pocahontas - kondicny trenigovy log



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - pocahontas - kondicny trenigovy log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> pocahontas - kondicny trenigovy log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pocahontas


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 9:42 pm    Předmět: pocahontas - kondicny trenigovy log Odpovědět s citátem

Ahojte,
snazim sa o dodrziavanie lepsej stravy, tak si zakladam treningovy log. S trenovanim vseobecne problem nemam, skor mam problem so stravou.

Ciele: schudnut z 84 kg na 79 kg, drzat cistu stravu, zlepsit kondiciu (beh, bicykel, turistika) silu (hlavne zhyby a grip) a zlepsit sa v lezeni.

Aktivity:
mininum:
2x tyzdenne: kondicia - beh/bicykel
1x tyzdenne: svalova vytrvalost - cvicenie s vlastnou vahou, svihadlo, drepy, anglicaky, kliky, kettlebel (24kg), brucho
2x tyzdenne: lezenie a posilovanie ruk, brucha, grip
dalsie akvitity podla casoveho vytazenia: box na vreci

Budem pisat strucne a nudne pre vlastne potreby :)

EDIT 17.4.2018
Kedze nemam vahu, priebezne budem sledovat pokrok fotkami a meranim pasu.
Foto nahodim neskor. Pociatocny obvod pasa, resp. brucha v najsirsom moznom bode: 91 cm.


Naposledy upravil pocahontas dne út duben 17, 2018 9:53 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocahontas


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 9:52 pm    Předmět: 16.4.2018 Odpovědět s citátem

strava:
ranajky a olovrant: 2x smoothie: pol jablka, spenat, ovsene vlocky, orechy, protein Kompava Wellness
obed: 1x bravcove maso na smotane, cestoviny, 3 male paradajky
vecera: polovica avokada, polovicka divinovej klobasy

ine: kava s mliekom a medom, cukrik, hrozno, susene ovocie po treningu
pitie: voda

trening:
10 min svihadlo
50x anglicak
50x vypady
50x swing s 24kg
50x drep
40x vystupy na stolicku
30x vypony
20x brucho
2 min boxovanie s 3 kg jednoruckami

komentar:
Dnes lahky trening, cez vikend bolo sportu viac: lezenie, bycikel, cvicenie s vlastnou vahou.
Zajtra sa budem snazit nedat ziaden cheat meal, ziaden med do kavy, sladkosti, pecivo. Planovany trening na zajtra: lahky beh, cca 5 km a boldrovka tak 20 minut.
[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, zkusila sis spocitat kolik kalorii vlastne snis? Tohle mi prijde docela malo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Ahoj, zkusila sis spocitat kolik kalorii vlastne snis? Tohle mi prijde docela malo.
Keby si pozrel na profil, tak vidis, ze Pocahontas je muz. Napokon, uz letmy pohlad na ciele napovie, ze 84kilova zena by asi na boulder liezt nechodila a netuzila schudnut na 79kg. Aj ked... ale nic, poniektore maju tazke kosti.

Inac ano, trochu by som mozno pridal na strave a miesto polovice avokada zjedol pokojne cele. :D
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocahontas


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 9:50 pm    Předmět: 17.4.2018 Odpovědět s citátem

strava:
ranajky a olovrant: 2x smoothie: pol jablka, spenat, ovsene vlocky, orechy, protein Kompava Wellness
obed: 1x bravcove maso na smotane, cestoviny, cervena paprika
vecera: divinova klobasa, paradajky, maly biely jogurt s ovsenymi vlockami

ine: kava s trochou mlieka, pol avokada, vitamin C, susene ovocie a tri tablicky cokolady po treningu
pitie: voda

trening:
40 minut mierneho tempa na biku
bouldering - zamerany na pracu noh, kratky trening v miernej intenzite ale skoro bez prestavky, zhyby 3x5 na hrubej tyci, viac som uz nedaval

komentar:
Na tom biku to chcelo pridat, ale zabudol som si bundu a dost fukalo, tak som to radsej nehrotil a len mierne. S boulderingom celkom spokojnost. Zajtra by to chcelo nejaky narocnejsi dlhsi kardio trening, alebo dve fazy. Uvidime podla casovej vytazenosti.[/b]


Naposledy upravil pocahontas dne út duben 17, 2018 9:57 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocahontas


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 9:56 pm    Předmět: odpovede Odpovědět s citátem

@ Olejnas, cohen999: Kalorie nepocitam. Uznavam, 16.4. bolo jedla menej, trocha som to chcel stiahnut po vikende, kedy som toho zjedol viac.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 8:58 am    Předmět: Re: 17.4.2018 Odpovědět s citátem

pocahontas napsal:


trening:
40 minut mierneho tempa na biku
bouldering - zamerany na pracu noh, kratky trening v miernej intenzite ale skoro bez prestavky, zhyby 3x5 na hrubej tyci, viac som uz nedaval


Viem, ze to pises len pre seba, ale ak chces mat aj nejakych citatelov, skus uvadzat kilometraz, pripadne ked budes behat, zapisovat okrem km aj tepovku (pripadne intenzitu), typ terenu... pri bouldrovani skus odhadnut obtiaznost podla nejakej pouzivanej stupnice.

Tvoj zapis zodpoveda obliezaniu muriku pri Riverparku, co je vacsinou obtiaznost 3.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocahontas


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 9:37 pm    Předmět: 18.4.2018 Odpovědět s citátem

strava:
ranajky a olovrant: 2x smoothie: pol banana, pol jablka, spenat, ovsene vlocky, orechy, protein Kompava Wellness
obed: syrom plnene kuracie maso, ryza
vecera: bravcove maso na smotane, syr, cestoviny, maly biely jogurt s ovsenymi vlockami

ine: kava s trochou mlieka, vitamin C, hrozno, Active Protein Cottage Cheese Rajo, banan
pitie: voda

trening:
3 min svihadlo
kazdu zacatu minutu cvik uvedeny nizsie, pauza do uplynutia celej minuty a nasledne minuta svihadlo, spolu 15 serii cvikov a 15 serii 1 minuty svihadla:
15x anglicak
15x anglicak
15x anglicak
20x drep
15x vytahovy mrtvy tah s 24kg kettlebel (z hornej pozicie mrtveho tahu dotiahnutie kettlebelu do vysky brady)
15x vyskok s kolenami k hrudniku
20x drep
15x vytahovy mrtvy tah s 24kg kettlebel
20x drep
15x vytahovy mrtvy tah s 24kg kettlebel
10x klik + 10 opakovani na brucho
10x klik + 10 opakovani na brucho
10x klik + 10 opakovani na brucho
30x spodna cast anglicaku
30s+30s side plank


komentar:
Trening rano pred pracou, vecer som chcel ist behat, ale nestihol som, tak aspon chodza 40 minut z prace. Trocha vacsia vecera, ako som povodne chcel. Dnes malo zeleniny, zajtra pridam. Plan na zajtrajsi trening: beh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocahontas


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2018 9:36 pm    Předmět: 19.4.2018 Odpovědět s citátem

strava:
ranajky a olovrant: 2x smoothie: polka bananu, spenat, ovsene vlocky, orechy, protein Kompava Wellness
obed: losos s ryzou, kopa zeleniny
prva vecera: hamburger (kvalitne hovadzie maso, zelenina, zemla, malicko omacky, syr)
druha vecera: susena sunka, syr 3 druhy, cheescake

ine: kava s trochou mlieka, vitamin C, hrozno, susene ovocie po treningu
pitie: voda

trening:
beh, 52 minut, do kopca a z kopca, v strmsich usekoch rychla chodza

komentar:

Trening rano pred pracou, zacala mi alergia (problem s dychom), takze celkom narocne. So stravou som sa zhorsil, sice som pridal zeleninu ale dal som si cheescake. Plan na zajtra: stiahnut kalorie, trenovat nebudem, len rano lahke rozvicenie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 6:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tie raňajky sú teda bieda.
Vôbec mám pocit,že tvoj celodenný príjem by som zožral ešte pred obedom

Chápem,že sa snažíš schudnúť,ale tie raňajky chlapa skôr naserú ako zasýtia.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocahontas


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 10:22 pm    Předmět: 20.4.2018 Odpovědět s citátem

strava:
ranajky: velke ranajky, rano som mal viac casu: 4 vajcia so sunkou, zelenina, 1 krajec chleba, maly biely jogurt s ovsenymi vlockami
obed: losos s ryzou, zelenina
olovrant: 1x smoothie: banan, spenat, ovsene vlocky, orechy, protein Kompava Wellness, kusok tiramisu
vecera: gulasova polievka

ine: kava s trochou mlieka
pitie: voda

trening:
ziadny

komentar:

Kalorii menej, az na to tiramisu. Povodne som mal v plane zvolnit jedalnicek cez vikend, ale uz nemam narok :) V sobotu turistika, mozno nejake cviky s vlastnou vahou a svihadlo, v nedelu lezenie.[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocahontas


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 9:02 pm    Předmět: 21.4.2018 Odpovědět s citátem

strava:
Dnes bola strava zla. Ziadne obzerstvo, ale cukru tam bolo dost.

trening:
turistika vychadzkovym tempom cca 2-3 hodiny
10 minut svihadlo
300 opakovani roznych cvikov s vlastnou vahou na nohy - drepy, vyskoky, preskoky, vypady, vystupy na bednu

komentar:
Dodrziavanie jedalnicka cez vikend mi robi problem, najma pri outdoorovych aktivitach. Nabuduce sa budem snazit nahradit pecivo zeleninou a ovocim. Bielkovin bolo celkom dost, maso, vajcia, protein. Plan na zajtra: lezenie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - pocahontas - kondicny trenigovy log
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: