Za jak dlouho po probuzení snídáte?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Za jak dlouho po probuzení snídáte?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Za jak dlouho po probuzení snídáte?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arty64


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2018 2:32 pm    Předmět: Za jak dlouho po probuzení snídáte? Odpovědět s citátem

Ahoj,
tohle je jen ze zvědavosti, protože já mám se snídaněmi obrovský problém.Pro mě jsou 4 míchaná vejce s plátkem žitného chleba problém i po třičtvrtě hodině od probuzení a to mám 90 kg a 182 cm.Cítím se potom jako kdybych sežral půl prasete a jsem nafouklý.Pokus s vločkama skončil u poloviny snězené misky do které jsem večer před tím nasypal asi 60g vloček. A to se budím už s kručením v břiše a velkým pocitem hladu.
Dříve jsem dělal spíše vytrvalostní sporty a snídaně jsem nějak extra neřešil.Spíše až tak po hodině a půl se nasnídal v práci a to taky končilo u pár vajíček s kouskem chleba.
Teď se ptám pro to, že mám zkušeného člověka a začal jsem pod jeho vedením cvičit na objem, takže se snažím dbát na ty snídaně, ale je to pro mě fakt peklo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2018 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem chodil do školy nebo ještě studoval, snídal jsem prakticky hned po probuzení. Jak jsem starší (30+), už nějak moc nemám chuť něco jíst tak hodinu-dvě po probuzení. Spíš tak kafe/čaj + něco lehčího jako sladké pečivo nebo banán.
Vločky nebo něco většího tak většinou dám až v práci cca 1,5-2h po probuzení.
Zkusil bych něco jiného, když ti nesedí vločky, zkus rýži nebo brambory nebo těstoviny...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arty64


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2018 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě už taky "třicítka" minula a musím říct, že snídat brambory mě teda nenapadlo
Dneska jsem to už vzdal a snídal jsem protein s glutaminem.Až jsem trochu splasknul tak jsem si dal banán.Na svačinu mě zachraňuje smoothie mixér, tam hodím pomeranče s banánem, řepou a jsem happy.Jó oběd, tak to už je jiná, to už sním hromadu a večer taky tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 2:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vločky+protein+kokosový olej+goji+chia semínka+voda -> rozmixovat na šejk a vypít. Žádné namáhání a máš to hned v sobě. Navíc suroviny si můžeš prohazovat dle chuti...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Davam jen vlocky jemny a protein, nic netreba mixovat, jen vypit.. za naky 2h pak klasicka snidane vajca atd..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

po probuzeni protein, pak venčení psů a po něm vločky s mlíkem a kafe
v práci pak cca za 2 hodky 4 vejce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arty64


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Goji...super, díky za tip.To ještě neznám...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud budeš kupovat sušené goji, což je pravděpodobné a budeš to chtít do šejku, tak je třeba to pár minut nechat ve vodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bulinak


PříspěvekZaslal: st únor 07, 2018 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si dávám přes týden nejčastěji tvaroh s jemnými vločkami, směs chia, kokosu, mletých mandlí a lískáčů, psyllium, kloubní výživu, lecitin, skořici, 1/3 banánu, 1/4 jabka, pár kuliček vína nebo borůvek a trochu mléka. Připravím si to večer do lednice a pak to jím ráno v práci (do 1h). Sním tak 2/3 a zbytek mám pak ještě jako svačinu... Ve dnech po cvičení dávám ráno ještě trochu proteinu před tímto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arty64


PříspěvekZaslal: so únor 10, 2018 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpovědi.Ty Goji určitě pořeším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snidam az v praci, kvuli tomu, ze to proste aktualne jde :-) - tj. uspore casu. Takze min. 1.15h nez vstanu, dojedu do prace a nachystam si to.

Jim vlocky v 1/4 kile jogurtu, do toho 1 jablko a nejaky zmrazeny kulicky (rybiz, boruvky, aronie) co pres leto natrham. A obcas kakao. Doma (tj.o vikendu) prihodim jeste par orechu.

Tohle jsem schopen jist celorocne uz nekolik let. Vyjimka jsou dovolene nebo jindy, kdyz nejsem doma / v praci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také v práci, cca 2 hodiny po probuzení. Většinou dřív nemám hlad ani chuť. Vločky + protein.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mildares


PříspěvekZaslal: po únor 19, 2018 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snídám teď v podstatě hned jak vstanu. Ovšem je to o zvyku... dřív jsem měl problém taky sníst ráno velký množství jídla. Začínal jsem před 3 lety...jogurt 150g (ujedl jsem půlku a dosypal hrstí vloček. Nebo rohlík se sýrem. (musel jsem jíst tak 30 minut po tom co vstanu).

Přestal jsem se večer přežírat tolik tvarohem a ráno jsem byl ready na další sachry.

Pak jsem jedl třeba 40g -50kg na prach mletých vloček s mlékem. Postupně zvyšoval dávku. Dostal jsem se i na 100g vloček s vodou a proteinem. (před 7 měsíci) :D Tyjo to si ještě pamatuji, jak jsem měl žaludek tvrdý, jako bych tam měl cihlu.
A když jsem to do sebe nemohl nacpat, tak jsem si to vzal s sebou a upíjel to v autě po cestě do práce.

K obědu k masu jsem žral 200-250g rýže. Víc se mi už do krabičky nevešlo :D

Teď už to tak nehrotím a dávam tam 60g vloček s 50g araš. máslem a trochu cukru. O Víkendu klidně 5 vajíček.
_________________
[url=http://www.fida.cz]FIDA[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mo84


PříspěvekZaslal: po únor 19, 2018 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přeskočím snídani. Takže když chodím do posilovny, jsem jako divoký gepard rychle běží.
Adrenalin :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2018 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl vždycky problém se snídaní, takže jsem na snídaně nakonec úplně rezignoval, časem jsem přestal i obědvat a teď držím 16 hodin půst a pak žeru. Zajímavý je, že jak jsem nikdy nemohl moc nabrat ač jsem se o to snažil sebevíc a tlačil do sebe žrádlo horem dolem, tak to šlo dost pomalu. Od doby co asi 8 měsíců jím takhle jsem přibral 7kg A to všichni říkali, jak na přerušovaném půstu nejde přibrat a je to spíš na hubnutí

Ale každý je jiný, jen jsem chtěl říct, že pokud máš problém snídat, tak zkus snídaně vynechat, uvidíš jak se budeš cítit a případně je zase zařadíš s tím že si na ně budeš pomalu zvykat .)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Za jak dlouho po probuzení snídáte? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: