Hydro Whey a nové příchutě 100% Whey protein od Nutrendu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hydro Whey a nové příchutě 100% Whey protein od Nutrendu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Hydro Whey a nové příchutě 100% Whey protein od Nutrendu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina
Ronnie.cz


PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 1:44 pm    Předmět: Hydro Whey a nové příchutě 100% Whey protein od Nutrendu Odpovědět s citátem

Je to teprve chvíli, kdy vyšly na trh nové produkty od Nutrendu. Kromě proteinových chipsů nově nabízí Hydro Whey , tedy syrovátkový proteinový hydrolyzát pro doplnění kvalitní a dobře stravitelné bílkoviny v průběhu dne. Dále svoji řadu příchutí oblíbeného 100% Whey proteinu obohatil o dvě nové příchutě a to čokoláda-kokos a piňa colada .

Rozesílání ukončeno!

-> https://obchod.ronnie.cz/s-6538-hydro-whey.html
-> https://obchod.ronnie.cz/s-6092-100-whey-protein.html



Co se týký nového Hydro Whey , zaujal nás složením:
-> prvotřídní hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny Hydrovon™, který díky šetrné hydrolýze neztrácí na své biologické hodnotě a vyniká skvělým aminokyselinovým spektrem.
-> Tolerase ™L - kyselá forma laktázy, která pomáhá štěpit mléčný cukr (laktózu)
-> chrom přispívá normálnímu metabolismu makronutrientů, přispívá udržení normálních hladin glukózy v krvi
-> vitamín B3 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu

-> obsahuje nulové množství cukrů s výjimkou přirozeně se vyskytujících
-> má přírodní barviva a skvělou chuť mu dodává pouze stévie a sukralóza
-> je dobře stravitelný a je určen jak pro sportovce amatéry, tak pro profíky

K dostání je v příchuti čokoláda, vanilka a jahoda.
My ho zkoušeli v příchuti čokoláda a přišel nám chutově fakt moc dobrý. Není příliš chemický, což třeba já osobně velmi vítám.

Protože se jedná o novinku, rádi Vám zašleme vzorky k ochutnání, abyste mohli posoudit produkt sami.



-> Napište mi do soukromé zprávy jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ). Zašlu Vám vzorek nového Hydro Whey a také dvě nové příchutě proteinu 100% Whey.

Pak Vás na oplátku poprosím o zhodnocení produktu , jak vám chutnal, co složení a další postřehy. Buď můžete recenzi napsat sem pod příspěvek nebo kamkoli jinam (mě do zprávy nebo si to můžete hodit na fb), jen mi pak pošlete odkaz.

Až vzorky dojdou, napíšu sem, že jsme na 0 a rozesílání stopnu.

Díky všem za zpětnou vazbu!

Martina

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
falcom1


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 1:02 pm    Předmět: Prosba Odpovědět s citátem

Dobrý den , mohl bych poprosit o testr ? Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 1:03 pm    Předmět: Re: Prosba Odpovědět s citátem

falcom1 napsal:
Dobrý den , mohl bych poprosit o testr ? Děkuji


Martina napsal:
-> Napište mi do soukromé zprávy jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ). Zašlu Vám vzorek nového Hydro Whey a také dvě nové příchutě proteinu 100% Whey.


_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 1:33 pm    Předmět: Re: Prosba Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
falcom1 napsal:
Dobrý den , mohl bych poprosit o testr ? Děkuji


Martina napsal:
-> Napište mi do soukromé zprávy jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ). Zašlu Vám vzorek nového Hydro Whey a také dvě nové příchutě proteinu 100% Whey.



Haha klasika, to mi připomíná nedávno jsem podával inzerát a bylo v něm napsáno něco jako:
"preferuji kontakt emailem"
A bum - hnedka pár lidí volá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morphe


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 1:58 pm    Předmět: Vzorky Odpovědět s citátem

Psal jsem sz , ale mám ji v nedorucenych.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
falcom1


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemohu poslat zatím Sz ačkoliv jsem se zde tady registroval dnes. 24h
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2017 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydro whey - čokoláda.

Tákže - bo rozbalení sáčku se trošku zaprášilo a ihned potom se vylinula opravdu krásná čokoládová vůně. 250ml vody + jeden sáček, stačilo lehce zatřepat a vše bylo rozpuštěno, takže ok. Chuťově super, jedna z těch lepších čokolád. Já osobně bych byl rád, kdyby tam byla cítit trochu hořkost, ale nevadí. Stravitelnost taky naprosto v pořádku - žádná těžkost na žaludku, ani nutnost později bežet na wc.

Celkově vše naprosto v pořádku. Kdybych si měl vybrat jaké hydro si koupím, tak sáhnu po tom kde je víc cítit hořkost. To už jde ale jen o chuťové preference.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydro - čokoláda

Celkově pro mě lepší nadprůměr, chuť velmi dobrá, konzistence ok, co se týká zažívání a vstřebání, dle pocitů velmi dobré :)

100 Whey protein - pina colada

Jak u hydra, tak i zde dobrá rozpustnost i stravitelnost, ale ta chuť byla divná.. respektive, jednou jsem si ji dal, a přestože zrovna pinacoladu mám rád, i jakékoliv náhražky, tak tohle mi prostě nechutnalo. Kdybych si koupil tohohle kilovku, tak půl kila vyhodím nebo daruju.

Děkuji za vzorky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kublejz


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 8:39 pm    Předmět: chut Odpovědět s citátem

takže HYDRO čokoláda - asi nejlepší z testrů , dobrá rozpustnost a stravitelnost

pinacolada - chutově slabota
čoko+kokos - spíš mi to přišlo jako jenom kokos ale dobrá chut

díky za vzorky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky.

Hydro čokoláda - prašnost a rozpustnost (300ml voda) v pohodě. Se stravitelností taky žádné problémy. Chuť dobrá, i když by mohla být lehce výraznější; žádná hořkost.

Whey - prašnost, rozpustnost (300ml voda) & stravitelnost opět bez problémů.
Chuť pinacolada - v životě jsem to neměl, tak nevím, jestli to tak chutnat má :D Pro mě něco neidentifikovatelného sladkého - kdybych dostal pixlu, tak bych ji dojel, ale sám bych si to nekoupil.
Čoko+kokos - cítit je spíše kokos, čokoláda by mohla být výraznější, jinak v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě děkuji za vzorky.

Hydro - čokoláda
Absolutně neshledávám žádná negativa, co se týče rozpustnosti, pěnivosti i stravitelnosti, úplně vše v pořádku. Navíc velice chutné, dokázal bych si to představit i trochu víc hořké, aby vynikla více chuť, ale i takto mi to chutnalo.

100 Whey protein
U whey mi přišlo, že trochu více pění, ale nic hrozného. Čokoláda-kokos byla příjemná chuť, dokázal bych ji pít pravidelně, naopak u pina colada mi vadila dost výrazná sladkost, jendnou za čas na obzvláštnění proč ne, ale pravidelně bych to pít nemohl.[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jim1282


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2017 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou děkuji za vzorky.

Hydro připravené v 250 ml vody chutnala dobře. Chuť nebyla příliš výrazná což mi osobně vyhovuje.

100 % Whey Protein v příchuti čoko-kokos a piňakoláda. Protein poměrně dost pění, ale pěna jde ze šejkru bez problémů vypít, tudíž mi vůbec nevadí. Jinak nemám proteinu co vytknout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky, rozpustnost a chuť je OK, v rámci whey proteinu asi nic jiného posuzovat nemůžu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozlicek


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydro čokoláda - chuťově ze vzorků nejlepší, což mě překvapilo. Příjemná chuť čokolády, která by se dala pít dlouhodobě.

100 Whey - vyšší pěnivost oproti jiným proteinům, které běžně používám. Chuťově zklamání. Jak čoko-kokos, tak piňa colada na mě působily příliš "uměle" a větší balení bych měl zřejmě problém dopít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eror


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. V prvom rade ďakujem za vzorky.
Chuťovo mi najviac sadla čokoláda (Hydro), následne čokoláda-kokos. Pina Colada je chuťovo špecifická, pre mňa však špecifická v dobrom slova zmysle. Miešal som s vodou (300ml)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hydro Whey a nové příchutě 100% Whey protein od Nutrendu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: