Česká fóra o AAS


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Česká fóra o AAS  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Česká fóra o AAS
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
attorney


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 3:03 pm    Předmět: Česká fóra o AAS Odpovědět s citátem

Víte někdo o nějakých českých? Pochopil jsem, že tady v zájmu větších prodejů na eshopu se o tom taktně mlčí, stejně jako na konkurenčním eshopu kul......com (provádí mi to tu autocenzuru), ale vzhledem k tomu, že dneska na tom jede každý od prvního dne v posilovně, tak by mě zajímalo, jestli jsou nějaká česká fóra o tom. Pochybuju, že by všichni uměli tak dobře Aj, aby to lovili v zahraničí. Předpokládám, že mi to tu rychle zablokují, tak můžete psát kdyžtak do zpráv. Díky, mějte se.

Btw stojí to tu dost za ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom blb by lovil info o AAS na forech, kor na českých.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 3:28 pm    Předmět: Re: Česká fóra o AAS Odpovědět s citátem

1) Věta "v zájmu prodejů na eshopu" není pravdivá.

2) "Dneska na tom jede každý od prvního dne v posilovně" je jen Tvůj pocit, možná z nějaké "sociální bubliny", ve které žiješ. Což nemyslím ani náznakem zle, spousta lidí myslí, že to, co vidí v bezprostřední blízkosti kolem sebe, automaticky platí všude - neplatí.

3) AAS nepoužívej, větší svaly/síla Ti za starosti, co negativního Ti to může přinést a mnoha lidem i skutečně přinese, nestojí.

4) No a když myslíš, že "stojí to tu dost za ...", tak sem nechoď, to je přece prosté.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Douglas


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se tu může prodávat výživa pro zvířata, která je ovšem i prodejcem zamýšlena hlavně pro lidi, tak nějaký ten prohormon, nebo sarm se tu kliďo ztratí, hlavní je zisk... Za chvíli by tu mohli být i levné konzervy, nebo vločka s močovinou, to by to rostlo!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavní není zisk, hlavní je pocit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 11:47 pm    Předmět: Re: Česká fóra o AAS Odpovědět s citátem

attorney napsal:
Víte někdo o nějakých českých? Pochopil jsem, že tady v zájmu větších prodejů na eshopu se o tom taktně mlčí, stejně jako na konkurenčním eshopu kul......com (provádí mi to tu autocenzuru), ale vzhledem k tomu, že dneska na tom jede každý od prvního dne v posilovně, tak by mě zajímalo, jestli jsou nějaká česká fóra o tom. Pochybuju, že by všichni uměli tak dobře Aj, aby to lovili v zahraničí. Předpokládám, že mi to tu rychle zablokují, tak můžete psát kdyžtak do zpráv. Díky, mějte se.

Btw stojí to tu dost za ....

Jestli neumíš ani anglicky, tak bych o ASS vůbec neuvažoval
Jestli nemáš doktora, který se o tebe bude "starat", tak bych o tom tuplem neuvažoval.
To že na tom jede každý je úplná kravina, v posilovnách kam chodím v krajském městě tam takových lidí bude (výrazně) méně než 10% (aspoň podle vzhledu a vah které lidi dávají...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono dnes už to je tak že sypu aj začiatočníci a na nich to nevidno či objemovo či silovo poznám osobne takto par ludí čo sypu a benčuju 100 kilo na serie a tahaju 140
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mých výzkumů jsou to téměř dvě procenta dospívajících chlapců z celé populace. Mezi těmi, kteří navštěvují pravidelně fitnesscentra, může jít už o desítky procent," uvádí Ladislav Pyšný, sportovní lékař z pražské Fakulty tělesné výchovy a sportu, který se specializuje na problematiku dopingu.

Vyjádření je staršího data. Tudíž lze spekulovat, zda je to dnes lepší či horší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně by to chtělo vědět jak v té své studii k těm číslům došel. Když pominu "fitness-továrny" typu WCF a BBC, tak zrovna s tímhle nikdo nikdy až tak velké tajnosti nedělal ... ono to ani moc nejde, když se v těch menších fitkách velká část štamgastů viděla několikrát do týdne. A má zkušenost je taková, že z nesoutěžních cvičenců:-) sypala tak desetina, a z toho cca polovina spíš příležitostně ... buď to chtěli zkusit, nebo jednou dvakrát do roky tam něco nepříliš sofistikovaného a nákladného poslali.

Co se zmíněných "továren" týče, ani tady to nebude příliš jiné ... ostatně, tam spíš frčí nějaká raw strava a zelený ječmen:-))), než hardcore BB.

Jak přišel na ty desítky procent by mne fakt zajímalo.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"vzhledem k tomu, že dneska na tom jede každý od prvního dne v posilovně" - to je hlupost. Mozno to tak funguje v nejakych hardcore powerliftovych gymoch ale v beznej posilke to moze byt tak do 10% - tolko moj kvalifikovany odhad.
Ono nie uplne kazdy kto dviha viac ako ja/vyzera lepsie ako ja je sypac, cez to sa musis preniest :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Treba si uvedomiť aj to, že posilňovne sú tie miesta, ktoré priam "zvádzajú" na užívanie AS.... Prečo ? Niekoľko percent návštevníkov fitness centier užíva steroidy... A po ďalšie, aj tí čo neužívajú keď sú väčší než ty, alebo ja, tak ich môžeš chcieť dohnať (ak ti na tom tak záleží)... Ak to nepôjde naturálne, a budeš chcieť byť väčší než si (aby si patril k tým najväčším ktorých stretáš v posilke), tak buď budeš žrať ako lokomotíva a prepchávať sa gainerom či žrať aj tesne pred spaním nejaké tvarohy, alebo proste siahneš po AS... skôr či neskôr...

Odkedy cvičím doma (ale komplexne, mám to fakt premyslené), už ma nezaujíma ani kreatín... Už sa s nikým vedľa mňa pučiacim ťažké váhy neporovnávam... Nemám už na mysli nikdy pocit typu "No, pred dvoma mesiacmi som bol väčší než teraz...lebo teraz som týždeň nemohol cvičiť a trochu menej som jedol.... Hneď si to všímnú ostatní čo ma poznajú, a budú sa v hlave so mnou porovnávať, a hovoriť si "Ech...je nejaký menší než minule, už to nie je "ono"..."......"...

Na druhej stráne - ÁNO, kto chodí cvičiť do fitka, ten bude viac dbať na to, aby bol čo najväčší (či už s AS, alebo bez AS).... kvôli tomu porovnávaniu sa s ostatnými "v jeden moment, naživo", kvôli tomu, že tam chodia ženy, atď.... Ale ten kto cvičí doma, no fakt premysleným spôsobom (čiže precvičí všetko ako má precvičiť), ten ušetrí peniaze za vstupy, ČAS na cestu do posilky a späť, a keďže sa neukazuje v tielku na oči ľuďom X krát týždenne počas celého roka, nebude musieť tak veľa jesť či užívať toľko doplnkov, aby bol spokojný so svojou veľkousťou aj vo "fitness centrovej konkurencii". Zas na druhú stranu - ak sa niekto potrebuje ukazovať sa, ten sa doma nebude mať komu. A keď niekto potrebuje v posilke aj pokecať, alebo utužovať kamarátske vzťahy (chodiť tam s kamošmi napríklad), ten to tiež nemôže spraviť v domácich podmienkach, hlavne ak cvičí v byte, a nie v pivničných priestoroch...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ptát se na fórum, jež se do značný míry v pravidlech diskuze distancuje od anabolik, na „konkurenční“ fóra o AAS, je vrchol marnosti, abych byl zdvořilý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens ty si fakt retardovany porovnavat sa s niekym a chciet byt najvačší a dokazovat si ego? Ti drbe? to je ako merať si pipíky to robia absolutne nuly čo maju nizke sebavedomie a maleho vtaka tak si to kompenzuju posilkou... Sorry ak si sa v tom našiel čo očividne hej... JA v prvom rade pozeram na svoj ciel na seba seba a seba a neporovnavam sa s nikym kazdy ma iny ciel niekdo ide rok objemovku potom dietu a pripravu na sutaž iny cvici pre seba iny lebo je to pre nho zivotny styl další zo zdrav. dovodov takže tak... Ja som tiez dvihal slusne vahy tu v gyme teraz som schudol a čo sa mam posrať? :D že sa nemožem rovnať s tymi čo predtym? Absolutne to moje ego netrapi a kludne si dam aj 40 kil na benč a?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mám tiež toto občas, že mám ľahký tréning s pidi váhami a borec vedľa mňa drtí naplno, tak sa trošku hanbím že nepriložím a vyzerám ešte slabší ako som Z dlhodobého hľadiska som na tom možno aj lepšie než on, no viem to iba ja

Vekom ale toto riešim čím ďalej, tým menej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdy (skoro!) dospeje do toho momentu kedy zistí že ked da EGO bokom cvičí sa omnoho lepšie... Ja som tak raz jednemu nastrielanemu povedal čo si nezloží ked nevladze... On pozrel a povedal ze nemože. Som sa usmial a hovorím ego čo a len sa pousmial
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Česká fóra o AAS Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: