Prezidentske volby 2018


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Prezidentske volby 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo dostane vas hlas v I. kole?
Mirek Topolánek
10%
 10%  [ 4 ]
Michal Horáček
15%
 15%  [ 6 ]
Pavel Fischer
7%
 7%  [ 3 ]
Jiří Hynek
7%
 7%  [ 3 ]
Petr Hannig
0%
 0%  [ 0 ]
Vratislav Kulhánek
0%
 0%  [ 0 ]
Miloš Zeman
28%
 28%  [ 11 ]
Marek Hilšer
2%
 2%  [ 1 ]
Jiří Drahoš
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
squater


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 3:02 pm    Předmět: Prezidentske volby 2018 Odpovědět s citátem

Ahoj,
otazka zníi jasne - koho budete volit v I. kole prezidentskych voleb? A proc?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedině Zemana, a to i v eventuálním druhým kole. Alespoň na Hradě není nuda a občas nechybějí pikantérie. Snad to do voleb vydrží jeho ledviny či játra... To, co proti němu stojí, je odpad. Nechápu dvě věci: 1) jak někdo může volit Topolánka (zrovna, když ohlásí kandidaturu v den, kdy jeho „milenec“ Dalík jde do basy) a 2) naivitu Horáčka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se rozhoduji mezi dvěma kandidáty.
1) Drahoš - itneligentní člověk, akademik, konečně by tam byl někdo za koho bych se nemusel stydět
2) Topolánek - ať si říká kdo chce, co chce... zkušenosti z domácí politiky, bývalý premiér, je proevropský, jak sám říkal "v EU nepotřebuje jmenovku, aby věděli kdo to je". Ztotožňuji se s jeho názory ohledně EU, NATO, migrační krize...
samozřejmě i pan Drahoš ubírá své názory tím "správným" směrem.

Hlavní cíl je ale, aby tam nebyla ta ostuda, co tam je teď. Jasné je, že Zeman si zajistil velkou část voličů ANO tím, že si s Babišem navzájem ukazují pindíky a také voliče neonácků (SPD).
A ano, jsem pravicově orientovaný

EDIT: V anketě jsem dal hlas Drahošovi, ale je to u mne zatím 50/50 ... uvidím, jak se budou pánové nadále prezentovat
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hcetigol123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***

--
Prosím, nezakládejte si zde duplicitní účty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2017 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Jedině Zemana, a to i v eventuálním druhým kole. Alespoň na Hradě není nuda a občas nechybějí pikantérie. Snad to do voleb vydrží jeho ledviny či játra... To, co proti němu stojí, je odpad. Nechápu dvě věci: 1) jak někdo může volit Topolánka (zrovna, když ohlásí kandidaturu v den, kdy jeho „milenec“ Dalík jde do basy) a 2) naivitu Horáčka.

Zemana může teď volit jenom debil, zku*vený komunista nebo volič SPD a Babiše. Nechápu co se někomu může líbit na těch lidských troskách jako je Zeman a Ovčáček co lžou a chovají se jako dobytek.
Zeman se chová jako žumpa, nastavuje anál Rusku, Číně a vždycky když si myslíme, že dosáhl naprostého mravního dna, překvapí nás on nebo ten pitomec Ovčáček o opaku.
+ Už to absolutně zdravotně nedává a drží ho tam pravděpodobně jenom ti vyžírkové co jsou na něj napojení.

Já budu volit druhého nejsilnějšího po Zemanovi (aby nevyhrál Zeman), což je podle kurzu sázkových kanceláří J. Drahoš. Kdokoli z ostatních kandidátů je lepší než Zeman, snad i ten Topolánek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rage_cz18


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2017 10:28 pm    Předmět: Drahoš ne! Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Zemana může teď volit jenom debil, zku*vený komunista nebo volič SPD a Babiše. Nechápu co se někomu může líbit na těch lidských troskách jako je Zeman a Ovčáček co lžou a chovají se jako dobytek.
Zeman se chová jako žumpa, nastavuje anál Rusku, Číně a vždycky když si myslíme, že dosáhl naprostého mravního dna, překvapí nás on nebo ten pitomec Ovčáček o opaku.
+ Už to absolutně zdravotně nedává a drží ho tam pravděpodobně jenom ti vyžírkové co jsou na něj napojení.

Já budu volit druhého nejsilnějšího po Zemanovi (aby nevyhrál Zeman), což je podle kurzu sázkových kanceláří J. Drahoš. Kdokoli z ostatních kandidátů je lepší než Zeman, snad i ten Topolánek.



Takže budeš volit člověka, který bude vrchním alpynistou ve zdolávání zadků EU, člověka, který není schopný sestavit rozumnou větu a někoho, kdo udělá vše podle toho, co mu ostatní nadiktují. To ti teda gratuluji.

Ano Zeman není ideální volbou, je nemocný a nevypadá to s ním příliš dobře. Ale je to alespoň člověk, který si stojí za SVÝM názorem (i když to zrovna není in) a umí se velmi dobře vyjadřovat (o velmi dobré znalosti cizích jazyků ani nemluvím). Ano párkrát řekl něco, co nebylo vhodné, ale že bych si kvůli tomu trhal žíly a křičel, že nejsem Čech, to je fakt mimo. No je vidět, že masáže médií asi pracují tak jak mají. Pokud si mám vybrat mezi Zemanem a Drahošem, má volba je naprosto jasná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xavo


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 12:53 am    Předmět: Re: Drahoš ne! Odpovědět s citátem

Rage_cz18 napsal:
(o velmi dobré znalosti cizích jazyků ani nemluvím)

vis, co je to pasy?

Rage_cz18 napsal:
alpynistou


slusny cech detected
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hcetigol123
(ban)


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***

--
Prosím, nezakládejte si zde duplicitní účty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Roper napsal:
Jedině Zemana, a to i v eventuálním druhým kole. Alespoň na Hradě není nuda a občas nechybějí pikantérie. Snad to do voleb vydrží jeho ledviny či játra... To, co proti němu stojí, je odpad. Nechápu dvě věci: 1) jak někdo může volit Topolánka (zrovna, když ohlásí kandidaturu v den, kdy jeho „milenec“ Dalík jde do basy) a 2) naivitu Horáčka.

Zemana může teď volit jenom debil, zku*vený komunista nebo volič SPD a Babiše. Nechápu co se někomu může líbit na těch lidských troskách jako je Zeman a Ovčáček co lžou a chovají se jako dobytek.
Zeman se chová jako žumpa, nastavuje anál Rusku, Číně a vždycky když si myslíme, že dosáhl naprostého mravního dna, překvapí nás on nebo ten pitomec Ovčáček o opaku.
+ Už to absolutně zdravotně nedává a drží ho tam pravděpodobně jenom ti vyžírkové co jsou na něj napojení.

Já budu volit druhého nejsilnějšího po Zemanovi (aby nevyhrál Zeman), což je podle kurzu sázkových kanceláří J. Drahoš. Kdokoli z ostatních kandidátů je lepší než Zeman, snad i ten Topolánek.


Nekandiduje přece Ovčáček, nýbrž Zeman. Klidně překousnu, že je alkoholik, že má někoho, kdo za něj vše až divně vyžehlí, že měl v týmu homosexuálního dobytečka na metamfetaminu, než aby na Hradě existoval někdo jako Topolánek... A co se týče ostudy, tak tu nemá cenu řešit, když ČR má ve světě z ostudy second hand.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hcetigol123 napsal:


Zeman ikdyž skoro na voziku je porad inteligentnejsi jak ostatni kandidati dohromady.

... ze Zeman pravdepodobne vyhraje.



To první je blbost. Zeman není inteligentnější než Drahoš, a ani nějak výrazně víc než Horáček a Kulhánek. Ale ... jednak má pro politiku jako takovou prostě talent, jednak se v ní motá už hrozně dlouho, takže v rámci ČR v tom umí chodit. Takže ano, čistě z hlediska politické obratnosti je a tom z kandidátů jasně nejlépe. Otázkou je, zda je to u funkce prezidenta to hlavní (pro něco jiného než být zvolen).

Jinak aby bylo jasno, Zemana jsem podporoval ( i když tenkrát to byly samozřejmě jen sympatie, bo přímá volba nebyla) už při jeho první kandidatuře, a dohromady 3x jej i volil. A pořád jsem přesvědčen, že v minulých volbách byl z kandidátů tím nejlepším. A s cca první polovinou jeho funkčního období jsem v zásadě spokojen. Druhá půle už je ale podle mne fakt cesta do kopru. Zeman byl vždy ješitný a šlo mu primárně o jeho ego, ale dřív to uměl celkem řídit, stejně tak měl vždy "talent" mít okolo sebe fakt neskutečný "materiál". Už ve vládě. Ale opět to většinou nějak zvládl uřídit. Bohužel, stárneme všichni a jemu jak ubývají síly a horší se jeho zdraví, tak už oboje uvedené řídit nezvládá a celkový dojem je čím dál horší.

Za mě to prostě chce někoho nového, byť ten výběr je hodně smutná věc (ale furt lepší než do PS:-). Zejména proto, že tandem Zeman&Babiš nám byl čert dlužen. V prvním na to asi hodím bobek, nebo to dám Horáčkovi, v druhém Zemanovu protikandidátu.

Samozřejmě se nehádám, že Zeman asi vyhraje (což ale není sám o sobě důvod jej volit), ale celé funkční období nevydrží. Což nicméně opět není důvod jej (ne)volit.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
... než aby na Hradě existoval někdo jako Topolánek...


Na tomto přístupu z obecného hlediska něco je, ale šance Topola na druhé kolo je tak malá, že nemá cenu se jí zabývat. Ve druhém to bude asi Drahoš, malou, ale furt šanci má Horáček ... ale hooodně malou.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic proti, ale Zeman už dalších 5 let nevydrží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hcetigol123
(ban)


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***

--
Prosím, nezakládejte si zde duplicitní účty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mého názoru vyhraje v druhém kole Zeman proti Drahošovi. Moc ho nemusím, ale asi nemá protikandidáta. Ještě by mohl překvapit Topolánek. Zbytek je bez šance.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každý kandidát má vždy něco, co mi více či méně vadí, ale za posledních 14 dní jsem viděl spoustu debat, kde byli všichni a pak samozřejmě nějaké duely a musím říct, že Fisher všechny vždycky neskutečně převálcuje svoji rétorikou a přináší do debaty zcela unikátní a zajímavé postřehy. Schválně se podívejte na duel na Seznam zprávách Fisher vs. Drahoš, to byl pro mě osobně moment, kdy jsem začal Fishera více sledovat.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: