Kdo sype a kdo ne.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kdo sype a kdo ne.  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Kdo sype a kdo ne.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Male Strength Standards
https://strengthlevel.com/strength-standards/male/kg


Paráda, dobrý odkaz A celkom to na mňa sedí plus mínus.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sranda doteraz som si myslel ze som najsilnejsi na presse a podla tabulky mi zaostava oproti mrtvole :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle tabulky jsem na bench a ramena (pokud tim mysli normal military) dal natesno advanced, coz je super, ale to bylo na prelomu 2013/2014 ( ( Od te doby se ten pomer jen zhorsuje.
Musim maknout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jééj, ego lifted, naj výkony, čo padli pri okolo 85kg, mám skoro všetko medzi advanced a elite.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Jenom tak trochu stranou ale i tady se furt mluví výhradně o výkonech a svalech a posouvání se v těhle dvou atributech dále. Mnoho "sypačů" ale užívá doping i kvůli nespočtu dalších, jak přidružených tak od těchto věcí naprosto vzdálených faktorů. Potom jsou argumenty typu (a x dalších) i naturálně se dá doststat tam a tam a udělat to a to zcela irelevantní.


myslis treba Kordu a Nandrolon?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vygooglil jsem si to, protože o tom chlapovi jsem nikdy neslyšel a teda ani nevím jak si mám tuhle kauzu dát do souvislostí, našli mu decu v krvi a on tvrdí, že ji nebral, so?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra
Jsem vážně starej

Nene
Tam slo spis o to, ze mu to melo pomahat vic na klouby, ten clovek urite nechtel byt vetsi jenom byl opotrebovany
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na tom bezpochyby něco bude.
Deca je opravdu v mnoha případech věc, která dokáže sportovce s ortopedickými problémy uměle udržet na vrcholné výkonnostní úrovni (pokud selžou tradiční konzervativní a mohdy i operativní postupy, tak je to fakticky jediná možnost) extrémně dlouho. Z mých dosavadních zkušeností i z toho mála studií lze momentálně dokonce vyvodit, že oproti mylným představám mnohých, nandro nefunguje pouze jako prvek pro potlačení symptomů, což je obrovské +.
Právě proto mají třeba klasické základní terapeutické kombo deca, RH, a nízké dávky tst. naordinované celoročně starší cvičenci, synci po těžkých zraněních, operacích, s degenerativními nemocemi apod. Nemá to nic společného se "sypu abych byl velkej a tahal rance", je to prostě cesta, jak normálně a bezbolestně fungovat, která ma navíc dopad na organismus úměrný (ne-i měnší) jedné sklence vína denně se slanějším a tučnějším jídlem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kdo sype a kdo ne. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: