V čem nosíte suplementy?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - V čem nosíte suplementy?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> V čem nosíte suplementy?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WildOrchid


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám kreatin, glutamin, BCAA a dvě dávky proteinu naporcovaný v krabičkách od synefrinu. Jsou ideální velikosti, dostane se do nich lžička, lehký, skladný :)



Lepší jsou ty s šroubovacím víčkem (neotevřou se)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

odkedy som prestal cvicit (asi 3 roky dozadu), tak mi odpadli starosti s krabickovanim a suplementami. Teraz zeru, chlascu a vaha +- rovnaka (vdaka kolu + behu)
nahoru
Palec077


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

filipino23 napsal:
odkedy som prestal cvicit (asi 3 roky dozadu), tak mi odpadli starosti s krabickovanim a suplementami. Teraz zeru, chlascu a vaha +- rovnaka (vdaka kolu + behu)


Sorry, ale váha neni ukazatel formy nebo osvalení. A to jsou podle mě atributy, které jsou u tazatele až na prvním místě..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec077 napsal:
filipino23 napsal:
odkedy som prestal cvicit (asi 3 roky dozadu), tak mi odpadli starosti s krabickovanim a suplementami. Teraz zeru, chlascu a vaha +- rovnaka (vdaka kolu + behu)


Sorry, ale váha neni ukazatel formy nebo osvalení. A to jsou podle mě atributy, které jsou u tazatele až na prvním místě..


Ano v tom mas pravdu. vaha je len jednym z atributov. Je jasne ze som nejake svaly zhodil (za co som rad). Celkovo sa citim po fyzickej/kondicnej stranke lepsie ako ked som pravidelne cvicil. Vsetko je o tom co dany clovek chce. Tazatel chce nabrat svalovu hmotu, mne naopak je hmota u zadele. Este klidne by som mohol dat 5kg svalov dolu, hlavne zo stehen.
nahoru
Roumec


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych to uvedl na pravou míru, tazatel nechce přibrat, tazatel potřebuje všechno uregenerovat. Cvičil jsem a dělal různé sporty posledních 12 let. Co jsem si pořídil sedavé zaměstnání, fyzička šla do kopru. V práci máme přes cestu crossfit box, asi jeden z nej. v Berlíně a tak jsme se do toho s přítelkyní pustili. Chodím 4x týdně, 1x týdně fitko a aspoň 1x takový rekreační výklus. Kondice, svaly a všechno se zlepšuje rapidně, ale uregenerovat je peklo. Pití jsem osekal na minimum, jím 5x denně a snažím se i suplementovat, abych tu zátěž dlouhodobě unesl a nemusel ubírat.

Nicméně můj dotaz byl v prvopočátku "V ČEM NOSÍTE TY DEBILNÍ PRÁŠKY???" Až na vyjímky tu lidi odpovídají na všechno, jen né tohle
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V sejkroch, idealne smartshake, co tam vymyslis? :)
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smartshake, alebo ako uz pisali, prazdne kinderka
nahoru
Spazik


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějakej smart-shaker jsem kdysi měl a bylo to úplně na kokot (moc to netěsnilo a špatně se to mylo )

Kdybych potřeboval někam nostit nějaký tabletky nebo prášek, tak volím nejspíš nějakou plastovou krabičku nebo sklenici po potravinách, nejsem blbec, abych kupoval speciální plastovou krabičku nebo sklenici, když ji můžu mít zadarmo (+ je to víc ekologické)
A hlavně obal po potravinách se může za pár týdnů vyhodit, pořídit nový a nic to nestojí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaq


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V malé sklenici od rajčatového protlaku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šejkr Ronnie.cz se zásobníky (zelený) | Ronnie.cz
Praktický pokročilý šejkr Ronnie.cz se dvěma zásobníky v zeleném provedení.
79 Kč
Šejkr Ronnie.cz se zásobníky (růžový) | Ronnie.cz
Praktický pokročilý šejkr Ronnie.cz se dvěma zásobníky v růžovém provedení.
99 Kč
Šejkr Ronnie.cz se zásobníky (červený) | Ronnie.cz
Praktický pokročilý šejkr Ronnie.cz se dvěma zásobníky v červeném provedení.
79 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - V čem nosíte suplementy? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: