Kreatin neúčinkuje



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kreatin neúčinkuje  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kreatin neúčinkuje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tealcz


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 12:45 pm    Předmět: Kreatin neúčinkuje Odpovědět s citátem

Dobrý den, potřebuji poradit.
Bral jsem Kreatin Monohydrát, zkoušel jsem 2 různé značky a výsledek stejný, tj. absolutně bez účinku.
Nepocítil jsem žádný nárust síly ani zadržování vody ve svalech.
V dávkování a užívání problém nebyl. Jel jsem klasicky nasycovací fázi (4x 5g) a pak udržovací (2x 5g). Po tréninku jsem spolu s kreatinem dával ještě dextrózu, tudíž by to mělo účinky kreatinu jen podpořit.

Uvažuji, že bych zkusil jinou formu kreatinu, když monohydrát na mě nemá účinek.
Myslíte si, že by pokročilá forma monohydrátu (kre alkalin) mohl účinkovat a nebo to bude to samé, jak u klasického monohydrátu?
Potom bych ještě mohl zkusit Kreatin Ethyl Ester, to je údajně trochu jiné, než monohydrát.

Myslíte, že mám zkusit koupit spíše pokročilou formu Monohydrátu Kre Alkalin a nebo koupit rovnou Ethyl Ester? A nebo nekupovat ani jedno, protože to nebude mít účinek, když ho neměl klasický monohydrát?
Popř. existuje i nějaký jiný suplement podobný Kreatinu, který by na mě mohl účinkovat?
Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak dlouho jsi kreatin bral? Na někoho kreatin prostě nefunguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tealcz


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cca 30dní.
10dní nasycovací fáze a po zbylých 20dní udržovací.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na mě osobně fungoval creapure kreatin a to s dávkováním 5g každý den. A fungoval pouze co se týče síly. Ale jak říkám, na někoho kreatin prostě nefunguje vůbec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš zkusit nějakou jinou formu než je monohydrát, ale moc bych si od toho nesliboval. Když nefunguje monohydrát, tak povětšinou nefunguje nic ... ostatní formy se většinou užívají, když mohohydrát účinkuje, ale je špatně snášen ... lidově řečeno, dost lidem je po něm prostě blbě.

Pokud jsi při uvedeném dávkování nepociťoval nic, je pravděpodobné, že prostě na kreatin máš resistenci.
Jak jsem psal na začátku ... pro klid duše lze jinou formu zkusit, ale není dobré od toho moc očekávat.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jde o to, co od toho čekáš, kreatin není testosteron
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tealcz


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co bych jako měl od kreatinu čekat, že díky němu naberu 10kg za 3 měsíce? To asi ne.
Čekám od něho to, že se mi trochu zvýší síla a pokud možno i objem svalů, ale to je jedno, objednal jsem si jinou formu kreatinu, vyzkouším, pokud nebude účinkovat, tak kreatin brát nebudu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tealcz napsal:
A co bych jako měl od kreatinu čekat, že díky němu naberu 10kg za 3 měsíce? To asi ne.
Čekám od něho to, že se mi trochu zvýší síla a pokud možno i objem svalů, ale to je jedno, objednal jsem si jinou formu kreatinu, vyzkouším, pokud nebude účinkovat, tak kreatin brát nebudu.


Je tu opravdu možnost, že ti nezabírá, na určité procento lidí nefunguje.

Naopak mně (naštěstí) zabírá velmi dobře i ta obyčejná nejlevnější a přitom nejhorší kvalita, respektive obyčejný monohydrát.

Vizuálně se mi objem svalů zvětšil, ale především se zvýšila síla.
Zkoušel jsem to s kreatinem různě, co se týká dávkování, různý vynechávání a tak, a vždycky vyšlo nejlíp nasycovačka 4x5g pár týdnů, do fáze udržování jsem se díky mé benevolenci nikdy nedostal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jediný čeho si u kreatinu všímám, že když si to dám před tréninkem, tak než docvičím jdu alespoň 2x močit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kreatin neúčinkuje
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: