Dante Log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 42, 43, 44  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dante Log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dante Log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deň 6 - "medium heavy"

Pauzy 2:30 min.


Mobilita

TLAK

Dotlak na rovnej lavičke úzkym úchopom

5x2x107,5kg

Tlak na šikmej lavičke s jednoručkami - cca 40 stupňov

3x2x26kg
pauza dole aj nad hrudníkom 2 sekundy

DREP

ATG Predný drep

2x2x80kg
pauza dole aj na paralele 2 sekundy

ATG Olympijský drep

2x2x90kg
pauza dole aj na paralele 2 sekundy, širší postoj

Podrep

2x140kg

DOPLNKY

Predný drep - ATG, ruky predpažené

2x8x45kg

Pendlayove príťahy podhmat široko

10x60kg
7x60kg

Mŕtvy ťah s činkou za telom

2x7x45kg

Zapažovanie v stoji unilaterálne

20x13kg
15x15kg

Krk

2x12xHW+5kg

Tricepsový tlak v ľahu unilaterálne

12x8,5kg
10x8,5kg

Sed-ľah s činkou vo vzpažení

2x9x32,5kg
6x32,5kg


Vrece 20 min.netto
Strečing


Dnes to bolo trochu ťažšie lebo som, pár hodín predtým, niekoľko hodín búral steny v Balunej posilovni. Bolo to cítiť na drepoch aj tlakoch, ale zvládnuté aj tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2017 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes ráno som vstal rozsekaný na rešeto a šiel 6 hodín nosiť klavíre a skrine. Teraz bude zasa niekoľko dní voľnejších lebo nevládzem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posledný týždeň som ešte o niečo viac priškrtil kalórie a dnes ráno váha ukázala 99 kg. Tento rok som asi ešte pod 100 nemal V podstate nerobím nič iné len to, že takmer nejem junk a najem sa až vtedy keď som vyslovene hladný. Porcie neobmedzujem, normálne nakladám aby som sa poriadne zasýtil. Dúfam že to neohrozí výkonnosť, ale zatiaľ trénujem s menšími váhami, tak by nemal byť problém. Cvičiť som chcel včera ale sedel som nad knihami pol dňa, tak zatrénujem dnes.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera mal byť tréning, ale mal som 23. narodeniny, tak som šiel radšej do krčmy. Nejaké rundy som síce popil, ale zámerne som predtým dal o jedno jedlo menej čo malo jak efekt kalorického okna, do ktorého som vložil ten chlast a druhak som sa na relatívne prázdny žalúdok skôr pripil, takže aj ekonomická stránka veci bola splnená

Ani potom som už nič nejedol, takže ráno som vstal odvodnený a mal len 98 kg, pričom James Howlett sa ma snažil presvedčiť, že neváži až o toľko viac ako ja (jasné, 117 kg vyžraté prasa a 98 kg krásny poloherkules to je skoro to isté ty kkt) a preto je ako absolútne, tak aj na prepočet silnejší ako ja a polovica vesmíru.

Dnes som chcel zacvičiť už konečne ale zasa musím sedieť pri knihách, takže tréning bude až zajtra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deň 7 - "medium heavy"

Pauzy 2:30 min.


Mobilita

MŔTVY ŤAH

Deficitný mŕtvy ťah

2x2x142,5kg (2x25kg pod nohami, malé 20ky)

Deficitný mŕtvy ťah s pauzou po odlepení

2x2x125kg (2x25kg pod nohami, malé 20ky)

Doťah spod kolien

2x192,5kg

TLAK

Tlak na šikmej lavičke s jednoručkami - cca 40 stupňov

5x2x26kg
pauza dole aj nad hrudníkom 2 sekundy

Dotlak na rovnej lavičke úzkym úchopom

3x2x107,5kg

DOPLNKY

Sumo mŕtvy ťah

2x8x55kg

Horná kladka príťahy široký nadhmat

7x55kg
6x55kg
Táto kladka v Opále je akási ťažšia než čo bola v starom gyme. 40kg postačí.

Rumunský mŕtvy ťah

10x100kg
8x100kg

Upažovanie v stoji unilaterálne

16x8,5kg
10x8,5kg

Výpony na lýtka unilaterálne

18xBW+22,5kg
15xBW+22,5kg

Bicepsový zdvih v stoji unilaterálne

20x9kg
15x9kg

Sed-ľah s činkou vo vzpažení

2x10x32,5kg
8x32,5kg


Vrece 10 min. netto - mal by som chodiť v iný čas, oni tam majú tie seansy jogové do 20:40 a potom nestihnem viac
Strečing


Z nejakého dôvodu sa mi mrtvoly zdali trochu unavenejšie než by som čakal. Ťažko hodnotiť keď tam stále je veľká rezerva ale aj tak. Ako udržiavať naturálne rozumné % tuku a neslabnúť pri tom ako hovno?

Skúsim ísť také vlny že v deň tréningu + deň pred kvôli výkonu a deň po kvôli regenerácii, zdvihnem kalórie nahor a v ostatné dni zasa uberiem. A najbližší tréning je ťažší než bol tento, takže uvidím či to funguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bogey


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten trening ides podla seba alebo to mas od niekadial?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Da sa ist naturalne ked maš nizke % BF a chceš ist silovo ale musíš byt ektomorf alebo dokonale poznat telo a nežrať sračky a pomaly naberať a posúvať sa hlavne shcudnut na to % tuku a už odtial pomaličky naberať a neprasiť ale zas si treba odopriať jedlo a junk...
Ja som naštastie ektomorf takže možem aj ten junk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tréning mám svoj podľa toho, kde mám slabiny. Ale oproti minulosti som urobil pomerne zásadnú zmenu a to, že pri skladbe som použil aj Prilepinovu tabuľku. Ja som mal často tendencie ísť až za hranicu a prepaľovať. Toto ma drží na uzde, všetko je presne rozpísané a zacyklované.

Mám to rozdelené do 3 vln. Najbližší tréning bude posledný a najťažší doposiaľ. Stále však nechávam rezervu. Druhá vlna začne zníženou intenzitou a vyšším objemom, ale obecne bude ťažšia. Tam už v závere idem "súťažnou technikou" nazvime to. Žiadne že drepy vpredu a tak. Tretia vlna bude najťažšia a cieľom na konci bude vycibriť silu z tých accesories do základných cvikov.

Jedlo - no ja som former skinny fat bitch , takže nič moc. Ale snažím sa nedávať úplný junk a obmedziť kalórie keď netrénujem, resp.keď netrénujem až tak tvrdo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bogey


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No podla mna tam mas zbytocne vela tych variacii...nehovorim ze nemaju vyznam ale niekedy je lepsie jednoducho viac praktizovat hlavny lift a k tomu dajme tomu 1-2 doplnky podla slabin ako ist vsetky mozne variacie co existuju.Zbytocne komplikovanie,nerdovanie okolo toho.

Tak isto ako kebyze sa chcem napr zlepsit v tenise tak nebudem este zaroven hrat squash,badmington,stolny tenis a neviem co vsetko mozne len pretoze to je podobne tak tak isto nemusim robit vsetky variacie mrtveho tahu alebo drepu ako pauza vo vsetkych moznych bodoch,hore nohami,medzi nohami a neviem co vsetko.Podla mna ked uberes zo vsetkych tych variacii a viac sa zameras na hlavne lifty a zosilnet v nich tak sa skorej dostanes k tomu 550 totalu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosto som si jedného dňa skúsil niečo relatívne blízko maxka a sledoval, kde je najťažší bod. Trebars od hrudníka mi 100kg vystrelilo na bench, ale dotlak bol citeľne pomalší. Preto robím čisto len dotlaky aby zosilnel triceps. No a aby som precvičil aj prsia a ramená, tak idem šikmý bench takým širším gripom. A stopnem to dole aby som viac zaťažil tieto partie. Ostané cviky tiež idem podobným princípom. Zas tak komplikované to nie je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz dlhsie ti chcem napisat. Podla mna mas uplne nezmyslene postaveny plan.
Tak ako to ides ty to ma vyznam kebyze sa dlho nezlepsuje ako advanced lifter.
Ale bez urazky ty si este zaciatocnik, treba sa viac sustredit na velku trojku, ktomu dat doplnky podla problemovych partii a netreba viac vymyslat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Keď nedám vo všetkom osobák na konci cyklu, tak ste mali pravdu a cvičím totálne chujoviny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bogey


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Prosto som si jedného dňa skúsil niečo relatívne blízko maxka a sledoval, kde je najťažší bod. Trebars od hrudníka mi 100kg vystrelilo na bench, ale dotlak bol citeľne pomalší. Preto robím čisto len dotlaky aby zosilnel triceps. No a aby som precvičil aj prsia a ramená, tak idem šikmý bench takým širším gripom. A stopnem to dole aby som viac zaťažil tieto partie. Ostané cviky tiež idem podobným princípom. Zas tak komplikované to nie je.


Mrtvy bod (alebo najtazsi bod nech uz to nazveme akokolvek) budes mat vzdycky ked budes dvihat blizko maxka.To mame vsetci.Keby sme nemali mrtvy bod tak tu vsetci dvihame nekonecne vahy bez limitu.Podla mna to zbytocne riesis.Najlahsie sa dostanes cez mrtvy bod tak ze jednoducho zosilnes.Ked mas napriklad maxko 120 na benchi a najtazsi bod mas na lockaute tak ked to maxko zlepsis na 130 tak pri 120 uz ten mrtvy bod mat nebudes lebo uz to bude relativne lahke.Tak isto zavisi aj aku techniku pouzivas.Napriklad pri mrtvom tahu ked mas gulaty chrbat pri maxku tak najtazsi bod bude vzdy lockout.K tomu ti ale dotahy nepomozu lebo tie zacinas v uplne v inej pozicii a pravdepodobne bez gulateho chrbtu.Ked naopak tahas rovnym chrbtom tak najtazsi bod je zase vacsinou to odlepit od zeme.Cez najtazsi bod sa dostanes teda tak ze jednoducho zosilnes na tom danom lifte takze podla mna to zbyrocne az riesis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uvažujem takto:

Proste ak viem, že prsia a ramená mám na 120kg napr. a triceps len na 110kg v benchi, tak kým nezlepším slabinu, tak sa to nepohne. Ako reťaz ktorá vždy zlyhá na najslabšom článku. Keď idem len benč furt tak isto, tak aj zapojenie jednotlivých partií bude rovnaké ako doteraz a telo nebude mať dôvod na prispôsobenie sa vyššej záťaži. Ak slabú partiu zaťažím extra cvikom viac (logicky, pri dotláčaní napr.90kg keď ideš celú dráhu, nebude ten triceps tak stimulovaný, ako keď ideš len čiastkovo s napr.110kg v mieste, kde ten triceps zapájaš najviac), tak by mala aj rýchlejšie posilniť a dobehnúť zbytok.

Že tam mrtvy bod bude vždy, je jasné. Ale ak zakaždým tento o trochu posilním, tak to musí pomôcť predsa.


Veď to dáva zmysel do bodky Podľa mňa robím všetko dobre v tomto smere. Len robím šport, na ktorý nemám žiadne vlohy a trápim sa aj na nízkej úrovni v porovnaní s ostatnými ľuďmi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To, co pise Maciak mi dava smysl. Ja se nejvic posunul, kdyz jsem se odprostil od vsech nesmyslnych variaci a veci, ktere me akorat kurvily. Jak rika mistr Yoda, ty benchovat musis, abys bench lepsi mel :) A tak je to se vsim. Nejake dotahy, dotlaky, k hovnu. Pro nas hobiky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dante Log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 42, 43, 44  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: