Appka na jídlo



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Appka na jídlo  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Appka na jídlo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moth dont care


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2018 4:38 pm    Předmět: Appka na jídlo Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebuju poradit aplikaci na zapisování jídla , potřebuju aby nepotřebovala internet a byla jednoduchá, jediné co chci je , stanovit si tam cíl, třeba 80g tuků, 300g sachrů, 250g bílkovin a přes den tam přidávat např. ráno 63g bílkovin 80g sachrů 60g tuků a tak si to tam během dne přidávat a aby to ukazovalo, kolik mi ještě chybí sníst do toho cíle ... víte o nějaké takové jednoduché apce na android ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arty64


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2018 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bez netu těžko, ale sám bych byl rád, kdybych se pletl.Taky bych si s tím v práci pohrál, protože signál tam mám téměř nulový, takže na net můžu zapomenout...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2018 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kalorické tabulky jsou v pohodě. Na androidu fungujou fajně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2018 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja pouzivam Otesanek. Cile tam nnejsou pokud vim, ale kalorie, B T a S to trackuje, a byla to prvni, ktera ma offline databazi, navic do ni jde pridavat vlastni potraviny. Pouzivam to uz 2 roky, a staci mi to. Mohl bych si napsat vlastni (zivim se tim) ale ty nedostatky jsou pro me tak male, ze mi to za ten cas nestoji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Appka na jídlo
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: