to samotné v pořádných dávkách.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rahorus napsal:
stejně je divný, že po tomhle nejdou celníci nebo berňák, když bez ohledu na legálnost těch přípravků v ČR ti prodejci neodvádí daně a vlastně veřejně, většinou přes FB a pod svým pravým jménem to prodávají, natáčejí videa na YT, kde to propagují... Jinak IMHO, suplementy s DMAA a podobné tě dokážou opravdu parádně nakopnout na výkon, pumpnout, soustředit.... ale nějaký výsledky ve formě nabrání jsem u toho ve větší míře nezaznamenal. Lepší mi přijde investovat třeba do AAKG, citrulinu, BCAA a dát si to samotné v pořádných dávkách.

Když uděláš nějaké takové šméčko za pár (desítek) tisíc, tak si malá ryba, jedině by tě někdo napráskal, potom se tím úřady zabývat musí. Když si z něčeho podobného uděláš větší byznys, tak věř tomu že u tebe policie nebo berňák zazvoní velmi rychle ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně soulhasím s Tomášem . Nic podobného bych z USA ani odnikud jinud nevozil. Postavil bych si přípravu na čistě legálních přípravcích nebo na přípravcích s prokázanou účinností, které jsou na dopingové listině, pokud bych k tomu měl nějaký důvod. Kupovat ale věc fungující blbě, která je zakázaná a za cenu za kterou můžeš mít něco zcela jiného - no nevím. To není žádná výhra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bazycek


PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2017 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

borci prevazi steroidy v kufrech nebude s tim zadny problem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2017 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V kufrech se převáží i drogy. Někdy to vyjde. Někdy je za to deset let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém s tím nebude. Celník uvidí jen pixlu (bude myslet, že je to nějakej protein nebo podobná blbost) a dál se tím zabejvat nebude. to, jestli jsou suplementy s dmaa nebo dmae v ČR zakázaný je mu bobr.
Jinak ty nakopávače z usa vs to co se prodává u nás....je to trochu jiná liga.
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jako tvrdit, ze když celnik uvidí prací prášek, už ho nebude zajímat, ze je vevnitř pět kilo koksu:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2017 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jenže ty americké výrobky to je úplně jiná liga,než-li ty EU a domácí enočka,kdo neměl neví o čem píšu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2018 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otevřu téma...

Často teď já, nebo moji kamarádi, nakupujeme suplementy v USA. Problém je v tom, že Celní úřad proces kontroly velmi zpřísnil a otevírá nově všechny zásilky deklarované jako doplňek stravy. A tady začíná opravdová loterie, kdy vám jeden celník pixlu suplementu pustí, protože je to prostě jen jedna pixla a sotva s tím něco vyvedete a druhý, proaktivní debil, vám balík označí jako léky a jste v prdeli. Jednak se nevyhnete placení dph a cla, jednak zaplatíte za dělení zásilky, celíci vás donutí na vaše náklady nevhodný suplement poslat českou poštou zpátky odesílateli, kdy budete platit nejen poštovné, ale skladné a další. O ostudě, kdy vám místo pěti minutového odbavení líta na přeplněný poště za prdelí hodinu policajt (resp. celník v uniformě) nemluvě.

Moje čerstvá zkušenost s produktem Repp Sport HyperSleep, který obsahuje 5mcg Melatoninu, který je sice v EU volně dostupný, koupíte ho v každé lékárně bez předpisu (i na Ronnie), ale v stále figuruje na seznamu SUKL, kde je mimochodem snad úplně všechno, takže když se dováží ze země mimo EU, už je to lék a když je celník debil, máte smůlu.

Pokud by někdo věděl, jak doručovat drobné balíky, každé 2-3 měs (max 1kg) z USA, bez tohohle prcání na úřadech, tak budu rád.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedine ak si zozenies kamarata, ktory ti to prebali do obycajneho balika a posle tak, bez deklaracie. U nas je to uplne rovnake, loteria, lebo colnikov je malo, balikov vela, tak vyberaju nahodne
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Otevřu téma...
Často teď já, nebo moji kamarádi, nakupujeme suplementy v USA. Problém je v tom, že Celní úřad proces kontroly velmi zpřísnil a otevírá nově všechny zásilky deklarované jako doplňek stravy. A tady začíná opravdová loterie, kdy vám jeden celník pixlu suplementu pustí, protože je to prostě jen jedna pixla a sotva s tím něco vyvedete a druhý, proaktivní debil, vám balík označí jako léky a jste v prdeli. Jednak se nevyhnete placení dph a cla, jednak zaplatíte za dělení zásilky, celíci vás donutí na vaše náklady nevhodný suplement poslat českou poštou zpátky odesílateli, kdy budete platit nejen poštovné, ale skladné a další. O ostudě, kdy vám místo pěti minutového odbavení líta na přeplněný poště za prdelí hodinu policajt (resp. celník v uniformě) nemluvě.

Moje čerstvá zkušenost s produktem Repp Sport HyperSleep, který obsahuje 5mcg Melatoninu, který je sice v EU volně dostupný, koupíte ho v každé lékárně bez předpisu (i na Ronnie), ale v stále figuruje na seznamu SUKL, kde je mimochodem snad úplně všechno, takže když se dováží ze země mimo EU, už je to lék a když je celník debil, máte smůlu.
Pokud by někdo věděl, jak doručovat drobné balíky, každé 2-3 měs (max 1kg) z USA, bez tohohle prcání na úřadech, tak budu rád.


A není lepší se na nějaké suplementy z USA vys*at?
Žádnej supr zázrak co není dostupný u nás tam nemají, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - USA suplementy Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: