Malé ruce - genetika ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Malé ruce - genetika ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Malé ruce - genetika ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vokeš


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 8:25 am    Předmět: Malé ruce - genetika ? Odpovědět s citátem

Zdar, jen se chci zeptat - cvičím asi rok, celkově se mi svaly zvětšili (záda,prsa,ramena, nohy) jenže ruce celkově ne. Triceps bych řekl že mírně větší je, ale biceps beze změny. Cvičím to normálně jako ostatní části, dokonce bych řekl že i víc (ale ne tak extra, abych to jako odvařil a neregeneroval). Myslíte že je to dáno geneticky ty menší ruce (jsem vysoký 194cm a vážím 83kg)nebo má cenu zkoušet na to nějaké tréninkové fígle ??? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, napis, keď budes mat aspon 105kg na tu vysku, teda tak za 5 rokov, zatial si dlhy a tenky jak lunt, aké chces ruky, kde?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně, na tvou výšku jsi hubený. Já mám 187cm a až když jsem se přehoupl přes 90kg tak jsem začal mít trochu pocit, že rostou i ruce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokeš


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Přesně, na tvou výšku jsi hubený. Já mám 187cm a až když jsem se přehoupl přes 90kg tak jsem začal mít trochu pocit, že rostou i ruce.


No nějak hubený nejsem, tlustý sice nejsem, ale tuk na sobě nějaký mám, takže klasika dál jíst a cvičit a časem to příjde ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veď práve, len tie svaly nemáš, tie z rok neukuchtíš, takže začni päťročnicu a buď pokojný.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokeš


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Veď práve, len tie svaly nemáš, tie z rok neukuchtíš, takže začni päťročnicu a buď pokojný.


Ok , přece jen poslední dotaz - když je venku hezky , jdu cvičit na hřiště na bradla a dávám si fullbody trénink (Dipy,Kliky,Shyby,dřepy) zkrátka mám tam toho víc na celé tělo, asi hodina a půl tréninku. Mám tam 4 série na chin-upy (tzn. shyby podhmatem) a 4série dipů (prolomení 90 stupňů, nejsou to ty přímo zaměřené na triceps, ale i tak se tam hojně zapojí). No a kromě těchto si dávám ještě navíc 3 sréie přítahů zaměřených na biceps a 3 série kliků zaměřených na biceps. Cítím se z toho v pohodě i na druhý den, ale přece jen , jde nějak poznat, jestli tím necvičím ty ruky až moc a neměl bych ubrat ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zbytečně řešíš věci, které začátečník řešit nemusí. Prostě cvič, jez a spi...ono to poroste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No pri 194cm/83kg tam svalu moc nebude, proto se nemuzes divit tomu, ze nemas ruce. Jses proste hubenej. Zamer se na zakladni cviky a ruce zacni zkoumat az budes vazit pres 110kg :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vokeš napsal:
.... 3 série kliků zaměřených na biceps. ...


to vypada jak?
klik je tlakovy cvik a biceps je pritahovac
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokeš


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Vokeš napsal:
.... 3 série kliků zaměřených na biceps. ...


to vypada jak?
klik je tlakovy cvik a biceps je pritahovac


Jojo chybka mělo tam být na triceps
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokeš


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych se vrátil k těm "izolovaným" cvikům na ty ruce. Já je cvičím a zajímal by mě váš názor jestli je to v pořádku nebo to vadí regeneraci a je možné že tím dávám těm rukou až moc . Ono sice každý říká , že tam mám shyby = zapojuje se biceps a mám tam dipy = zapojuje se triceps a to stačí, jenže shyby jsou primárně na záda, soustředím se na ně a u dipů nejedu čistě variantu tricepsu, takže si tam hodím prostě 3 sérky na izolování tricepsu a bicepsu. Myslíte že to je v pořádku ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na ruky cvic cviky na ruky, ak chces s nimi pohnúť, jednoduché, ničomu to vadit nebude, ak bic., tric. otocis aj dvakrát týždenne dva cviky, robis z toho vedu a odmakane nemas nic a ani makať nechces, furt nejaké rege toho nic riesis...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://kulturistika.ronnie.cz/c-240-31-dni-k-vacsim-rukam.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Malé ruce - genetika ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: