Pomohly vám svaly v balení holek?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomohly vám svaly v balení holek?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Pomohly vám svaly v balení holek?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co funguje na ženy?
Lepší jsou svaly
29%
 29%  [ 5 ]
Lepší je chodit ven, trénovat komunikaci, oslovovat holky, zvyšovat sebevědomí...
70%
 70%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
GS RIDER napsal:
Trubens napsal:
RaptorMira : aspon su tu "v Cobolsku" krajsie zeny nez tam, kde si ty. A to je realny fakt.


zas mi ty vaše přijdou daleko materiálněji založené. ale můžu se mýlit. hezké máme my i vy.


Tak nějak mám podobný pocit.


chlapci... aku hladal, taku nasiel
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muty


PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2017 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidím, že se tu pořádně rozjel offtopic. Kdo je to ten Rando? Fakt by mohl mít každou, kdyby chtěl?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, kazdou, kterou i zaplati..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muty


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak anketa rozhodla jasně! :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Hallenbeck


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2018 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár let mi trvalo než jsem přišel na to jak to je.

Můžeš mít sebelepší postavu, ale pokud jsi idiot, tak idiotem zůstaneš a troufám si říci, že to je tak všechno. Možná budeš mít pár zářezů (jednorázovek), ale žádný pořádný kvalitní vztah.

Je to o tom co z tebe vyzařuje. Pokud máš zdravé sebevědomí, umíš se usmát, být vtipný, nechodíš jak bezdomovec ale ani nemusíš chodit v obleku, nebojíš se ženě co se ti líbí podívat zpříma do očí, tak máš vyhráno.
Jedna věc ženy velmi imponuje a to je inteligence, všeobecný přehled a smysl pro detail. Mají rády když si s tebou mohou popovídat nad sklenkou vína o čemkoliv a ty se chytáš a víš o čem je řeč. Několikrát jsem například ženu zaujal jen tím, že jsem rozpoznal parfém, který měla na sobě. Proč? Protože žena velmi dbá na to aby jí to slušelo. Pokud jí dáš najevo, že její snaha nepřišla v niveč, že sis všiml různých detailů, ať už volba parfému, naušnic, šatů, tak je tvá. Proč? Protože si můžeš být jistý tím, že těch X chlapů před sebou si pro samý hukot v kládě ani nevšimlo a ani je to nezajímalo. V takové situaci už je to pak velmi snadné. Žena pak vyhodnocuje celou situaci ve smyslu "že jste na stejné vlně", že je pro tebe jedinečná (protože sis všiml toho a tamtoho) a stává se velmi přístupnou.

Říkám to z pozice chlapa, který už má něco za sebou, nejdříve měl atletickou postavu, pak byl tlouštík, teď jsem někde mezi a sbalit ženu nebyl v ani jedné fázi života problém. A to nemám ani prachy, ani BMW. Jsem prostě svůj, na nic si nehraju, poslouchám co říkají (pokud to nejsou naprosté kokotiny) a všímám si detailů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2018 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Joe Hallenbeck napsal:
Pár let mi trvalo než jsem přišel na to jak to je.

Můžeš mít sebelepší postavu, ale pokud jsi idiot, tak idiotem zůstaneš a troufám si říci, že to je tak všechno. Možná budeš mít pár zářezů (jednorázovek), ale žádný pořádný kvalitní vztah.

Je to o tom co z tebe vyzařuje. Pokud máš zdravé sebevědomí, umíš se usmát, být vtipný, nechodíš jak bezdomovec ale ani nemusíš chodit v obleku, nebojíš se ženě co se ti líbí podívat zpříma do očí, tak máš vyhráno.
Jedna věc ženy velmi imponuje a to je inteligence, všeobecný přehled a smysl pro detail. Mají rády když si s tebou mohou popovídat nad sklenkou vína o čemkoliv a ty se chytáš a víš o čem je řeč. Několikrát jsem například ženu zaujal jen tím, že jsem rozpoznal parfém, který měla na sobě. Proč? Protože žena velmi dbá na to aby jí to slušelo. Pokud jí dáš najevo, že její snaha nepřišla v niveč, že sis všiml různých detailů, ať už volba parfému, naušnic, šatů, tak je tvá. Proč? Protože si můžeš být jistý tím, že těch X chlapů před sebou si pro samý hukot v kládě ani nevšimlo a ani je to nezajímalo. V takové situaci už je to pak velmi snadné. Žena pak vyhodnocuje celou situaci ve smyslu "že jste na stejné vlně", že je pro tebe jedinečná (protože sis všiml toho a tamtoho) a stává se velmi přístupnou.

Říkám to z pozice chlapa, který už má něco za sebou, nejdříve měl atletickou postavu, pak byl tlouštík, teď jsem někde mezi a sbalit ženu nebyl v ani jedné fázi života problém. A to nemám ani prachy, ani BMW. Jsem prostě svůj, na nic si nehraju, poslouchám co říkají (pokud to nejsou naprosté kokotiny) a všímám si detailů.


V zásadě máš asi pravdu, ale mě přijde že ženy nejsou většinou moc racionální a často je to spíš o náhodě.

Protože často můžeš kopat v 2 třídy vyšší ligu a stejně dostaneš košem

A zatímco nám chlapům stačí, aby byla žena hezká a nechovala se jako kráva, ženy na nás vyhodnocují milion věcí, s tím, že vysledek toho hodnconení se mění v čase... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2018 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli někdo začne chodit do posilovny, aby našel ženskou co je na svaly, tak bude stát zaručeně za to

Co ale pomůže je spíš než svaly psychika, člověk si začne víc věřit, začne si umět jít za svým, dosáhnout čeho chce.

Ne že bych byl labilní, ale mám pocit, že mi schopnost umět zamakat strašně pomohla v životě psychicky.


Jako podle mne není fakt nic horší než borec, co si po 5 měsících v posilovně koupí eMkové upnuté tričko a vyrazí balit holky na dízu, jakože teď už to půjde když málem neprojde dveřma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomohly vám svaly v balení holek? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: