Ketoza - spalováni svalu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ketoza - spalováni svalu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Ketoza - spalováni svalu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pačgi


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 5:16 pm    Předmět: Ketoza - spalováni svalu Odpovědět s citátem

Cafte. Som v ketoze este len 15 dni. Ale za tych 15 mam dole 8kg. To je dost vela na dva tzydne. Chcel som sa dozvediet ci sa daju spalovat v ketoze svaly. Mam 187cm, 87kg. Denny prijem 2860kcal. cca 273g tukov, 92g bielkovin a 11g sacharidov. 4,5l vody. 5x tyzdenne chodim behat 10km.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě že jdou spalovat, a pokud máš dole 8kg, tak už definitivně nějaké ty gramy spáleny úspěšně byly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 6:58 am    Předmět: Re: Ketoza - spalováni svalu Odpovědět s citátem

***

--
Smazáno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Malé osvětlení pro tazatele:

Krystof: Kluk, který se dlouhodobě těmto věcem věnuje, studuje je, publikuje na téma výživa
Trubens: Klaun, ze kterého tu mají všichni prdel, který je naprosto mimo a který tu dostal už xkrát ban (pije svoji moč, žije v iluzi, že je krásný, dokonalý, úspěšný, bydlí s matkou apod.)

..a teď si vyber komu věřit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Relativně velká část z tý hmotnosti bude voda, resp. zásoby glykogenu, kterej je tvořenej mj. vodou.

Na bílkoviny trochu pozor, samozřejmě dostatek jich mít musíš, měly by ale bejt rovnoměrně rozhozený mezi všechny jídla dne. Jednorázová velká dávka bílkovin s málo tukama tě může vyhodit z ketózy (tj. samotnej proteiňák většinu lidí na CKD/TKD je no-go).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz... Jedu nějakou dobu (6 týdnů) na defacto nízkosacharidový dietě (sacharidy defacto jen ze zeleniny). Jakým způsobem se do svalů dostává energie? Pořád jde do svalů "nějak" vytvořený glykogen nebo na co svaly vlastně jedou? Nemáte nějaký článek na toto téma, jak to vlastně funguje ve svalech při nízkosacharidový dietě? Něco mi vysvětluje toto https://www.ondrej-vojtechovsky.cz/poradna-kpo/motor-jako-z%C3%A1klad ale tam počítá s klasickou stravou.

U cvičení nemám problém, ale dost mě to limituje na kole, na nízkou intenzitu jsem schopný jet dlouho relativně, ale jak se do toho opřu po nějaké době, tak mi svaly na nohách vypovídají službu.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ketoza - spalováni svalu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: