Složení nakopavače



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Složení nakopavače  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Složení nakopavače
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OukyDouky


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 12:32 pm    Předmět: Složení nakopavače Odpovědět s citátem

Ahoj, bohužel se poslední dobou dostanu do posilovny až hodně znaven po práci. Vždycky mi pomůže tam kopnout energy drink nebo nakopávač, ale je to volaké drahé a je tam mraky věcí, co bych asi nemusel, chci si namíchat nakopavač vlastní, co by tam nemělo chybět, kofein, taurin, céčko, guarana? Díky za tipy...


btw podotázka, všude se píše, že je kreatin a kofein špatný, jak mám brát kreatin, když bez kofeinu předem prostě neodtrénuj, díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak neodtrenujes bez nejakeho nakopavaca, tak je nieco dost na hovno, riesil by som najprv toto
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odtrénuju, ale ne podle představ, jedu v práci skoro dvanáctky. Je to bohužel priorita. Dělat s tím nic nechci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 4:45 pm    Předmět: Re: Složení nakopavače Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Ahoj, bohužel se poslední dobou dostanu do posilovny až hodně znaven po práci. Vždycky mi pomůže tam kopnout energy drink nebo nakopávač, ale je to volaké drahé a je tam mraky věcí, co bych asi nemusel, chci si namíchat nakopavač vlastní, co by tam nemělo chybět, kofein, taurin, céčko, guarana? Díky za tipy...


btw podotázka, všude se píše, že je kreatin a kofein špatný, jak mám brát kreatin, když bez kofeinu předem prostě neodtrénuj, díky.


Za mě hlavně L-citrulin. Prošlo mi rukama nespočet nakopávačů, a když jsem od určité doby dost srovnával složení, tak největší práci vždy udělal citrulin. Kofein bych vynechal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 9:03 am    Předmět: Re: Složení nakopavače Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
OukyDouky napsal:
Ahoj, bohužel se poslední dobou dostanu do posilovny až hodně znaven po práci. Vždycky mi pomůže tam kopnout energy drink nebo nakopávač, ale je to volaké drahé a je tam mraky věcí, co bych asi nemusel, chci si namíchat nakopavač vlastní, co by tam nemělo chybět, kofein, taurin, céčko, guarana? Díky za tipy...


btw podotázka, všude se píše, že je kreatin a kofein špatný, jak mám brát kreatin, když bez kofeinu předem prostě neodtrénuj, díky.


Za mě hlavně L-citrulin. Prošlo mi rukama nespočet nakopávačů, a když jsem od určité doby dost srovnával složení, tak největší práci vždy udělal citrulin. Kofein bych vynechal.


Díky ten L-citrulin je super rada, zkusím udělat 2 verze, jednu bez druhou s
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arty64


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2018 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Převzato z článku :
Citrulin : Bylo prokázáno, že pro optimální efekt postačí 3 gramy před každým tréninkem.

Beta alanin: . Pro zlepšení výkonu se doporučují 2 gramy beta alaninu před výkonem. Pokud ale chcete dosáhnout maximálních výsledků, užívejte před každým tréninkem 4-5 gramů.

Arginin : Ideální dávka představuje 3-5 gramů před každým tréninkem. Pro maximalizaci efektu je možné zařádit stejné množství i před spaním.

Kofein : Jako jednorázová dávka Vám postačí 200-250 mg kofeinu.

Synefrin : Tento stimulant se získává z hořkého pomeranče a podporuje tvorbu tepla v organismu. To zajistí lepší pálení tuků, zvýšené pocení i více energie na trénink. Za zmínku stojí i cenová dostupnost, protože v porovnání s většinou ostatních látek za synefrin nezaplatíte mnoho. Bohužel i při užívání synefrinu se mohou dostavit problémy s nespavostí.
Jednorázová dávka synefrinu představuje 10 mg, ale ani při zdvojnásobení této dávky Vám nehrozí žádné nebezpečí.

Taurin : užívat 1-3 gramy taurinu minimálně 30 minut před tréninkem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obeznichlapec


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolím si tvrdit podle toho co pán píše, že jeho problémem není nakopávač, ale to, že má malý energetický příjem. Z čeho chceš brát energii, když jsi jí do těla nedostal. Víc v tom není.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

obeznichlapec napsal:
Dovolím si tvrdit podle toho co pán píše, že jeho problémem není nakopávač, ale to, že má malý energetický příjem. Z čeho chceš brát energii, když jsi jí do těla nedostal. Víc v tom není.


No to vůbec ne, kdybys viděl jak žeru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obeznichlapec


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napiš svůj průměrný den, kolik gramů čeho za den sníš. Já jen že z mojí zkušenosti 90%+ lidí z mého okolí nejí ani nad bazál. Něco jako když mi otec řekne, že žere jak prase, ale to, že si dá každý den (obrazně) dvanáct knedlíků ke svíčkové - mu kalorický příjem do konce dne těžko zachrání. :D (myšleno že stejně jí málo)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

obeznichlapec napsal:
Napiš svůj průměrný den, kolik gramů čeho za den sníš. Já jen že z mojí zkušenosti 90%+ lidí z mého okolí nejí ani nad bazál. Něco jako když mi otec řekne, že žere jak prase, ale to, že si dá každý den (obrazně) dvanáct knedlíků ke svíčkové - mu kalorický příjem do konce dne těžko zachrání. :D (myšleno že stejně jí málo)


Rozumím dotazu, sám bych ho normálně napsal, ale zrovna u mne je docela mimo, což nemůžeš vědět
Přesně si to nevážím, ale měl bych se pohybovat okolo 200g bílkovin čistě z bílkovinných potravin (nepočítám tam vločky, arašídy, apod.) Jasně že to někdy bude třeba 180g

U sachrů by to mělo být 350 jen z komplexních zdrojů, a příloh, nepočítám tam maltu, ovoce zmrzlinu apod.

Ráno mám velkou svačinu, z vloček, proteinu, banánu arašídů, 2 velká jídla přes den s masem a přílohou, dvakrát protein, nějaké sýry nebo vejce a třeba ovesnou kaši ke svačině.
Nebojím se pečiva a vepřového....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2018 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kofein (400mg), citrulin (4g), beta alanin (4g), taurin (1g), tyrosin (1g), arginim AKG (4g). Nejlevnější kombinace...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
PreWorkout Fusion Fair Power ® | Survival
Jeden z naprosto nejúčinnějších anabolizérů a stimulantů na současném trhu.
49 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Složení nakopavače
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: