Stojka na rukou - jak ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Stojka na rukou - jak ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Stojka na rukou - jak ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra89


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 9:01 pm    Předmět: Stojka na rukou - jak ? Odpovědět s citátem

Čau, vždycky jsem chtěl umět stojku na rukou , rozhodl jsem se že se to chci naučit :D cvičím cca 2 roky, tlustý nejsem, ale když jsem se o to pokoušel, vůbec nic , totální fail . Nevíte o nějakém způsobu jak se na stojku učit ? Nemám vůbec šajňu jak na to .. díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napis nekomu jmenem Moocha tady na foru. Ten ji (mimo dalsiho) uci, treba te nasmeruje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Apollo22


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiež ju už nejaký ten piatok trénujem, síce ju stále robím ešte o stenu ale na takých 10 sekund sa viem už udržať bez opory. Základ je sústrediť sa na dlane a rozložiť na ne celu váhu. Podobne ako pri drepe palec-päta-malíček čo radí Petřík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fangorn


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako prvni bych doporucil naucit se stabilni stoj na hlave, je to podstatne jednodussi a budes to mi jako odrazovy mustek pro stoj na rukou. Se stojkou zacinat s oporou nohou o stenu (zady ke stene) a postupne se snazit kontakt nohou se zdi minimalizovat. Dobre je zaradit chozeni po rukou s nohama na stene - vicemene z kliku s nohama oprenyma o stenu az do stojky (celem ke stene). Zezacatku je potreba, aby si ramena zvykly na trosku delsi konstatni zatez a pak aby se telo naucilo mobilizovat svaly udrzujici balanc ve stoji na rukou - vubec to neni o sile, ale o schopnosti zapojit spravny svaly. Mnohem efektivnejsi, nez to drtit 1x - 2x tydne treba hodinu je venovat tomu kazdy den 10 - 15 min. I tak to ale potrva peknych par tydnu/mesicu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když dáš vyhledávání na youtrubce tak ti to najde hromady videí jak na progres u stojky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Stojka na rukou - jak ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: