Dřep fail - vyhřezlá ploténka?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dřep fail - vyhřezlá ploténka?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Dřep fail - vyhřezlá ploténka?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abhudabi


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 4:11 pm    Předmět: Dřep fail - vyhřezlá ploténka? Odpovědět s citátem

Čaute lidi,

mám na vás dotaz.Právě jsem došel z fitka a stal se mně poprvé takovej fail při dřepování.Měl jsem naloženo 100kg moje maximum je 110kg asi 3-4x a tak jsem si byl celkem jistej že je to pohoda nicméně když jsem byl v pozici dole s činkou tak nevím asi jsem se přestal soustředit a rozklepali se mně kolena a myslel jsem že už činka letí dolů a tak v tom momentu,když jsem myslel že sto pro spadnu jsem se předklonil,zabral nahoru a trochu se vytočil do leva a jak jsem dal činku zpět do stojanu tak jsem se málem pos*al jak mě píchlo v zádech.Jde to hodně cítít na levé straně zad jakokdyby od ledviny.Spodek zad mám myslím celkem silnej a tak mě zajímá jestli to může byt nějaký sval nebo páteř popřípadě ploténka?Jsem celkem naštvanej kvůli tomu že další trénink asi vynechám.Co myslíte,má někdo zkušenosti?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dřep fail - vyhřezlá ploténka?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: