Skákání přes švihadlo



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Skákání přes švihadlo  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Skákání přes švihadlo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 12:36 pm    Předmět: Skákání přes švihadlo Odpovědět s citátem

Zdar, zajímal by mě váš názor na skákání přes švihadlo jako cardio. Dříve jsem jen běhával, ale teď mi poradil kámoš a i jsem se díval na YTB že na hubnutí je skákání přes švihadlo super věc, co si o tom myslíte ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 12:41 pm    Předmět: Re: Skákání přes švihadlo Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Zdar, zajímal by mě váš názor na skákání přes švihadlo jako cardio. Dříve jsem jen běhával, ale teď mi poradil kámoš a i jsem se díval na YTB že na hubnutí je skákání přes švihadlo super věc, co si o tom myslíte ?

Skákání přes švihadlo je vynikající kardio, pokud máš prostor a můžeš dupat (třeba v paneláku nedoporučuji). Nicméně nepočítej s tím, že to bude mít nějaký zásadní vliv na hubnutí. K tomu slouží kontrola jídla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Melán


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 2:36 pm    Předmět: Re: Skákání přes švihadlo Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Petr Melán napsal:
Zdar, zajímal by mě váš názor na skákání přes švihadlo jako cardio. Dříve jsem jen běhával, ale teď mi poradil kámoš a i jsem se díval na YTB že na hubnutí je skákání přes švihadlo super věc, co si o tom myslíte ?

Skákání přes švihadlo je vynikající kardio, pokud máš prostor a můžeš dupat (třeba v paneláku nedoporučuji). Nicméně nepočítej s tím, že to bude mít nějaký zásadní vliv na hubnutí. K tomu slouží kontrola jídla.


Jídlo vyřešené mám, akorát mám k plánku napsané jen "nějaké kardio" tak co jsem se díval na net tak to švihadlo mě zaujalo ... cvičím ob-den, takže švihadlo stačí třeba 2-3x týdně ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Skákání přes švihadlo
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: