Epochální výlet pana Kelta do minulosti


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Epochální výlet pana Kelta do minulosti  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Epochální výlet pana Kelta do minulosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten program co sis vymyslel je samozřejmě hovadina, která ti nebude dlouhodobě fungovat. Já nevím, proč se začátečníci snaží vymýšlet pořád dokola něco svého. Odjeď si Korte. Tisíckrát ověřený primitivní program. Na něm uvidíš jednak jak jsi schopný regenerovat a snášet 3x týdně velkou trojku, stejně tak jako z něj pochopíš, jak má takový program vypadat...

Tabulku na silovou část nalezneš tady, objemovou jsem si upravoval podle sebe (není od věci začínat ibjem někde na 50-55%)...

http://leteckaposta.cz/811152946
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celtik


PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2017 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Před svátkama trochu chaos, nebyl nějak čas ani chuť psát log, ani to tu číst. Po Novém roce budu zase zapisovat normálně.

Olejňasi, uposlechl jsem v podstatě tvoji radu ještě předtím, než jsem si to přečet, a nic nového nevymýšlel. Teď jedu tréningy dle prilepinovy tabulky z powerlifter tečka cz.
Korte, to bude spíš objemovej tréning ne? Kouknu na to díky ... ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Epochální výlet pana Kelta do minulosti Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: