Chcete zkusit nový Diet Drink od MaxxWinu?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Chcete zkusit nový Diet Drink od MaxxWinu?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Chcete zkusit nový Diet Drink od MaxxWinu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vendula S.


PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2018 2:59 pm    Předmět: Chcete zkusit nový Diet Drink od MaxxWinu? Odpovědět s citátem

MaxxWin přichází s další novinkou - Diet Drink , který je ideální alternativou výživného jídla nejen pro sportovce, ale zcela pro každého! V současné době je k dostání ve třech příchutích - čokoláda, borůvka, vanilka . Diet Drink je vyvážená a velmi výživná kombinace účinných živin, která Vám pomůže se kvalitně nasytit, zahnat chutě a dodá tělu hodnotné nutrienty. Obsahuje kombinaci kvalitních zdrojů bílkovin, MCT olej pro podporu redukce hmotnosti, čekankovou vlákninu (inulin) pro správnou funkci zažívacího traktu a neobsahuje žádná umělá barviva ani sladidla. Navíc skvěle chutná, rychle se rozpouští a snadno tráví.

Diet Drink a unikátní mix potravinových složek:

- inulin - prebiotická vláknina zajišťující správnou funkci zažívacího traktu, zpomalení vstřebávání živin a pocit sytosti
- palatinóza - disacharid, který díky svým vlastnostem umožňuje pomalejší vstřebávání a postupné uvolňování energie
- MCT - rostlinný olej se středně dlouhým řetězcem, který zajišťuje jeho okamžité využití na energii a zároveň podporuje redukci hmotnosti



Pokud ho chcete ochutnat, napište mi do soukromé zprávy Vaše jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ). Nejrychlejší z Vám dostanou všechny tři příchutě. Každopádně až zásoby dojdou, napíšu sem, že jsme na nule. Podmínka pro zaslání je jediná - až vyzkoušíte, napíšete zpětnou vazbu přímo pod tento příspěvek.

Snad vám bude chutnat,
Vendy

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bulinak


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzorky chutné, nic přehnaně sladkého. Těch 100ml se vypije jako nic, takže nějaký hlubší vjem nemám, krom toho, že ač jsem mixoval vždy poctivě, tak konzistence byla poměrně hrudkovitá. Co se týče složení a uplatnění, to už si musí každý posoudit sám. Děkuji za vzorky, budu rád nápomocen i v budoucnu :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji za vzorky, mel jsem moznost ochutnat.

Prichute jsou dobre. Chvalim rozpustnost. Nedela hrudky v sejkru a vsechno se krasne rozpusti.
Libi se mi ty nova slozeni, s kteryma postupne prichazi vsichni vyrobci. Kvalitnejsi zdroje sachru jsou zaklad a dle slozeni obsahuje i palatinosu. Cena je ok. Pokud nestihate s jidlem a potrebujete do sebe neco dostat, diet drink muze byt vhodnou volbou.

Za sebe muzu doporucit. Chut dobra, rozpusnost dobra a slozeni dobre.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
watouz


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 9:43 pm    Předmět: MaxxWin - Diet Drink Odpovědět s citátem

Za mě nic moc, chuťově byly všechno vzorké takové nepřirozeně umělé. Rozpustnost taky nebyla zrovna nejlepší, ikdyž jsem šejkoval déle než normálně třeba u proteinu. Nic co bych potřeboval vyzkoušet znova.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
czepa


PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel i za mě chuťově i co se týče rozpustnosti nic moc. Zkoušel jsem i méně vody ale i tak to bylo nevýrazné a chuťově bych se na to asi moc netěšil. Co se týče využití tak poměr B, S, T je asi fajn na nějakou rychlovku když nestíhám a potěší další obsažené ingredience jako MCT, vláknina apod., ale obecně bych u sebe nenašel využití pro tento drink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dadule


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 7:15 pm    Předmět: Re: Chcete zkusit nový Diet Drink od MaxxWinu? Odpovědět s citátem

Také bych ráda vzorky, prosím


Naposledy upravil Dadule dne út duben 17, 2018 11:08 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vendyH


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejprve děkuji za vzorky. Všechny se dobře rozpustily, párkrát jsem protřepala v shakeru. Zbyly tam jen malinké kousičky asi té rýžové mouky. Sytící efekt byl pro mě v tomto množství nulový, použila jsem spíš jako sladkou tečku. Nejvíce mi chutnala příchuť čokoláda, vanilka mě moc nenadchla a borůvka byla hodně sladká a působila hodně uměle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky.

Měl jsem 2x borůvku - poprvé jsem do toho nalil asi 200ml vody a bylo to teda absolutně bez chuti.

Podruhé jsem dal vody cca 100ml, chuť to mělo poměrně dobrou, ale rozpustnost mizerná.
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Chcete zkusit nový Diet Drink od MaxxWinu?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: