Prezidentske volby 2018


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Prezidentske volby 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo dostane vas hlas v I. kole?
Mirek Topolánek
10%
 10%  [ 4 ]
Michal Horáček
15%
 15%  [ 6 ]
Pavel Fischer
7%
 7%  [ 3 ]
Jiří Hynek
7%
 7%  [ 3 ]
Petr Hannig
0%
 0%  [ 0 ]
Vratislav Kulhánek
0%
 0%  [ 0 ]
Miloš Zeman
28%
 28%  [ 11 ]
Marek Hilšer
2%
 2%  [ 1 ]
Jiří Drahoš
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
mysH


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska se na FB v jedný skupině objevilo tohle .. jako vlastně překvapilo by to ještě někoho ?
ze to kontrasignuje premier je jen tresinka ..

==
Je jasné, proč se ing. Babiš chce nechat vydat hned! Je to proto, aby prezident Zeman stačil zastavit včas jeho trestní stíhání (abolice). Babiš moc dobře ví, že i když se bude Zeman bránit proti Drahošovi tím, že je "vítač" a i když spousta lidí tomuto nesmyslu uvěří, hlasy Drahoše, Hilšera, Fišera a Horáčka, kteří byli "vítači" všichni, Zemana prostě mohou porazit. Proto musí spěchat! A to jsem si říkal, že už o Babišovi nenapíšu ani slovo, že mi za to nestojí. Zase mě dostal :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Prezident by v první řadě měl plnit funkci reprezentační ...


Hm, tak to tu bylo naposledy za TGM. Pak už jen menší a větší hrůza. I když zrovna TGM se jen na nějakou reprezentaci rozhodně neomezoval:-).

Možná bychom si u toho letošního výročí mohli říct něco ve smyslu "co jsme si, to jsme si" a pozvat sem zase někoho z arcidómu ... stejně nám za Rakouska bylo nejlíp:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Spazik napsal:
Prezident by v první řadě měl plnit funkci reprezentační ...


Hm, tak to tu bylo naposledy za TGM. Pak už jen menší a větší hrůza. I když zrovna TGM se jen na nějakou reprezentaci rozhodně neomezoval:-).


No jestli ti profesor a býv. předseda akadamie věd s tak distingovaným vystupováním a chováním nepřijde jako dostatečně reprezentativní a společensky vážená osoba, tak pak už nevím kdo... :-)
Minimálně si myslím že je prakticky nulové riziko, že bude nalitý jak pupen při oficiálních ceremoniích
Ovšem je pravda, že asi nebude jezdit s šavlí na koni po Václavském náměstí.

Jinak další zhodnocení voleb:
https://www.facebook.com/jiri.hlavenka/posts/10157155836478902
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mně třeba osobně nedělá problém skousnout, že Zeman mluví sprostě, rád se napije nebo že má u korunovačních klenotů kocovinu jak prase. I toho Peroutku bych pochopil, lidská paměť je zrádná, on fakt asi upřímně věří tomu, že to čet. Ale už neskousnu věci typu kancléř bez prověrky, psychopat mluvčím, lezení do zadku diktátorskejm režimum v Číně a Rusku, vykopávání příkopů ve společnosti (mj. Praha vs ostatní) nebo lži typu hákový kříže v sídle rodiny Schwarzenbergů.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:

No jestli ti profesor a býv. předseda akadamie věd s tak distingovaným vystupováním a chováním nepřijde jako dostatečně reprezentativní a společensky vážená osoba, tak pak už nevím kdo... :-)


Drahoš je slušný pán ... alespoň se mi tak jeví. Ale asi jsem naivní, ale prezident by měl mít něco víc. On mi prostě přijde nemastný, neslaný, nenadchne, neurazí, slovy klasika ... nuda nuda šeď šeď.

Prostě na světě je jen jeden jediný důvod, proč bych mu to hodil ... aby Zeman prohrál. Ale není to trochu málo? Beru argument, že za současné situace nic a nikdo výrazně lepší není. Ale fakt je pro mne volba prezidenta tak důležitá, abych volil někoho, koho volit nechci? U PS považuji za nutnost se v takovém případě "kousnout" ... tady nějak ne.

Ale třeba mne jeden z pánů, či jejich příznivců nějak mimořádně nasere ... jako minule:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Spazik napsal:

No jestli ti profesor a býv. předseda akadamie věd s tak distingovaným vystupováním a chováním nepřijde jako dostatečně reprezentativní a společensky vážená osoba, tak pak už nevím kdo... :-)


Drahoš je slušný pán ... alespoň se mi tak jeví. Ale asi jsem naivní, ale prezident by měl mít něco víc. On mi prostě přijde nemastný, neslaný, nenadchne, neurazí, slovy klasika ... nuda nuda šeď šeď.

Prostě na světě je jen jeden jediný důvod, proč bych mu to hodil ... aby Zeman prohrál. Ale není to trochu málo? Beru argument, že za současné situace nic a nikdo výrazně lepší není. Ale fakt je pro mne volba prezidenta tak důležitá, abych volil někoho, koho volit nechci? U PS považuji za nutnost se v takovém případě "kousnout" ... tady nějak ne.

Ale třeba mne jeden z pánů, či jejich příznivců nějak mimořádně nasere ... jako minule:-).

Už za minulé volby jsem si říkal, že by bylo mnohem lepší, aby KS ve funkci spal, než Zeman mluvil. Tady platí úplně to samé.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neřekl bych to lépe. Pro mě to není ani tak volba toho koho bych chtěl, jako spíš proti tomu koho nechci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drahoš byl v mém soukromém pořadí až číslo 4. Nejsem z něj moc nadšený, raději, bych těm viděl Hilšera, Horáčka či Fischera (v tomto pořadí), ale Zemana bylo prostě dost (i ten Topolánek by byl lepší, a o dost).

V minulých volbách jsem ve druhém kole nehlasoval, protože jsem si opravdu nedokázal vybrat. Nicméně Zeman předčil mé nejhorší očekávání. Že bude u klenotů nalitý, a že bude vulgární, mě tak nepřekvapilo. Ani ten příklon k východu.
Ale ta arogance moci, ty kreatury kterými se obklopil, ignorace prověrek, to lhaní (Mynář bez prověrky skončí :D), žádná sebereflexe, žádné omluvy ani po nařízení soudem, a HLAVNĚ rozdělování společnosti, to mu neodpustím.

Takže tak, jak jsem minule nehlasoval, protože jsem si nedokázal představit, jak špatným prezidentem Zeman bude (přitom podle mě má - nebo měl - kvality na to být o dost lepší), tak teď hlasuju proti němu, protože tu představu mám, a jsem si jistý, že tohle dalších 5 let nechci.

Není vyloučeno, že s Drahošem také nebudu spokojen, ale ta laťka je opravdu nízko, téměř leží na zemi.

Nějak netuším, proč si vybrat zlo jen proto, že ho už znám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:

Ale ta arogance moci, ty kreatury kterými se obklopil, ignorace prověrek, to lhaní (Mynář bez prověrky skončí :D), žádná sebereflexe, žádné omluvy ani po nařízení soudem, a HLAVNĚ rozdělování společnosti, to mu neodpustím.

Další průšvih je, že by dokázal Bureše udržet premiérem bez důvěry tak rok, což je u čtyřletého volebního období docela dost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
deiw napsal:

Ale ta arogance moci, ty kreatury kterými se obklopil, ignorace prověrek, to lhaní (Mynář bez prověrky skončí :D), žádná sebereflexe, žádné omluvy ani po nařízení soudem, a HLAVNĚ rozdělování společnosti, to mu neodpustím.

Další průšvih je, že by dokázal Bureše udržet premiérem bez důvěry tak rok, což je u čtyřletého volebního období docela dost.


Já věděl, že jsem určitě na něco zapomněl :) Ano, to taky, dát mu carde blanche na první pokus + vlastně volnou ruku do doby, kdy nebude mít 101 podpisů, je taky hnus. A Babiš toho s radostí využil. Důvěru jsme nedostali, to nevadí. 2 dny před Vánoci jsme vyměnili úředníky, a teď budeme vesele úřadovat, dokud se nepřiplazíte.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, co se Báby týče, s ohledem na to vydání je velká šance, že příští vládu už sestavovat nebude ... na Brabce už média masy pomalu připravují ... a pokud ano, tak je téměř jistota, že tu třetí ne. A ta už projde ... na to mají skoro všichni právem vítr z předčasných voleb.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2018 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak vyřešit problém - nechci ani jednoho - Drahoše, Zemana, Babiše.

1) volit Zemana = dát neomezeně časovou vládu Babišovi, bez důvěry. Ovšem má šanci se konečně zdiskreditovat, vládne sám, jen a jen ANO .. na nikoho to nemůže hodit. Konečně ty ovce snad prohlédnou a pochopí, že jeho volit už nikdy. Taky je tu šance, že pokud by měl jít Bureš do tepláků, Zeman ho může osvobodit. Moc velká prasárna? Ovce by jásali přece ..
+ šance na státní pohřeb

2) volit Drahoše = asi mít v druhém kole jinou vládu, ovšem jakou. Mají šanci se poskládat bez ANO? Těžko, dyť jen ANO + SPD maj 100 poslanců. A protože je předseda sněmovny ANO, bude třetí pokus opět ANO a pak předčasný volby ANO vyhraje nejspíš ještě víc. A strany kolem 5% půjdou nejspíš do prdele úplně (to ne že by mi upřímně vadilo).

3) nejít volit vůbec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2018 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
mysH napsal:
...jen totální idiot může v současný době chtít euro.


Jsem totální idiot.

Btw. automaticky ty, co je mají jiné názory, zkoušet dehonestovat, není moc šťastné. :-)


A po dnešku...

mysH napsal:
...konečně ty ovce snad prohlédnou...


...jsem i ovce.

P.S.: Píšu ze stejné pohnutky jako minule, totiž že mi přijde nešťastné a zbytečné, zkoušet shazovat jiné lidi jen proto, že mají jiný názor. Ne že by se to nedělo (bohužel) všude možně běžně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mysH


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2018 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen ze zvědavosti .. můžeš prosím nějak zdůvodnit, čím ti ten člověk tak imponuje? Nebo čím ti přímo zlepšil život, podnikání ..?
Já i když jsem se o to hodně snažil, tak pokud s ním nejede někdo ve stejným vlaku a nesbírá si drobný domů, tak jsem nenašel nic. Tím teda zároveň neříkám, že ty předtím byli bez negativ nebo průserů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2018 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Jak vyřešit problém - nechci ani jednoho - Drahoše, Zemana, Babiše.

1) volit Zemana = dát neomezeně časovou vládu Babišovi, bez důvěry. Ovšem má šanci se konečně zdiskreditovat, vládne sám, jen a jen ANO .. na nikoho to nemůže hodit. Konečně ty ovce snad prohlédnou a pochopí, že jeho volit už nikdy. Taky je tu šance, že pokud by měl jít Bureš do tepláků, Zeman ho může osvobodit. Moc velká prasárna? Ovce by jásali přece ..
+ šance na státní pohřeb

2) volit Drahoše = asi mít v druhém kole jinou vládu, ovšem jakou. Mají šanci se poskládat bez ANO? Těžko, dyť jen ANO + SPD maj 100 poslanců. A protože je předseda sněmovny ANO, bude třetí pokus opět ANO a pak předčasný volby ANO vyhraje nejspíš ještě víc. A strany kolem 5% půjdou nejspíš do prdele úplně (to ne že by mi upřímně vadilo).

3) nejít volit vůbec

add 1) Proč myslíš, že by se měl zdiskreditovat? Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Jeho penězovody jsou skryté, jeho voliče netrápí
add 2) Bez ANO se vláda neposkládá. Tady jde o princip. Buď může Zeman tlačit na hranici legality na menšinovou vládu a nebo se strany, podle pravidel, dohodnou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: