Spalovače tuku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Spalovače tuku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Spalovače tuku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 11:39 am    Předmět: Spalovače tuku Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se jen zeptat, jestli opravdu pomáhají ty spalovače tuku (mán na mysli karnitin, synephrine atd.) nebo to moc poznat nejde ? Začal jsem teď běhat na páse po tréninku a kdyby to pomáhalo tak bych to klidně pořídil, ale jsem k doplňkům skepttický, tak se prvně optám , popř. zda není nějaká jiná forma (tím myslím jestli by se to dalo nahradit i klasickou variantou = kafe/čaj). Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 12:32 pm    Předmět: Re: Spalovače tuku Odpovědět s citátem

Zda-li půjdeš s váhou dolů, o tom primárně rozhodne jídlo a trénink, resp. poměr výdej energie vs. příjem. Pokud bude výdej větší, jít dolů by to mělo, pokud menší, nepůjde a žádný suplement tomu nepomůže. Suplementem typu spalovače můžeš pomoci dvěma věcem, jednak samotnému "spalování", jednak ale i tomu, že vydržíš víc (tzn. třeba déle vydržíš na páse, budeš mít intenzivnější trénink apod.), tzn. můžeš pomoci jednak přímo a jednak nepřímo (náročnější trénink = více odevzdané energie). Osobně bych spalovač (nějaký s kombinací kofein + synephrin) zařazoval, ale ber ho prostě jako třešničku na dortu, ne jako základ všeho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
0utsider


PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2017 8:18 pm    Předmět: Re: Spalovače tuku Odpovědět s citátem

Osobně mám dobrou zkušenost s kombinací Thermogenic Extreme, Synephrine a CLA. Pro udržení svalů BCAA, glutamin, protein. Váha jde dolů, svaly zůstávají (aspoň si to myslím na základě toho, že zvedám stejný nebo dokonce větší váhy). Ale jak píše admin jídlo je základ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Spalovače tuku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: