Czech Army Strongman 2017 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Czech Army Strongman 2017  Úvodní stránka -> Strongman -> Czech Army Strongman 2017
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karci


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 12:48 pm    Předmět: Czech Army Strongman 2017 Odpovědět s citátem

CZECH ARMY STRONGMAN 2017

Po konferenčních jednáních a společenském večeru nastal třetí den setkání (sobota 9. 9. 2017), kde bylo na programu sportovní klání. Účastníci sportovního dne se zapojili do silových soutěží v rámci dalšího ročníku Czech Army Strongman a ti, kteří neholdují činkám se zapojili do turnaje v malé kopané nebo si mimo soutěž zastříleli na laserové střelnici aj.

Návštěvníci si také mohli vyzkoušet Army Family Test, který je určen všem ve věku od 6 do 65 let, bez běhu, tedy jen silové části.

Celou akci moderoval Strongman a Powerlifter Jiří Tkadlčík spolu s ředitelem Komunitního centra pro VV a také v minulých ročnících soutěžícím Ing. Karlem Černochem.
A i pomáhal :-):


V rámci akce proběhly ukázky i Workoutu, kluků z Workout Brno a další ukázky včetně exhibice Jirky Tkadlčíka, který sám rozjel Tatrovku, kterou zapůjčilo Technické muzeum Brno a řídil Martin Šebela, nechal se ustrojit a „osadit“ dvěma workouťáky a další.

Děkujeme tímto nejen jemu, za celou show, ale také sponzorům např. fanutrition a mtt-brno za hodnotné, věcné ceny závodníkům. Děkujeme Stronggearu za kompletní soutěžní vybavení, společnosti EREBOSDRINK za jejich skvělé nápoje, a ještě jednou Technickému muzeu Brno za zapůjčení těžké vojenské techniky. V průběhu spestřili program i holky od Redbullu.

Stejně tak děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a bylo to více než 30 dobrovolníkůz řad spolku Československý legionář a lidí kolem centra. Je nutno poděkovat Komunitnímu centru za vytvoření skvělého zázemí soutěžím, soutěžícím, návštěvníkům, čímž splnilo na více něž 100 % svoje poslání a také v neposlední řadě Univerzitě obrany, za koordinaci, spoluorganizaci a prostory, které jsme v tento den obsadili stovkami přihlížejících, mezi nimiž byla celá řada i válečných veteránů, z nichž někteří byli na centru a podobné akci poprvé, VN Brno za poskytnutí lékařského dozoru a prostě všem.

Děkujeme rovněž za poskytnutí záštity nad celým mezinárodním setkáním, jehož součástí sportovní den byl ministru obrany, rektoru UO, primátorovi města Brna i Jihomoravskému kraji za přispění do vínku.

Doufáme, že se příští rok akce i počasí vydaří tak jako tomu bylo letos. Bylo parádně.

Na viděnou na 9. ročníku!

Výsledky:
Ženy:
1. Mária Kubičková
2. Simona Hertlová
3. Julie Švecová

Muži mrtvý tah:
1. Marek Michalský
2. Michael Lenčéš
3. Jiří Ledvina

Družstva:
1. Spal Gym
2. Univerzita obrany
3. Tři jednorožci


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Czech Army Strongman 2017
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru